Dane kontaktowe Prezydium, Zarządu Głównego oraz Zarządów Izbowych

Związek Zawodowy Celnicy PL
45-010 Opole ul. Szpitalna 3b 5-7
KRS: 0000303717, NIP: 7542935512, REGON: 160186970
ADRES DO KORESPONDENCJI:
Związek Zawodowy Celnicy PL
48-300 Nysa
ul. Otmuchowska 50

Przewodniczący Związku:
Sławomir Siwy
kontakt slawomir.siwy@celnicy.pl tel. 668-438-041

Prezydium Zarządu Głównego:
Przewodniczący:
  • Sławomir Siwy
Wiceprzewodniczący:
  • Maria Mrugała IAS Kraków
  • Danuta Pencarska IAS Katowice
  • Jolanta Haron IAS Warszawa
  • Andrzej Marciniec IAS Rzeszów
  • Jacek Opara - IAS Gdańsk
  • Joanna Stępień - IAS Gdańsk

Zarząd Główny czyli Prezydium wraz z członkami ZG delegowanymi przez Zarządy Izbowe:
  • Krzysztof Skibiński - IAS Szczecin
  • Sebastian Weber IAS Olsztyn
  • Agnieszka Moś - IAS Gdańsk
  • Marcin Bach - IAS Białystok
  • Joanna Kuś - IAS Wrocław
  • Jacek Sosnecki - IAS Katowice
  • Krzysztof Palczewski - IAS Lublin

Kontakty do Przewodniczących i innych osób funkcyjnych w poszczególnych Izbach Administracji Skarbowej:

IAS w Lublinie:
Krzysztof Palczewski krzysztof.palczewski@mf.gov.pl
Wiesław Szot, tel. 728 465 160, wieslaw.szot@mf.gov.pl

IAS w Białymstoku:
Rafał Dobrogowski, tel.602-87-23-67 rafal.dobrogowski@mf.gov.pl
Anna Jarocka 506-854-629 anna.jarocka2@mf.gov.pl
Marcin Bach 501-738-182, marcin.bach@mf.gov.pl
zzcelnicypl.ias.310000@mf.gov.pl


IAS w Gdańsku:
Jacek Opara, tel. 533 094 887, jacek.opara@mf.gov.pl
Joanna Stępień tel. 664 743 488 stejoa1970@wp.pl
Bożena Rembecka bozena.rembecka@mf.gov.pl
Mariusz Konkol mariusz.konkol@mf.gov.pl
zz.celnicy.pl.ias.gdansk@mf.gov.pl


Krajowa Informacja Skarbowa:
Danuta Pencarska, tel. 577690297, danuta.pencarska@mf.gov.pl

IAS w Katowicach:
Jacek Sosnecki , tel 509 357 137, jaceksosnecki@o2.pl

IAS w Kielcach:
Jarosław Serwiński, tel. 604946447, jaroslaw.serwinski@mf.gov.pl , jaroslaw.serwinski@gmail.com
Tomasz Prędki, tel. 691399222, tomasz.predki@mf.gov.pl

IAS w Krakowie:
Maria Mrugała, tel. 668 380 349, maria.mrugala@celnicy.pl
Justyna Skoczeń
Tadeusz Skraba tedeusz.skraba@mf.gov.pl
Dariusz Słowik dariusz.slowik@mf.gov.pl

IAS w Łodzi:
Rafał Błaszczyk, tel. 602 478 393 rafal.blaszczyk@mf.gov.pl
Łukasz Obuchowski lukasz.obuchowski@mf.gov.pl
Dariusz Piskorz dariusz.piskorz@mf.gov.pl
Krzysztof Bazler krzysztof.bazler@mf.gov.pl

IAS w Olsztynie:
Sebastian Weber tel. 531644399 sebastian.weber@mf.gov.pl zzcelnicypl.ias.370000@mf.gov.pl
IAS w Opolu:
Sławomir Siwy adres 48-00 Nysa ul. Otmuchowska 50

IAS w Poznaniu:
Marek Begier, tel. 602 187 275, zz.celnicy.pl.390000@mf.gov.pl; zz.celnicy.pl.poznan@gmail.com

IAS w Rzeszowie:
Tomasz Ziobrowski, tel. 695 162 069, tomzio@wp.pl,
Andrzej Marciniec tel. 603937762 andrzej.marciniec@mf.gov.pl ,

IAS w Zielonej Górze:
Mirosław Tomaszewski, tel. 781269363, miroslaw.tomaszewski@mf.gov.pl mirek_t@op.pl
Jadwiga Kruszyna jadziaa1@Vp.pl ,

IAS w Szczecinie:
Krzysztof Skibiński, tel. 694 404 558, krzysztof.skibinski@mf.gov.pl , krzyskiks@gmail.com ,

IAS w Bydgoszczy:
Dagmara Kapczyńska, tel. 669 862 576, dagmara.kapczynska@mf.gov.pl , dagka@wp.pl

IAS w Warszawie:
Marta Gzik, tel. 608 099 810, marta.gzik@mf.gov.pl
Jolanta Haron 784371012 jolanta.haron@mf.gov.pl, jharon@tlen.pl,

IAS we Wrocławiu ( Przewodnicząca ZZ)
tel. 71 365 25 23
IAS we Wrocław
(Wiceprzewodnicząca ZZ)
tel. 71 365 24 09
IAS we Wrocławiu
(Wiceprzewodniczący ZZ)
tel. 71 370 54 91
IAS we Wrocławiu
(Wiceprzewodniczący ZZ)
tel. 600 830 997
DUCS - Delegatura w Wałbrzychu
E-mail do korespondencji ZZ Celnicy PL przy IAS Wrocław
celnicy.pl.dolnyslask@gmail.com
 

Attachments

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Komentarze

Do góry