60 000 podpisów pod projektem KAS - zostało Nam dwa tygodnie!

Pracownicy i Funkcjonariusze KAS
wszyscy

Koleżanki i Koledzy!

Mamy już 60 tys podpisów pod projektem. Zostało Nam dwa tygodnie. To dużo czasu, bo wystarczy, gdy każdy z Nas, kto jeszcze nie podpisał projektu, zrobi to i zbierze kilka podpisów wśród swoich bliskich. Trzeba jednak niezwłocznie brać się do roboty.

Po wprowadzeniu KAS panuje marazm i rozczarowanie w środowisku. Musimy to zmienić.

Nie jesteś stworzony do tego by smucić się, głównie ciężko harować w blisko 40 st.C w pomieszczeniu w lecie i są miejsca w KAS, że w 9st.C w pomieszczeniu w zimie i tylko od czasu do czasu w wolne doznawać ulotnych momentów szczęścia.
Nie, takie życie nie jest Twoim przeznaczeniem!
Nie po to przyszedłeś na świat, aby wieść takie życie, aby narzekać, chować głowę w piasek, nie wychylać się, martwić się i bać i wieczorem po pracy/służbie padać często na twarz z braku sił.

Możesz to zmienić, bo każdy człowiek ma pisane radosne życie, pełne sił witalnych, miłości i pełne energii do działania. To jest po prostu prawo wszechświata: "€žKażdemu działaniu towarzyszy równe i odwrotnie skierowane przeciwdziałanieâ€" - Isaac Newton
"€žDawajcie, a będzie wam dane"€ -€“ Jezus Chrystus

To co otrzymujesz, jest tożsame z tym co dałeś od siebie. Tyle ile dajesz, tyle otrzymujesz.
Sprawa jest prosta. Siła, która zapewni Tobie to wszystko, jest w Tobie. Uwolnił ją!
Przepraszam, bo dla wielu są to sprawy oczywiste, ale chodzę po jednostkach organizacyjnych KAS i widzę, że w większości z Nas, ta siła jest uśpiona.
Jeżeli tylko ją uwolnisz, Twoje życie zmieni się niesamowicie. Jeszcze raz, uwolnij ją, daj od siebie jak najwięcej, kieruj się miłością, a zapewniam Cię, że dobro, które dasz, wróci do Ciebie!

Zebranie podpisów pod projektem obywatelskim i wniesienie go do Sejmu, zmieni wszystko w AP, UKS i SC, obecnym KAS. Zapewniam, że w określonej w projekcie perspektywie czasowej, Twój status materialny i bytowy, zdecydowanie się poprawi.

Dosyć marudzenia i narzekania na rzekomą niemoc Nas ogarniającą.

To nieprawda! Mamy potężną moc! Obudź ją tylko w sobie.
Twoje kilka/kilkanaście podpisów zebranych na wykazie i przesłanych do Komitetu ma wielką moc. Wykorzystaj ją sam i poproś także Koleżankę i Kolegę z KAS, aby także to zrobił(daj też Jej/Jemu ten apel do przeczytania).

Zał -€“ wykaz do zbierania podpisów i projekt ustawy

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
Pełnomocnik Komitetu

Pokaż załącznik: Komitet KAS Komunikat10.doc
Pokaż załącznik: obywatelski projekt ustawa modernizacja KAS.pdf
Pokaż załącznik: KOMITET WYKAZ KAS.doc
 
Do góry