• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dane kontaktowe Prezydium, Zarządu Głównego oraz Zarządów Izbowych

Związek Zawodowy Celnicy PL
48-300 Nysa
ul. Otmuchowska 50
KRS: 0000303717, NIP: 7542935512, REGON: 160186970


Przewodniczący Związku:
Sławomir Siwy
kontakt slawomir.siwy@celnicy.pl tel. 668-438-041

Prezydium Zarządu Głównego:
Przewodniczący:
  • Sławomir Siwy
Wiceprzewodniczący:
  • Danuta Pencarska I- AS Katowice
  • Jolanta Haron IAS - Warszawa
  • Andrzej Marciniec - IAS Rzeszów
  • Joanna Stępień - IAS Gdańsk
  • Joanna Kuś - IAS Wrocław
  • Mariusz Pajnowski - IAS Lublin

Zarząd Główny czyli Prezydium wraz z członkami ZG delegowanymi przez Zarządy Izbowe:
  • Krzysztof Skibiński - IAS Szczecin
  • Anna Jarocka - IAS Białystok
  • Mariusz Konkol - IAS Gdańsk
  • Agnieszka Zderkiewicz - IAS Lublin
  • Sebastian Weber -IAS Zielona Góra
  • Jacek Buczma - IAS Wrocław

ZESPÓŁ DS.EMERYTALNYCH
Mariusz Pajnowski​
przewodniczący
697 637 458​
ZESPÓŁ DS.UCYWILNIENIA
Joanna Kuś​
przewodnicząca
607 502 625​

ZESPÓŁ DS. URZĘDÓW SKARBOWYCH(sprawy dot. pracowników KAS):
Przewodnicząca Joanna Stępień
e-mail: stejoa1970@wp.pl tel: 664743488

KARTY SPORTOWE:
Sebastian Weber https://www.vanitystyle.pl/celnicypl
e-mail: sebek73.73@o2.pl


UBEZPIECZENIA W KAS:
Firma WDB
https://www.wdbsa.pl/zakres-uslug/programy/zwiazek-zawodowy-celnicy-pl/

WDB S.A. Ubezpieczenie na życie Generali/OC/inne ubezpieczenia/abonament medyczny Luxmed, tel. 885390800, 22 6284641, ubezpieczeniakas@wdbsa.pl;

Kontakty do Przewodniczących i innych osób funkcyjnych w poszczególnych Izbach Administracji Skarbowej:

IAS w Lublinie:

Dariusz Nowak​
przewodniczący
669-997-868​
Mariusz Pajnowski​
wiceprzewodniczący​
Ewa Bielecka​
wiceprzewodnicząca​
Mariola Świtacz​
wiceprzewodnicząca​
Grzegorz Raczyński​
wiceprzewodniczący​
Arkadiusz Kapyś​
wiceprzewodniczący​
WiesławJarczak​
wiceprzewodniczący​

IAS w Białymstoku:
Przewodniczący Rafał Dobrogowski, tel.602-87-23-67 rafal.dobrogowski@mf.gov.pl
Anna Jarocka 602-510-609 anna.jarocka2@mf.gov.pl
Marcin Bach 501-738-182, marcin.bach@mf.gov.pl
zzcelnicypl.ias.310000@mf.gov.pl


IAS w Gdańsku:
Przewodnicząca Joanna Stępień tel. 664 743 488 stejoa1970@wp.pl
Mariusz Konkol mariusz.konkol@mf.gov.pl
zz.celnicy.pl.ias.gdansk@mf.gov.pl


Krajowa Informacja Skarbowa:
Danuta Pencarska​
przewodnicząca
502 690 297​
Mirosław Gluza​
wiceprzewodniczący​
727 578 652​
Adam Trzcionka​
wiceprzewodniczący​
609 240 754​

IAS w Katowicach:
Paweł Koźbiał; pawel.kozbial120@gmail.com; tel. 607808340

IAS w Kielcach:
Przewodniczący Tomasz Prędki, tel. 691399222, tomasz.predki@mf.gov.pl
Jarosław Serwiński, tel. 604946447, jaroslaw.serwinski@mf.gov.pl , jaroslaw.serwinski@gmail.com


IAS w Krakowie:
Przewodnicząca Justyna Skoczeń justyna.skoczen@mf.gov.pl; celnicypl.krakow@gmail.com
Maria Mrugała, tel. 668 380 349, maria.mrugala@celnicy.pl
Monika Jurkiewicz monika.jurkiewicz@mf.gov.pl
Artur Bednarek artur.bednarek@mf.gov.pl
Czesław Kargól czeslaw.kargol@mf.gov.pl

IAS w Łodzi:
Przewodniczący Łukasz Obuchowski lukasz.obuchowski@mf.gov.pl
Rafał Błaszczyk, tel. 602 478 393 rafal.blaszczyk@mf.gov.pl
Dariusz Piskorz dariusz.piskorz@mf.gov.pl
Krzysztof Bazler krzysztof.bazler@mf.gov.pl

IAS w Olsztynie:
Ryszard Cibuch tel. 500797676 lyskonk1@interia.pl

IAS w Opolu:
Sławomir Siwy adres 48-00 Nysa ul. Otmuchowska 50

IAS w Poznaniu:
Przewodnicząca Elżbieta Nowicka
zoi.zz.celnicy.pl.poznan@mf.gov.pl

IAS w Rzeszowie:
Andrzej Marciniec tel. 603937762 andrzej.marciniec@mf.gov.pl ,

IAS w Zielonej Górze:
Przewodniczący Mirosław Tomaszewski, tel. 781269363, miroslaw.tomaszewski@mf.gov.pl mirek_t@op.pl


IAS w Szczecinie:
Krzysztof Skibiński, tel. 694 404 558, krzysztof.skibinski@mf.gov.pl , krzyskiks@gmail.com ,

IAS w Bydgoszczy:
Dagmara Kapczyńska, tel. 669 862 576, dagmara.kapczynska@mf.gov.pl , dagka@wp.pl

IAS w Warszawie:
Jolanta Haron​
przewodnicząca
784 371 012​
Marta Gzik​
wiceprzewodnicząca​
608 099 810​
Iwona Sibielak-Bródka​
wiceprzewodnicząca​
502 444 990​
Monika Markowska-Komorska​
wiceprzewodniczaca​
22 510 47 29​
Mariusz Nożewski​
wiceprzewodniczacy​
22 650 48 78​

IAS we Wrocławiu:
Przewodnicząca
Joanna Kuś, tel. 71 365 25 23, 607 502 625
Wiceprzewodniczący
Anna Bajko, tel. 71 370-53-14 anna.bajko@mf.gov.pl

Jacek Buczma, tel. 71 370-52-59 jacek.buczma@mf.gov.pl
Wojciech Duszeńko, tel. 71 358-38-15 wojciech.duszenko@mf.gov.pl
Agnieszka Kowalczuk, tel. 71 370-54-62 agnieszka.kowalczuk@mf.gov.pl
Dagmara Wojtatowicz, tel. 71 365-25-05 dagmara.wojtatowicz@mf.gov.pl


E-mail do korespondencji ZZ Celnicy PL przy IAS Wrocław
celnicy.pl.dolnyslask@gmail.com

Pomoc prawna w zakresie ucywilnienia
celnicy.pl.dolnyslask@gmail.com
 

Attachments

  • CelnicyPL nowe.jpg
    CelnicyPL nowe.jpg
    212,3 KB · Wyświetleń: 649
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry