• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Apel o pilną wysyłkę butów taktycznych, rękawic, itd.

1646337287265.png
 
Informacja o akcji powinna być zamieszczona na stronach IAS, najlepiej na głównej stronie, np w zakładce #pomagamukrainie. W moim ucs na stronie ias, ostatni komunikat związku jest z listopada 2021. Nie każdy czyta forum. Zbiórka też mogłaby być lokalna i zbiorowo przesyłana.

Sytuacja jest wyjątkowa i może w MF dałoby się załatwić żeby można było zamiast butów w naturze, podarować punkty do magazynu w Rzepinie. Wtedy ZZ zadecydowałby ile czego zamówić?
 
Informacja o akcji powinna być zamieszczona na stronach IAS, najlepiej na głównej stronie, np w zakładce #pomagamukrainie. W moim ucs na stronie ias, ostatni komunikat związku jest z listopada 2021. Nie każdy czyta forum. Zbiórka też mogłaby być lokalna i zbiorowo przesyłana.

Sytuacja jest wyjątkowa i może w MF dałoby się załatwić żeby można było zamiast butów w naturze, podarować punkty do magazynu w Rzepinie. Wtedy ZZ zadecydowałby ile czego zamówić?
Taaak. Jeśli magazyn będzie realizował te zamówienia w trybie 2 razy szybszym niż normalny to nie zdążą ich obstalować na defiladę w Moskwie :).
 
Apel został wysłany do DIAS z prośbą o publikację w intranecie. Poprosiliśmy także o współpracę w zakresie możliwości potrącania z wynagrodzenia zadeklarowanych wpłat, jeżlei ktoś chciałby z takiej formy skorzystać.
 
W sobotę poszła paczka z art. 1 pomocy przez indywidualną osobę, kasa na Fundację Św. Mateusza poszła przed chwilą, dzisiaj przynoszę z piwnicy buty służbowe i rękawice "czarnych" i wysyłam.
Oby pomogło w pokonaniu wroga.
 
Np. Paczkomat InPost ul. Ujejskiego 1 48-300 Nysa
Taki mi pokazała wyszukiwarka. Jeśli nie będzie w nim miejsca to inny w pobliżu. Kazdy może wyszukać. Proszę podać mój nr tel 668438041. Czy to wystarczy?
 
UWAGA!
Wysyłajcie obuwie bezpośrednio do Nysy lub na adres w Chełmie. Potrzebne też każde ilości bandaży i opatrunków. Organizujcie z przełożonymi busy służbowe, by zebrać i dostarczyć zbiorczo i jak najsprawniej!
Przekaż także informację sms do swojego przełożonego.
 
Moje buty poszły kilka dni temu, przed akcją. Taki miałem pomysł na wspomożenie obrońców w Ukrainie - trzeba się było nim podzielić wcześniej, moje niedomyślenie. Puściłem tez starą (nową - starego wzoru) kamizelkę bo nie ma żadnych oznaczeń. Takie oczywiście trzeba usunąć.
 
Back
Do góry