• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Egzamin ZKC 17-18 grudzień

no stary.....
pewnie że trzeba duzo wiedziec a najlepiej to wiedziec wszystko

no wiesz KKS, WKC, RWKC, PC, Ordynacja, Akcyza, VAT, Podręcznik celny, WPR, Taryfa, Przeznaczenia celne, Elementy kalkulacyjne, Dług celny, i wiele wiele innych.....

tak wiec masz trochę jeszcze czasu to zasuwaj do dziobania,
tylko sąsiadów nie pobudź nocnym dziobaniem

heheheheheheheheheheh
 
nie jest prawda ze trzeba wiedziec wszystko zeby zdac. z tego co pamietam to jesli opanowaliscie wiecej niz 60 procent to egzamin zdany.
a tak na marginesie przegladalem testy z zetkacow itp i nasuwa mi sie taka oto uwaga:
ZWLAOKI NIE SA TOWAREM LOBUZY
TOWAREM SA PIENIADZE
jesli ktos wie o co chodzi to nich to jeszcze raz przeanalizuje

a poza tym niech ktos naswietli jak wyglada ustny, bo ja myslalem ze beda pytania tylko z modulow ale teraz juz nie jestem taki pewny.
 
są zawsze dwa pytania z każdego modułu plus dwa ze wszystkiego gdzie też możesz trafic coś z modułów które miałeś ( w sumie masz 8 pytań ) pytania są tak napisane że możesz mieć w jednym pytaniu np. 3 kwestie do omówienia
 
Re: Pytania KKS

to chyba oczywista oczywistość. Czyżbyś nie znał kks i kk na pamięć?? to jest podstawa przy szukaniu papierosów w bakach
 
No co WY! po to stworzono kks i kp czy kk aby nie uczyc sie na pamiec.
ps. a kto jutro jedzie ? jakie izby maja we wtorek rano ex
 
Nie przezywajcie tak z tym egzaminem, jak sie nie zda ma sie drugie podejscie, sam zdelem za drugim razem, rozmawialem ze starymi pracownikam i mowili ze oni sami by teraz za pierwszym razem nie zdali tego egzaminu. Wszystkim zdajacym zycze powidzenia i ludzkiej komisji, bo to w duzo od niej zalezy!!!!!!!
 
Dokładnie! Lenie śmierdzące! W Irlandi to potraficie pracować za głupie 8.000 zł na rękę a tu nie macie motywacji żeby pouczyć się i mieć pracę za 1.300 a pracując na granicy i po odliczeniu dojazdów 1.000 na rękę!
 
dobrze mówisz człowieku. Ja też nie rozumiem, praca w magazynach w Anglii po 1500 funtów, sztaplarka nawet 1800-1900 funtów, a tu 1300 netto przez 3 lata. Polska to fajny kraj zwłaszcza z perspektywy WYSP
 
głos z oddali napisał:
dobrze mówisz człowieku. Ja też nie rozumiem, praca w magazynach w Anglii po 1500 funtów, sztaplarka nawet 1800-1900 funtów, a tu 1300 netto przez 3 lata. Polska to fajny kraj zwłaszcza z perspektywy WYSP

I tym optymistycznym akcentem kończę przygotowania do egzaminu który mam we wtorek po 3 (trzy) godzinnej nauce. Znając dwa języki i biegle komp, doświadczenie w kraju i zagranicą jak komisja nie chce żebym tutaj popracował (z powodów osobistych) to pozdrawiam tą komisję.
 
:? To bylo piekne co napisales! ja jestem przerazony. Czuje ze bedzie wielkie nieporozumienie....
ciekawe ...ciekawe...




respect!!!:)
 
Coś ja czuję że to będzie wyjątkowy egzamin. :shock: Znak nowych czasów :D

Młodzi jednak nie są tacy głupi i się nie dają już zwodzić :twisted:
 
hejka
ja jestem juz po
no i oblałem

heheheheheheh

dzięki Najwyższemu
ale spotkała mnie niemiła niespodzianka bo musze jeszcze na poprawke jechac

niestety
 
Back
Do góry