• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Brak rozporządzenia - interwencja do MF

Powyższe jest kolejnym potwierdzeniem, że dialog prowadzony pomiędzy Ministerstwem Finansów, Kierownictwem KAS, a stroną społeczną nie jest prowadzony z poszanowaniem podstawowych reguł systemów demokratycznych, nie są zachowane zasady partnerstwa i jest ów dialog prowadzony fikcyjnie i nierzetelnie.

Pani Minister.

Taki dialog, nie ma po prostu sensu!

Wnosimy o pilne podpisanie ww. noweli rozporządzenia.
 

Attachments

  • celnicy39-22-do Ministra Finasów i Szefa KAS brak rzoporządzenia.docx
    58,5 KB · Wyświetleń: 2 199
Termin konsultacji minął. Każdy dzień zwłoki świadczy o celowym przeciąganiu sprawy.
Same konsultacje były parodią. O uwagi poproszono nawet zielonogórskie porozumienie pracowników służby zdrowia. W jakim celu?
 
O co ci chodzi @motywacja ja protestowałem w W-wie jak było trzeba, chodziłem na L4, straciłem przez to kupę kasy, itp. Chodzi mi o to jak Sławek chciał zorganizować protest jesienią to nie było chętnych...
 
W jakim celu było by te przeciąganie ?
1. Okazanie totalnego braku szacunku do Nas.
2. Pokazanie miejsca w szeregu - kara z podskakiwanie.
3. W celu niewypłacania pieniędzy z okazji zbliżających się "wyższych" okoliczności.
4. Sabotaż.
5. MF jest nieudolne i nie panuje nad sytuacją.
6. Inne.

Odpowiedź prawidłowa może być wielokrotnego wyboru.
 
Ostatnia edycja:
W piśmie do MF niepotrzebnie powtarzana jest teza jakoby podwyżki dla korpusu Służby Cywilnej były uzależnione od rozporządzenia o dodatkach dla funkcjonariuszy.
Jaka jest przeszkoda prawna? Nie ma potrzeby łączyć podwyżek dla cywili z podwyżkami dla funkcjonariuszy. To że MF to robi to normalne, ale sami nie powinniśmy tego łączyć.
 
W moim przekonaniu zwłoka nie jest przypadkowa i jest to celowa gra MF.
mi z kolei wydaje sie ze jest to po prostu zaniechanie, byly zmiany na stanowisku minista i ktos kto odpowiada za rozporzadzenie czyli szef KAS (ktorego de facto nie ma od ponad tygodnia!) dlatego papier zginal w tlumie innych rozporzadzen, ale to dowodzi himalaji niekompetencji tych ludzi, po prostu scyzoryk sie otwiera w kieszeni, niedopuszczalne w MSWiA i innych powaznych ministerstwach
 
Back
Do góry