• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co Premier zagwarantował celnikom 24 września 2011?

images.jpgFUNKCJONARIUSZE SŁUŻBY CELNEJ!!!

W związku z odrzuceniem propozycji objęcia ogółu funkcjonariuszy Służby Celnej zaopatrzeniowym systemem emerytalnym na warunkach porównywalnych z pozostałymi służbami mundurowymi przez Ministra Spraw Wewnętrznych w projekcie ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym żołnierzy zawodowych oraz ich rodzin, ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej oraz ich rodzin oraz niektórych innych ustaw oraz z uwagi na brak jakiejkolwiek reakcji Ministerstwa Finansów w tym zakresie,

Podejmijmy wspólną akcję poprzez przypomnienie Panu Premierowi deklaracji złożonej funkcjonariuszom celnym podczas wizyty na przejściu granicznym w Kuźnicy Białostockiej

Prześlijmy załączone nagranie z tej wizyty do Sekretariatu Pana Premiera sprm@kprm.gov.pl i kontakt@kprm.gov.pl

Wszyscy pamiętamy wypowiedź Pana Premiera w dniu 24 września 2011r. podczas wizyty na przejściu w Kuźnicy Białostockiej, w której to zagwarantował funkcjonariuszom celnym podjęcie prac nad zrównaniem praw z innymi służbami mundurowymi. Należy, więc zadać pytanie czy były to słowa wiążące czy też jedynie „Kiełbasa Wyborcza”. Od Porozumienia z Rządem z dnia 30 listopada 1998 r. upłynęło ponad 13 – lat, nadszedł kres próśb.

Akcja trwa do 20 marca 2012r.

W tytule maila proszę wpisać: ”Panie Premierze, czy było to zobowiązanie, czy też „kiełbasa wyborcza”

Puławy, Rzepin, Olsztyn, Nysa, Radom, Łódź, dnia 13 marca 2012r.

Barbara Smolińska Przewodnicząca
Zrzeszenia Związków Zawodowych Służby Celnej
Jacek Staniszewski
Przewodniczący
Federacji Związków Zawodowych Służby Celnej
Janusz Krysiak
Przewodniczący
Związku Zawodowego Pracowników Administracji Celnej Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
Artur Ciesielski
Wiceprzewodniczący
RSK Solidarność
Paweł Ślęzak
Przewodniczący
Związek Zawodowy Szczególnego Nadzoru Podatkowego i Akcyzy


Pokaż załącznik: APEL do f-y SC - nagranie.doc
Pokaż załącznik: Premier_w_Kuznicy_24-09-2011.mp3
 
Proponuję, aby oprócz tytułu i załączników napisać kilka zdań w e-mailu, gdyż wiadomość będzie z automatu traktowana jako SPA.
 
Ja nie napisałem nic w mailu i oba maile zostały odczytane na komputerze odbiorcy. Spamu raczej nie odczytują.Ale rzeczywiście w mailu można podać imię i nazwisko i adres, co oznacza że można liczyć na odpowiedź. Ja wysyłam jeszcze raz z tymi danymi.
 
Back
Do góry