Dane kontaktowe Prezydium, Zarządu Głównego oraz Zarządów Izbowych

Związek Zawodowy Celnicy PL
48-300 Nysa
ul. Otmuchowska 50
KRS: 0000303717, NIP: 7542935512, REGON: 160186970


Przewodniczący Związku:
Sławomir Siwy
kontakt slawomir.siwy@celnicy.pl tel. 668-438-041

Prezydium Zarządu Głównego:
Przewodniczący:
  • Sławomir Siwy
Wiceprzewodniczący:
  • Maria Mrugała IAS Kraków
  • Danuta Pencarska IAS Katowice
  • Jolanta Haron IAS Warszawa
  • Andrzej Marciniec IAS Rzeszów
  • Joanna Stępień - IAS Gdańsk

Zarząd Główny czyli Prezydium wraz z członkami ZG delegowanymi przez Zarządy Izbowe:
  • Krzysztof Skibiński - IAS Szczecin
  • Sebastian Weber IAS Olsztyn
  • Anna Jarocka - IAS Białystok
  • Mariusz Konkol - IAS Gdańsk
  • Ewa Bielecka - IAS Lublin
  • Joanna Kuś - IAS Wrocław
  • Marcin Ziembikiewicz - IAS Rzeszów

Kontakty do Przewodniczących i innych osób funkcyjnych w poszczególnych Izbach Administracji Skarbowej:

IAS w Lublinie:
Przewodniczący Dariusz Nowak tel 669-997-868 dariusz.nowak4@mf.gov.pl>
Wiesław Szot, tel. 728 465 160, wieslaw.szot@mf.gov.pl

IAS w Białymstoku:
Przewodniczący Rafał Dobrogowski, tel.602-87-23-67 rafal.dobrogowski@mf.gov.pl
Anna Jarocka 602-510-609 anna.jarocka2@mf.gov.pl
Marcin Bach 501-738-182, marcin.bach@mf.gov.pl
zzcelnicypl.ias.310000@mf.gov.pl


IAS w Gdańsku:
Przewodnicząca Joanna Stępień tel. 664 743 488 stejoa1970@wp.pl
Bożena Rembecka bozena.rembecka@mf.gov.pl
Mariusz Konkol mariusz.konkol@mf.gov.pl
zz.celnicy.pl.ias.gdansk@mf.gov.pl


Krajowa Informacja Skarbowa:
Danuta Pencarska, tel. 502690297, danuta.pencarska@mf.gov.pl

IAS w Katowicach:
Paweł Koźbiał; pawel.kozbial120@gmail.com; tel. 607808340

IAS w Kielcach:
Przewodniczący Tomasz Prędki, tel. 691399222, tomasz.predki@mf.gov.pl
Jarosław Serwiński, tel. 604946447, jaroslaw.serwinski@mf.gov.pl , jaroslaw.serwinski@gmail.com


IAS w Krakowie:
Przewodnicząca Justyna Skoczeń justyna.skoczen@mf.gov.pl; celnicypl.krakow@gmail.com
Maria Mrugała, tel. 668 380 349, maria.mrugala@celnicy.pl
Monika Jurkiewicz monika.jurkiewicz@mf.gov.pl
Artur Bednarek artur.bednarek@mf.gov.pl
Czesław Kargól czeslaw.kargol@mf.gov.pl

IAS w Łodzi:
Przewodniczący Łukasz Obuchowski lukasz.obuchowski@mf.gov.pl
Rafał Błaszczyk, tel. 602 478 393 rafal.blaszczyk@mf.gov.pl
Dariusz Piskorz dariusz.piskorz@mf.gov.pl
Krzysztof Bazler krzysztof.bazler@mf.gov.pl

IAS w Olsztynie:
Sebastian Weber tel. 531644399 sebastian.weber@mf.gov.pl zzcelnicypl.ias.370000@mf.gov.pl

IAS w Opolu:
Sławomir Siwy adres 48-00 Nysa ul. Otmuchowska 50

IAS w Poznaniu:
Marek Begier, tel. 602 187 275, zz.celnicy.pl.390000@mf.gov.pl; zz.celnicy.pl.poznan@gmail.com

IAS w Rzeszowie:
Andrzej Marciniec tel. 603937762 andrzej.marciniec@mf.gov.pl ,

IAS w Zielonej Górze:
Przewodniczący Mirosław Tomaszewski, tel. 781269363, miroslaw.tomaszewski@mf.gov.pl mirek_t@op.pl


IAS w Szczecinie:
Krzysztof Skibiński, tel. 694 404 558, krzysztof.skibinski@mf.gov.pl , krzyskiks@gmail.com ,

IAS w Bydgoszczy:
Dagmara Kapczyńska, tel. 669 862 576, dagmara.kapczynska@mf.gov.pl , dagka@wp.pl

IAS w Warszawie:
Przewodnicząca Jolanta Haron 784371012 jolanta.haron@mf.gov.pl, jharon@tlen.pl,
Marta Gzik, tel. 608 099 810, marta.gzik@mf.gov.pl


IAS we Wrocławiu:
Przewodnicząca
Joanna Kuś, tel. 71 365 25 23, 607 502 625
Wiceprzewodniczący
Anna Bajko, tel. 71 370-53-14 anna.bajko@mf.gov.pl

Jacek Buczma, tel. 71 370-52-59 jacek.buczma@mf.gov.pl
Wojciech Duszeńko, tel. 71 358-38-15 wojciech.duszenko@mf.gov.pl
Agnieszka Kowalczuk, tel. 71 370-54-62 agnieszka.kowalczuk@mf.gov.pl
Dagmara Wojtatowicz, tel. 71 365-25-05 dagmara.wojtatowicz@mf.gov.pl


E-mail do korespondencji ZZ Celnicy PL przy IAS Wrocław
celnicy.pl.dolnyslask@gmail.com

Pomoc prawna w zakresie ucywilnienia
celnicy.pl.dolnyslask@gmail.com
 

Attachments

  • CelnicyPL nowe.jpg
    CelnicyPL nowe.jpg
    212,3 KB · Wyświetleń: 449
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry