• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOK

1581851628419.png
Zapraszamy także do naszej grupy na facebook. KLIKNIJ W LINK.
 
Dziękuję dale za Twoją opinię. Tysiące z KAS jednak używa.
Celina. SC jest w KAS. Przytyk Twój mało elegancki. To, że Koleżanki i Koledzy skarbowcy dotąd nie protestowali skutecznie, nie znaczy, że w przyszłości tego nie zrobią. Wierzę, że tak się stanie. Mamy wspólne cele, np. dalszy wysoki wzrost płac w latach następnych. Walcząc o to i inne wspolne sprawy razem, jesteśmy skuteczniejsi, bo razem stanowimy większą siłę. Skaczący sobie do gardeł, kierując do siebie różne przytyki, wspomagamy i niesiemy radość MF i DIAS.
 
A co to ma być Krajowa Administracja Skarbowa a zdjęcie z protestu Służby Celnej, skarbowcy też tam byli?
poprzebierani za celników?

to, że skarbowców tam nie było, to niczyja wina.
ale nic straconego. wyobrażacie sobie protest celników pomnożony razy kilka?

poza tym, to przecież nic innego jak historia.
w dobrym tego słowa znaczeniu.
przecież było to działanie w pełni legalne.

więc celino halino czy innna .............., o co ci chodzi?
 
Dziękuję dale za Twoją opinię. Tysiące z KAS jednak używa.
Tysiące powiadasz.... Niech i tak będzie. Serdecznie Ci tego Sławku życzę. By nie stało się to kolejnym kółkiem wzajemnej adoracji i wsparcia. Tym razem z romantyczną szczyptą tajemnicy :)
Proponuję dla niepoznaki nazwać to miejsce Kantyną "Pod Różą".

ps. czy tajny uścisk dłoni już macie opracowany?
 
to, że skarbowców tam nie było, to niczyja wina.
ale nic straconego. wyobrażacie sobie protest celników pomnożony razy kilka?

poza tym, to przecież nic innego jak historia.
w dobrym tego słowa znaczeniu.
przecież było to działanie w pełni legalne.

więc celino halino czy innna .............., o co ci chodzi?
nie zrozimiesz
tele echo, tere fere , trele morele ..... czy jak cie tam wołają
 
Dale. Po co te uszczypliwości, w jakim celu? To po prostu dodatkowa platforma wymiany informacji. Uzupełnienie celnicy.pl. W mojej ocenie bardzo praktyczna. Facebook tak działa, że każdy członek grypy jest informowany o zamieszczonym poście. Nie potrzeba dużej wyobraźni, by uzmysłowić sobie, jak cenne może to być w działalności społecznej/ przy inicjatywach, akcjach, itp.
 
Ostatnia edycja:
podsumowując moje wcześniejsze wypowiedzi.
nie mam konta na fb. z różnych przyczyn.
ale to nie jest powód, aby atakować ideę tego medium.
tak jak jego wykorzystanie w dobrej sprawie przez zz celnicy pl.

proszę wybaczyć, ale powyższą pseudokrytykę obecności celników na fb nazwę po imieniu.
awanturnictwo i pieniactwo, chamska próba zdyskredytowania publicznego przedstawienia faktów.
biorąc pod uwagę treść niektórych wypowiedzi, także skierowane osobiście w kolegę Sławka.

jak wam nie psuje, to paszli ..... .
 
Dale. Po co te uszczypliwości, w jakim celu?
Reakcja alergiczna na ...., bez urazy, dziecinadę.... Czy robimy coś, z czym mamy się ukrywać? Jeśli coś jest tajemnicą strategiczną, od tego jest zarząd i zaufani, reszta wie tyle ile musi. A myślenie że taka zamknięta grupa pozwoli zachować coś przed ludźmi zainteresowanymi - jest naiwna... nie zweryfikujesz wszystkiego. Poza tym, związek ma ok 5000 członków, z czego na forum jest ilu aktywnych? Ilu będzie zarejestrowanych na grupie za pół roku?
Więc gdzie te tysiące?

To po prostu dodatkowa platforma wymiany informacji. Uzupełnienie celnicy.pl. W mojej ocenie bardzo praktyczna.
Te same mechanizmy można włączyć w forum i nie ma potrzeby dodatkowej aktywności na innej platformie szpiegującej. Co do praktyczności - zgoda - jeśli pozbawisz się swojej prywatności.

Facebook tak działa, że każdy członek grypy jest informowany o zamieszczonym poście. Nie potrzeba dużej wyobraźni, by uzmysłowić sobie, jak cenne może to być w działalności społecznej/ przy inicjatywach, akcjach, itp.
Facebook jest platformą społecznościową stworzoną do poprawy poczucia własnej wartości (Lubią mnie, jestem zajebisty !) do przeniesienia własnej aktywności codziennej i pogawędek w przestrzeń wirtualną. Jedyne co może być inicjowane na niej (wyłącznie) to typowe eventy, akcje poparcia itp. Ale nie przy zamkniętej grupie.
Ale spoko, związek ma własne cele i swoją drogę.
Trzymam kciuki i powodzenia. Szczerze.
 
Reakcja alergiczna na ...., bez urazy, dziecinadę.... Czy robimy coś, z czym mamy się ukrywać? Jeśli coś jest tajemnicą strategiczną, od tego jest zarząd i zaufani, reszta wie tyle ile musi. A myślenie że taka zamknięta grupa pozwoli zachować coś przed ludźmi zainteresowanymi - jest naiwna... nie zweryfikujesz wszystkiego. Poza tym, związek ma ok 5000 członków, z czego na forum jest ilu aktywnych? Ilu będzie zarejestrowanych na grupie za pół roku?
Więc gdzie te tysiące?


Te same mechanizmy można włączyć w forum i nie ma potrzeby dodatkowej aktywności na innej platformie szpiegującej. Co do praktyczności - zgoda - jeśli pozbawisz się swojej prywatności.


Facebook jest platformą społecznościową stworzoną do poprawy poczucia własnej wartości (Lubią mnie, jestem zajebisty !) do przeniesienia własnej aktywności codziennej i pogawędek w przestrzeń wirtualną. Jedyne co może być inicjowane na niej (wyłącznie) to typowe eventy, akcje poparcia itp. Ale nie przy zamkniętej grupie.
Ale spoko, związek ma własne cele i swoją drogę.
Trzymam kciuki i powodzenia. Szczerze.

dale j próbujesz udowodnić.
że nie masz kwadratowych jaj.
są inne, prostsze sposoby.
może koś zechce pomóc?
 
Dale. Grupa nie ma na celu być utajniona. Skąd takie spostrzeżenia? Już jest 4 tys w grupie. Ja używam facebooka głównie z racji funkcji przewodniczącego. Pewnie nie zdecydowałbym się, gdyby nie to. Twoja opinia o milionach Polaków, którzy używają, jest niefortunna, a nawet niegrzeczna.
 
Myślę, że pewne sprawy należałoby rozdzielić.
FB jest medium o stanowczo szerszym zasięgu od Forum - tylko, że nie jest medium darmowym
(choć "bezpłatnym", aczkolwiek hasło o "darmowości" już zniknęło). Uwagi @dale są może
i "niegrzeczne", ale jeśli wynikają ze świadomej troski, to ja je szanuję.
 
Back
Do góry