• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
  Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

  Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
  Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
  Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
  Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

I OGÓLNOPOLSKI ZLOT SŁUŻBY CELNEJ - TATRY 2010

znaczek wybrany RGB.JPGW dniach 7 – 10 października 2010 roku odbył się zapowiadany wcześniej I Ogólnopolski Zlot Służby Celnej „TATRY 2010” pod patronatem Zarządu Związku Zawodowego Celnicy PL.
63 osoby z 12 izb celnych z Polski przyjechały do Pensjonatu „U Słodyczków” w Kościelisku (miejscu zakwaterowania uczestników Zlotu), by wspólnie biesiadować i wędrować po tatrzańskich szlakach.
Przez cały czas trwania Zlotu pogoda sprzyjała pieszej turystyce, z czego chętnie intensywnie korzystaliśmy.
W pierwszym dniu planowanych pieszych wycieczek w Tatry większa część uczestników (ponad 40 osób) weszła Doliną Kościeliską na Czerwone Wierchy, zdobywając kolejne szczyty: Ciemniak, Krzesanicę, Małołączniak, Kondracką Kopę. Następnie Kondracką Przełęczą grupa skierowała się do Schroniska na Kondratowej Hali, gdzie czekał na nią zasłużony odpoczynek i obiecana szarlotka oraz piwo. Dalej Doliną Bystrej Wody do Kuźnic, a stąd już tylko do „Słodyczków”.
Znaleźli się i tacy, którzy tego dnia w ambitny sposób pokonali trasę między palenicą, a kuźnicami zahaczając Dolinę Pięciu Stawów Polskich.
Pozostali zdecydowali się na zwiedzanie Doliny Kościeliskiej (i jej licznych jaskiń), Smreczyńskiego Stawu, Wąwozu Kraków …
Zmęczeni odbytymi wędrówkami, kolejny dzień postanowiliśmy potraktować bardziej ulgowo. Część uczestników udała się Doliną Chochołowską do Schroniska na Polanie Chochołowskiej, by następnie wrócić przez Dolinę Kościeliską. Pozostali postanowili odwiedzić Kasprowy Wierch, Gubałówkę czy też wydać trochę pieniędzy na Krupówkach.
Pomimo długich, intensywnych wędrówek, energia nie opuszczała nas również wieczorami. Tańczyliśmy i śpiewaliśmy przy wtórze kapeli góralskiej, a rozmowom i zabawom nie było końca.
Zapraszamy na kolejny zlot celników. Do zobaczenia.
 

Attachments

 • znaczek wybrany CMYK.JPG
  znaczek wybrany CMYK.JPG
  533,1 KB · Wyświetleń: 673
Back
Do góry