• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Egzamin ZKC 17-18 grudzień

????

hej, czy ktoś wie coś więcej na temat egzaminu 18-19.12 w Świdrze, jakieś przecieki albo coś... :?: tylko bez jaj :lol:
jeśli kogoś nie obchodzi ten egzamin to niech w ogóle się nie wypowiada
 
podopno ma byc iezaciekawie a to za sprawa komisj

doszły mnie słuchy ze ci z tej komisji to maja nieraz takie odchyły ze zachowuja sie jak psy gończe
zero tolerancji dla jakich kolwiek prób porozumiewania sie

no i testy

ponoc rozdawane sa przez tego przewodniczacego "na gwiazdke"

delikatna lipa
 
?

sorki że zawracam wam głowę takimi "pierdołami" ale mam problem z jednym pytankiem które pojawia się w testach, a mianowicie:
- kto sprawuje nadzór nad postępowaniem mandatowym??? Minister Fin, czy Dyrektor IC, pyt. jest trochę niejasno sformułowane, wiadomym jest że nad postępow. mandat. w UC to DIC ale tak ogólnie...
Wielkie dzięki za podpowiedź :wink:
 
Anonymous napisał:
podopno ma byc iezaciekawie a to za sprawa komisj

doszły mnie słuchy ze ci z tej komisji to maja nieraz takie odchyły ze zachowuja sie jak psy gończe
zero tolerancji dla jakich kolwiek prób porozumiewania sie

no i testy

ponoc rozdawane sa przez tego przewodniczacego "na gwiazdke"

delikatna lipa

Czy to oznacza że oni pojadą za nas na granicę wykręcać fajki i włazić pod tiry jeżeli nas obleją i rzucimy tę robotę?
 
Ptyś będzie sie lansował(czerwona strzałka),a w razie jak obleje to i tak jeszcze przez rok w służbie zostaje :D A przez ten czas to 3haaaa :evil: i spadam z tego dziwnego kraju. Może to Pi..... ABW nie zdąży mnie już dorwać:) I takie tam bla,bla,bla. Co ma być to będzie!!!
 
Hej mam do was pytanko. czy orientujecie się może jak można się dowiedzieć w której jest się grupie na egzaminie i jacy są członkowie komisji, bo ponoć jest taka możliwość. wielkie dzięki za podpowiedź... :D
 
lipa z tym egzaminem

na 100% wiem ze pytania mieli poukładać ludzie z poszczególnych izb np ci co szkolenia prowadzą już we wrzesniu 2007
z tych nowych pytań są zrobione testy dokładnie 6 rodzajów każdy z innymi pytaniami

a najgorsze jest to że naprawde znikoma ilosc pytań sie powtarza z tych starych testów

a podobno miało byc inaczej ???????
 
co sie boisz? i tak kto będzie chciał to zda.

Myślisz ze tak dużo jest chętnych do pracy za 1300 netto? Kto sie nie podłoży to zda. Takie jest moje zdanie.
 
Anonymous napisał:
co sie boisz? i tak kto będzie chciał to zda.
Myślisz ze tak dużo jest chętnych do pracy za 1300 netto? Kto sie nie podłoży to zda. Takie jest moje zdanie.

Poprzednio nie podkładali się i nie zdali. Ale coż... Mi tam ryba. Nie ma tego "złego" co by na dobre nie wyszło: po prostu zacznę odpisywać na oferty pracy które do mnie przychodzą. Ciekawe tylko czy ktos przyjdzie na moje miejsce? A jak zdam to i tak jeżeli nic się nie zmieni do wiosny to odchodzę, więc wolę nie zdać (ale bez podkładania się)
REGULAMIN
7.
Niewskazane jest korzystanie z opcji „cytuj” gdy sytuacja tego nie wymaga np. cytując czyjąś wypowiedź, która znajduje się bezpośrednio nad Twoim postem.
 
ludziska don't worry tym egzaminem

z niewoficjalnych źródeł wiadomo, że na egzaminie 18-19.12 będą 2 komisje:pierwsza "ludzka" druga gestapo nastawiona na maxymalne udu...Poziom waszej wiedzy to w 25 % zdany agzamin bo nie wiadomo jak będziesz obkuty to życzliwy człowiek z MFu może cie uwalić na ustnym. Powodzenia wszystkim.
ps. wszyscy zbiórka 17.12 o 20 w kawiarni(pijem bawim sie) :D
 
coś o podkładaniu się

Co Wy za bzdury piszecie o podkładaniu się, w czerwcu nie zdało ok 30 osób-podkładało się, w październiku 29-30 znów tak samo-też podkład? znam osoby, ktore chciały zdać i nie zdały!!!!!!!!!!
 
hej zollant

z jakiej izby jestes?

wiesz może jakie izby na tym egzamin jada ??

mam nadzieje ze będzie wschód
bedzie wschód bedzie zabawa

pozdro
 
Re: coś o podkładaniu się

Gośććć napisał:
Co Wy za bzdury piszecie o podkładaniu się, w czerwcu nie zdało ok 30 osób-podkładało się, w październiku 29-30 znów tak samo-też podkład? znam osoby, ktore chciały zdać i nie zdały!!!!!!!!!!

to fakt coś za dużo tych pogromów ostatnio

niby sie mówi o tych podkładkach a odemnie ci co niezdali są podłamani poprostu bardzo długo się przygotowywali a tu klops przez jakiegoś pajaca który ludzi uwala
 
jakbym mial z czego to moze i zagladnalbym do materialow. niestety z przykroscia musze stwierdzic ze jakos mi sie zapodzialy takze za zbytnio sie nie przemeczam.
a w ogole to przeciez maja byc pytania z blednymi odpowiedziami oraz zestawy ktorych jeszcze zaden zool na oczy nie widzial.
takze czym tu sie przejmowac
ps. pozdrawiam szanowna komisje.
to mowilem ja jazabek
ps2.komisje takze zapraszamy na impreze do kawiarni 17.12 ok 19
 
Back
Do góry