• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Akcja "Aż poleje się krew" - 2 czerwca

Pracownicy KAS, CIRF

Funkcjonariusze SCS



Koleżanki i Koledzy!


Związek Zawodowy Celnicy PL popiera akcję „Aż poleje się krew”, która została zaplanowana na 2 czerwca br.

Zachęcamy wszystkich do zaangażowania i czynnego udziału.



Z Pozdrowieniem:

Przewodniczący

ZZ Celnicy PL

Sławomir Siwy
 

Attachments

  • celnicy36-1-22-poparcie protestu innych ZZ.docx
    55,6 KB · Wyświetleń: 509
  • plakat - aż poleje się krew.jpg
    plakat - aż poleje się krew.jpg
    192,9 KB · Wyświetleń: 444
Nikt nie zauważy akcji.
1.Jezeli us przestanie pracowac przez miesiąc- zostanie powołany zespół do ustalenia czy moze to powodować jakies probemy.
2. Jeżel ias przestanie pracowac przez miesiąc, nikt tego nie zauważy, nawet ias.
3. Przestój granicy przez godzinę...

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w akcji "Aż poleje się krew".
Dziękujemy tym, którzy odpowiedzieli na nasz apel o zaangażowanie i apele organizatorów akcji.

W sposób szczególny dziękuję ok. 200 pracownikom CENTRUM MANDATOWEGO w Nysie, gdzie udział w akcji wzięło ponad 75%.
Jestem zaszczycony, że mogłem uczestniczyć z Wami osobiście.
Jesteście wspaniali.

Przychodzi mi na myśl wiersz M.Konopnickiej "Bitwa pod Węgrowem" o niespotykanym, wielkim bohaterstwie 200 polskich kosynierów.

"... Dwustu zuchów się zebrało
Z partji na ochotę,
— Idźcie bracia! Już my Moskwie
Damy tu robotę! ..."

Wiele wydarzeń zmieniało bieg historii porywając swoim przykładem cały Naród do walki.

A zatem pracownicy US!
Spójrzcie na Nysę i inne zaangażowane ponadprzeciętnie miejsca! Możecie! Wystarczy chcieć! W Nysie są tacy sami pracownicy US jak Wy!

Dziękuję też tej części kadry kierowniczej z całej Polski, która rozumie, że sprawa toczy się o coś znacznie więcej niż tylko podwyżki.
Do tych co nie rozumieją i przeszkadzają! Sami widzicie, ile czasu poświęcacie na biurokratyczne czynności w systemach, zamiast organizować pracę i realizować zadania ustawowe, a tych czynności wciąż sukcesywnie przybywa. Ile to już godzin dnia pracy na to poświęcacie? Nie widzicie, że zrobili z Was najdrożej opłacanych w KSC sekretarzy i sekretarki? Musicie mieć odwagę powiedzieć DOSYĆ! Musicie stać się menedżerami i zawalczyć o to, by poświęcać czas w pracy przede wszystkim na realizację zadań ustawowych, a nie biurokrację w systemach i inne statystyki, mierniki, wartościowania i biurokratyczne absurdy. To samo dotyczy kadry kierowniczej w IAS i UCS.
Jeżeli nie potrafisz, nie masz na tyle odwagi, to chociaż nie przeszkadzaj!

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
ZZ Celnicy PL
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry