• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Celnicy przyszli do szefa Monaru. Przez fałszywy donos

Szukali papierosów bez akcyzy. Anonimowy informator powiadomił Izbę Celną, że szef bydgoskiego Monaru jest zamieszany w przemyt. Donosiciel się pomylił.
Ryszard Częstochowski akurat wyprawiał syna do szkoły. - Kiedy szedłem do kuchni, aby zrobić dziecku kanapki, ktoś zapukał do drzwi. Byłem jeszcze w piżamie - mówi. - Gdy otworzyłem, na progu stało dwóch mężczyzn w cywilnym ubraniu, trzeciego zauważyłem na schodach. Obok jego nóg kręcił się mały piesek. "Służba Celna", usłyszałem...

czytaj <a href="http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,13544420,Celnicy_przyszli_do_szefa_Monaru__Przez_falszywy_donos.html">tutaj</a>
 

Attachments

  • 813_Logo_Gazeta_pl.JPG
    813_Logo_Gazeta_pl.JPG
    11,4 KB · Wyświetleń: 308
dobrowolne oględziny?to takie pojęcie istnieje?a czym to się różni od przeszukania, że na siłę jest robione?NIe mają zatwierdzenia przeszukania i wymyślają jakieś dobrowolne oględziny. NIestet SC przyzwyczaiła się do łamania prawa, na siłę szuka się wyników zmuszając fk właśnie do łamania prawa. Takim czymść niestety prokuratura powinna się zająć
 
Takiej kompromitacji chyba jeszcze nie było ... kto tu jest debilem ... opinia publiczna, rzecznik czy celnicy wykonujący czynności z naruszeniem abecadła prawa? A może ich kierownik czy naczelnik, który ich wysłał bez nakazu kierownika jednostki?
 
Chłopaki weszli "na legitymacje", zrobili normalne przeszukanie i po zrobieniu protokołu przeszukania powinni je zatwierdzić, ale w wyniku nagłej pomroczności dali dupy na całego. Złamali prawo i powinni ponieść tego konsekwencje. A pan rzecznik za wygadywanie takich rzeczy i udawaniu , że wszystko jest w porządku powinien stracić stanowisko. A jeśli gadał takie rzeczy na polecenie zwierzchników, to.....
Ale jak znam Wasze pieskie, celnicze życie, to po garbie dostanie tylko szeregowy funkcjonariusz. Zresztą w pełni zasłużenie, bo polegli na jednej z najprostszych rzeczy.
 
Back
Do góry