• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Andrzejkowa impreza integracyjna - Opole 2023

Video z Imprezy integracyjnej w Opolu - Andrzejki 2023.
Imprezy integracyjne to ważny aspekt działalności związku w celu jednoczenia i wzmacniania więzi w środowisku zawodowym.
To przekłada się następnie na zwiększenie skuteczności w działaniach i walce o nasze prawa.
 
Sławomirze, z całym szacunkiem., zawsze chciaeś być dobry dla wszystkich,jakie kolonie....to kosztuje, walka w sądach o sprawy oczywiste(nie sąduje sie), a nie kolonie, bo dla mnie, emeryta, to zwykłe pierdoły.
Będzie na to czas, gdy Służba odpowiedzialna za bezpieczeństwo fiskalne RP/UE będzie stabilna

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Sławomirze, z całym szacunkiem., zawsze chciaeś być dobry dla wszystkich,jakie kolonie....to kosztuje, walka w sądach o sprawy oczywiste(nie sąduje sie), a nie kolonie, bo dla mnie, emeryta, to zwykłe pierdoły.
Będzie na to czas, gdy Służba odpowiedzialna za bezpieczeństwo fiskalne RP/UE będzie stabilna

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
Nie kosztuje i nie oddziałuje na pomoc prawną w najmniejszy sposób.
Zloty, kolonie, inne wydarzenia integracyjne uczestnicy opłacają sami. Związek umożliwia udział poprzez organizację tych wydarzeń.
Czasami jest dofinansowanie symboliczne dla członków.

To przykre, ale takich mieliśmy niektórych dyrektorów, pełniących jednocześnie funkcję organów podatkowych, którzy - napiszę delikatnie - błędnie interpretują prawo, że w sądach mamy tysiące spraw.
To, że organizujemy integrację środowiska nie oddziałuje na procesy sądowe w żaden sposób.

Nikt w KAS nie wspiera prawnie na tak wielką skalę jak ZZ Celnicy PL. Wiadomo, że inni mają co najwyżej pojedyncze procesy.
My organizujemy całą batalię prawną na wielu frontach.
 
Back
Do góry