• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Będzie posiedzenie Komisji Finansów Publicznych

Publikujemy interwencję do Szefa Komisji Finansów Publicznych.
Związek Zawodowy Celnicy PL chce doprowadzić już w Nowym Roku do posiedzenia Komisji w sprawie zbyt niskich płac oraz innych problemów związanych z funkcjonowaniem KAS.
Jak wielokrotnie to deklarowaliśmy, nie wolno nam jako środowisku odpuścić tego, że zaproponowano nam niższe uposażenia niż w innych formacjach mundurowych.
To jest skandal, którego nigdy nie zaakceptujemy i będziemy stale podejmować działania, by to zniwelować.
 

Attachments

  • celnicy73-21-do Przewodniczacego Komisji Finansów Publicznych.doc
    112,5 KB · Wyświetleń: 572
Nie wiem czy wiesz, ale ci ludzie pracują na czymś co się nazywa ordynacja podatkowa :)
Skarżą si e, że w zasadzie to mogą tylko grzecznie prosić, a pełnomocnicy jeżdżą po nich jak po burej kobyle. Współczuje im, ale jak nie zmienią przepisów to oni dalej będą mieli związane ręce. Na początku po połączeniu w ten bajzel to pytałem , czemu nie doprowadza delikwenta na przesłuchanie, tylko w kółko ślą pisma. Popatrzyli na mnie jak na ufoludka. Teraz już wiem czemu :)
Ja zatrzymałem się niestety na ustawie o zobowiązaniach podatkowych i KPA, trochę stary jestem. A tak na poważnie to jak słyszę słowo "ordynacja podatkowa" to odbezpieczam rewolwer, taki podatkowy, i stosuję z ustawy o VAT art. 96 ust. 9 lub 9a pkt dowolny, który w danej chwili mi pasuje. A do pracy z "delikwentami" to mam policję i prokuratora.
 
Ja zatrzymałem się niestety na ustawie o zobowiązaniach podatkowych i KPA, trochę stary jestem. A tak na poważnie to jak słyszę słowo "ordynacja podatkowa" to odbezpieczam rewolwer, taki podatkowy, i stosuję z ustawy o VAT art. 96 ust. 9 lub 9a pkt dowolny, który w danej chwili mi pasuje. A do pracy z "delikwentami" to mam policję i prokuratora.
Wy sobie różne ustępy, a potem DŚ niech się martwi jak z tego wybrnąć .
 
Back
Do góry