• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Egzamin ZKC 17-18 grudzień

heheheheh

ja tez pozdrawiam cały Gdańsk no i Gdynie a w szczególności tego miłego obrońce Gdyni w czarnej koszuli

heheheheh
 
no i co? na 17- 9 odpuściło sobie. Jakby nie było to więcej osób nie zdało niż zdało. Wiecie jak będzie w styczniu/ lutym?
Jeszcze wiecej młodych odejdzie ze służby (ja też), młodzi nie widzą tutaj już nic. Dość mamienia KAS, reformami, bo nic nie ma. 1300 netto to jest śmiech, naprawdę. I jeszcze na 3 lata?

IC, wielki mi prestiż- w dzisiejszych czasach taka pensja to dziadostwo. Ciekaw jestem czy w dużym koncernie o dochodach liczonych w dziesiątkach miliardów zł zwykli pracownicy zarabiają poniżej 1700 netto?

Ja wysiadam mam już dość :)

interesuje mnie tylko wyższa pensja.
 
Zdawałam wczoraj , byla super komisja, tak powinno byc zawsze, dostałam 5 !!!!!!!!!! pozdrawaim wszystkich w szczególności Łódź!!!!!!!!!!!
 
:))

hej wszystkim, ja też zdawałam wczoraj i co ..... i jest 5,0 :)) :D :D :D :D
Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich z wczorajszego egzaminu z Łodzi i Białej :p :p :p
Fajnie było szkoda że tak krótko

rzeczywiście żeby zdać trzeba sporo wiedzieć

więc życzę powodzenia tym którzy będą pisali w lutym egzamin.....
 
Mówicie tu o bojkocie egzaminu. Bardziej wymowne jest zdanie na "5" i odejście z cła. Taka postawa daje więcej do myślenia. zdanie egzaminu nie zobowiazuje przeciez do pozostania w cle.
Więc nie zadawajcie dziwnych pytań PSZCZÓLCE i innym.

Gratuluje tym co zdali, oraz tym którzy nie zdali bo nie chcieli zdać
Każdy ma swoja filozofię.
 
tak naprawdę pewnie 99% chciało zadać, a takie gadanie że to olewam to moim zdaniem taki zawór bezpieczeństwa na wypadek porażki. "Że niby jak ja mam SC gdzieś". Pozdro
 
czesc lobuzy.
a ja tez chcialbym napisac pare slow podsumowania+

po pierwsze egzamin:
-pisemny trudny bez Moni to chyba nie poradzilbym sobie ale na szczescie do przodu- dzieki Moniczko
- a ustny to juz formalnosc choc i tak stres byl

po drugie: komisja:
chyba nie moglismy sobie wymarzyc lepszego prezentu niz komisje ktore byly w grupach zdajacych 18ego zawodowy
swietni ludzie potrafiacy rozladowac napiecie- szanowna komisjo bylem bardzo mile zaskoczony (szczegolnie ze slyszalo sie naprawde nieciekawe rzeczy o tych ostatnich egzaminach)

w koncu po trzecie mlodzi celnicy:
mial ktos racje ze nowa jakosc nadchodzi. ten egzamin uswiadomil mi ze ja osobiscie nie chce odchodzic z cla bo rzadko zdarza sie spotkac tak inteligentnych i przesympatycznych ludzi. tylko jedna uwaga ale to do pieknych celnyczek jak was celnik do tanca prosi to sie nie odmawia.
pa robaczki
pozdrowienia dla lodzi, bialej, olsztyna (ktory sie tak szybko zawinal), bialego stoku, i dla pana w czarnej koszuli co to namawial zeby w SC zostac bo ida podwyzki (HAHAHAHA dobre sobie-chyba wyrownania a nie podwyzki)
 
Back
Do góry