Dane kontaktowe Prezydium, Zarządu Głównego oraz Zarządów Izbowych

Związek Zawodowy Celnicy PL
48-300 Nysa
ul. Otmuchowska 50
KRS: 0000303717, NIP: 7542935512, REGON: 160186970


Przewodniczący Związku:
Sławomir Siwy
kontakt slawomir.siwy@celnicy.pl tel. 668-438-041

Prezydium Zarządu Głównego:
Przewodniczący:
  • Sławomir Siwy
Wiceprzewodniczący:
  • Maria Mrugała IAS Kraków
  • Danuta Pencarska IAS Katowice
  • Jolanta Haron IAS Warszawa
  • Andrzej Marciniec IAS Rzeszów
  • Jacek Opara - IAS Gdańsk - rezygnacja z uwagi na objęcie funkcji kierownika zmiany
  • Joanna Stępień - IAS Gdańsk

Zarząd Główny czyli Prezydium wraz z członkami ZG delegowanymi przez Zarządy Izbowe:
  • Krzysztof Skibiński - IAS Szczecin
  • Sebastian Weber IAS Olsztyn
  • Agnieszka Moś - IAS Gdańsk
  • Marcin Bach - IAS Białystok
  • Joanna Kuś - IAS Wrocław
  • Jacek Sosnecki - IAS Katowice
  • Krzysztof Palczewski - IAS Lublin

Kontakty do Przewodniczących i innych osób funkcyjnych w poszczególnych Izbach Administracji Skarbowej:

IAS w Lublinie:
Przewodniczący Dariusz Nowak - dariusz.nowak4@mf.gov.pl>
Wiesław Szot, tel. 728 465 160, wieslaw.szot@mf.gov.pl

IAS w Białymstoku:
Przewodniczący Rafał Dobrogowski, tel.602-87-23-67 rafal.dobrogowski@mf.gov.pl
Anna Jarocka 506-854-629 anna.jarocka2@mf.gov.pl
Marcin Bach 501-738-182, marcin.bach@mf.gov.pl
zzcelnicypl.ias.310000@mf.gov.pl


IAS w Gdańsku:
Przewodnicząca Joanna Stępień tel. 664 743 488 stejoa1970@wp.pl
Bożena Rembecka bozena.rembecka@mf.gov.pl
Mariusz Konkol mariusz.konkol@mf.gov.pl
zz.celnicy.pl.ias.gdansk@mf.gov.pl


Krajowa Informacja Skarbowa:
Danuta Pencarska, tel. 577690297, danuta.pencarska@mf.gov.pl

IAS w Katowicach:
Michał Ratowski , tel 535 959 230, michal.ratowski@mf.gov.pl

IAS w Kielcach:
Przewodniczący Tomasz Prędki, tel. 691399222, tomasz.predki@mf.gov.pl
Jarosław Serwiński, tel. 604946447, jaroslaw.serwinski@mf.gov.pl , jaroslaw.serwinski@gmail.com


IAS w Krakowie:
Przewodnicząca Justyna Skoczeń justyna.skoczen@mf.gov.pl
Maria Mrugała, tel. 668 380 349, celnicypl.krakow@gmail.com
Dariusz Słowik dariusz.slowik@mf.gov.pl
Monika Jurkiewicz monika.jurkiewicz@mf.gov.pl
Artur Bednarek artur.bednarek@mf.gov.pl
Czesław Kargól czeslaw.kargol@mf.gov.pl

IAS w Łodzi:
Przewodniczący Łukasz Obuchowski lukasz.obuchowski@mf.gov.pl
Rafał Błaszczyk, tel. 602 478 393 rafal.blaszczyk@mf.gov.pl
Dariusz Piskorz dariusz.piskorz@mf.gov.pl
Krzysztof Bazler krzysztof.bazler@mf.gov.pl

IAS w Olsztynie:
Sebastian Weber tel. 531644399 sebastian.weber@mf.gov.pl zzcelnicypl.ias.370000@mf.gov.pl

IAS w Opolu:
Sławomir Siwy adres 48-00 Nysa ul. Otmuchowska 50

IAS w Poznaniu:
Marek Begier, tel. 602 187 275, zz.celnicy.pl.390000@mf.gov.pl; zz.celnicy.pl.poznan@gmail.com

IAS w Rzeszowie:
Andrzej Marciniec tel. 603937762 andrzej.marciniec@mf.gov.pl ,

IAS w Zielonej Górze:
Przewodniczący Mirosław Tomaszewski, tel. 781269363, miroslaw.tomaszewski@mf.gov.pl mirek_t@op.pl
Jadwiga Kruszyna jadziaa1@Vp.pl ,

IAS w Szczecinie:
Krzysztof Skibiński, tel. 694 404 558, krzysztof.skibinski@mf.gov.pl , krzyskiks@gmail.com ,

IAS w Bydgoszczy:
Dagmara Kapczyńska, tel. 669 862 576, dagmara.kapczynska@mf.gov.pl , dagka@wp.pl

IAS w Warszawie:
Przewodnicząca Jolanta Haron 784371012 jolanta.haron@mf.gov.pl, jharon@tlen.pl,
Marta Gzik, tel. 608 099 810, marta.gzik@mf.gov.pl


IAS we Wrocławiu ( Przewodnicząca ZZ)
tel. 71 365 25 23
IAS we Wrocław
(Wiceprzewodnicząca ZZ)
tel. 71 365 24 09
IAS we Wrocławiu
(Wiceprzewodniczący ZZ)
tel. 71 370 54 91
IAS we Wrocławiu
(Wiceprzewodniczący ZZ)
tel. 600 830 997
DUCS - Delegatura w Wałbrzychu
E-mail do korespondencji ZZ Celnicy PL przy IAS Wrocław
celnicy.pl.dolnyslask@gmail.com
 

Attachments

  • CelnicyPL nowe.jpg
    CelnicyPL nowe.jpg
    212,3 KB · Wyświetleń: 342
Ostatnia edycja:
Do góry