• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dziękujemy za wspaniały i duży udział w pikiecie. Zał. pismo do Premiera.

Koleżanki i Koledzy!

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim funkcjonariuszom SCS za tak liczną obecność na dzisiejszej manifestacji. Zaskoczyliście mnie niezwykle miło. Miałem obawy, ale przekonałem się po raz kolejny, że jesteśmy jako formacja solidną firmą i zawsze można na Was polegać. Zresztą, nigdy w to nie wątpiłem.
Wystawiliśmy liczną reprezentację, kilkuset funkcjonariuszy. To miłe zaskoczenie bacząc na liczebność naszej formacji i porozumienie z września.
Manifestacja była wielka, tak co najmniej 10 tys. funkcjonariuszy.
Przedstawiliśmy jako Federacja SM postulaty główne wzrostu kwot bazowych i waloryzacji od stycznia 2023 r. Ponadto złożyliśmy postulaty dodatkowe do Premiera, o których można przeczytać w załączonym piśmie. Chcemy sukcesywnie załatwiać tematy, dlatego są tylko dwa zasadnicze postulaty zrównujące nas z innymi formacjami w kwestii świadczeń motywacyjnych i dodatku z tytułu wysługi lat.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.

W jedności siła!

Z mundurowym Pozdrowieniem
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL

Pokaż załącznik: 9950
1668007541140.png
1668007434840.png
1668007312646.png
1668007263938.png
1668007179773.png
1668003235721.png
 

Attachments

  • celnicy67-22-Premier.pdf
    200,3 KB · Wyświetleń: 1 305
Koleżanki i Koledzy!

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim funkcjonariuszom SCS za tak liczną obecność na dzisiejszej manifestacji. Zaskoczyliście mnie niezwykle miło. Miałem obawy, ale przekonałem się po raz kolejny, że jesteśmy jako formacja solidną firmą i zawsze można na Was polegać. Zresztą, nigdy w to nie wątpiłem.
Wystawiliśmy liczną reprezentację, kilkuset funkcjonariuszy. To miłe zaskoczenie bacząc na liczebność naszej formacji i porozumienie z września.
Manifestacja była wielka, tak co najmniej 10 tys. funkcjonariuszy.
Przedstawiliśmy jako Federacja SM postulaty główne wzrostu kwot bazowych i waloryzacji od stycznia 2023 r. Ponadto złożyliśmy postulaty dodatkowe do Premiera, o których można przeczytać w załączonym piśmie. Chcemy sukcesywnie załatwiać tematy, dlatego są tylko dwa zasadnicze postulaty zrównujące nas z innymi formacjami w kwestii świadczeń motywacyjnych i dodatku z tytułu wysługi lat.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.

W jedności siła!

Z mundurowym Pozdrowieniem
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL

Pokaż załącznik: 9950Pokaż załącznik: 9958Pokaż załącznik: 9957Pokaż załącznik: 9956Pokaż załącznik: 9955Pokaż załącznik: 9953Pokaż załącznik: 9951
A o dodatkach dla funkcjonariuszy byłego szczególnego nadzoru za lata przed 2010 r. Związek pamięta? Oni też na potęgę odchodzą i nie ma kim robić...
 
A o dodatkach dla funkcjonariuszy byłego szczególnego nadzoru za lata przed 2010 r. Związek pamięta? Oni też na potęgę odchodzą i nie ma kim robić...
Ponieważ nigdy nie pełniłam kierowniczej funkcji, to jako zawsze szeregowa celniczka nienawidzę sformułowania "nie mam kim robić". Zawsze kiedy słyszę to zdanie, to mam ochotę odpowiedzieć " drogie kierowniki róbcie sobie wołami "....
Tak mnie naszło, bez tematu...

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Może n
Ponieważ nigdy nie pełniłam kierowniczej funkcji, to jako zawsze szeregowa celniczka nienawidzę sformułowania "nie mam kim robić". Zawsze kiedy słyszę to zdanie, to mam ochotę odpowiedzieć " drogie kierowniki róbcie sobie wołami "....
Tak mnie naszło, bez tematu...

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalk

Może niezbyt fortunne sformułowanie, ale sytuacja jest niewesoła niestety.
 
Back
Do góry