Brak zaufania do twórcy KAS

Krzysztof B, Arkadiusz B, Marek S, Leszek G., itd. itd.
Sporo tych Panów z jedną literką przy nazwisku, Panów także zaangażowanych w tworzenie KAS.
Może wreszcie ktoś przejrzy na oczy i prześwietli tę instytucję i cały proces wdrażania KAS?
 
No proszę i znowu jest głośno o legendarnych twórcach pato-reformy.
Przewodniczący ma rację, może warto aby powstał nie tylko artykuł o samych autorach ale też o ich wiekopomnym dziele jaki była reforma kas i do czego doprowadziła. Może jakaś wspólna akcja wysłania mail do redakcji wp z informacją o naszym proteście i realiach naszej służby. Praktycznie na każdym polu coś nie gra, albo się rozpada. Myślę że absolutną wisienką na torcie jest organizacja SCS, statystyczny kowalski pewnie myśli że funkcjonuje podobnie do SG, Policji, PSP, SOP, a tu szok bo SCS jest obecnie bliżej do straży miejskiej czy straży rybackiej. Do tego wielomiesięczne nabory (pomijam tu pato-nabory wewnętrzne), brak kursu podstawowego, polityka awansów czysta kpina, nierówne traktowanie z innymi służbami, barbarzyńskie ucywilnienia to też dzieło oświeconych reformatorów.
 
Nie można zapominać o wielkiej alokacji f.ków z jednego końca kraju na drugi, kapicowym wartościowaniu kiedy to niszczono ludzi odbierając im stanowiska i godnoćś. Robili to w całej nadgorliwości ci co są obecnie u steru.
 
Dodac mozna tez byłego naczelnika us w Jarosławiu, zawiniętego przez Cb a na stacji paliw pod rzeszowem, w 2018, powołanego przez Mariana b

 
Ostatnia edycja:
Do góry