• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

55 tys. podpisów pod projektem urzędnika KAS!

INFORMACJA


„Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje.

Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i ty możesz być wielki.”


Mark Twain


Koleżanki i Koledzy!


Uprzejmie informujemy, że przekroczyliśmy już liczbę 55000 podpisów, które wpłynęły do siedziby Komitetu. Dziękujemy!

Mamy ogromną szansę na zebranie wymaganych minimum 100 000 podpisów, by złożyć projekt w Sejmie RP.

Jest na to czas do 16 czerwca br. To ostateczny termin na nadanie podpisów do siedziby Komitetu: 48-300 Nysa ul. Otmuchowska 50.
Możesz je także dostarczyć do przewodniczących ZOI ZZ Celnicy PL w Twojej lokalizacji lub też innych osób pozytywnych zaangażowanych w akcję.

Zdążymy, wymagana jest tylko pełna mobilizacja każdego w KAS. Wystarczy, że każdy podpisze projekt albo uzyska choć jeden podpis, ale oczywiście bezpieczniej zaangażować się mocniej i zebrać jeszcze kilka lub kilkanaście podpisów samodzielnie.

To tak niewiele, a zyskać możemy tak wiele i znacząco podnieść status pracowniczy w KAS. Przesyłajcie podpisy sukcesywnie, aby liczba podpisów stale rosła.

Wszystko w naszych rękach! Działajmy!

Załączam wykaz do zbierania podpisów.



Z pozdrowieniem:

PEŁNOMOCNIK

Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej

Sławomir Siwy
 

Attachments

  • Komitet KAS wykaz.doc
    79 KB · Wyświetleń: 188
Elo, Elo jak tam po świętowaniu sztandaru, mam nadzieje, że umysły już trzeźwe 😁 Te cytaty na wstępie tego tematu są głębokie i Panie Sławku mam takie wrażenie ze w tej służbie funkcjonariusze którzy to rozumieli odeszli w lutym tego roku. Nie wiem jak Pan i Pana przedstawiciele w tym związku, ale ja mam takie spostrzeżenia, ze kadra kierownicza w niektórych IAS-as jest szersza niż wyższa 😂🤣 dla potwierdzenia warto oglądać zdjęcia w co niektórych lokalnych gazetach i portalach internetowych😂 Ps mam takie wrażenie, że muszą dorównywać do PREZESA 🤣
 
U nas w US nikt nie słyszał o tej akcji. Czy Celnicy.pl ma swojego przedstawiciela w Małopolsce? Nikt tu nie działa w tej sprawie, a powinno być głośno. Roześlijcie po wszystkich urzędach informacje o tym projekcie, to szybciej uzbiera się podpisy.
 
U nas w US nikt nie słyszał o tej akcji. Czy Celnicy.pl ma swojego przedstawiciela w Małopolsce? Nikt tu nie działa w tej sprawie, a powinno być głośno. Roześlijcie po wszystkich urzędach informacje o tym projekcie, to szybciej uzbiera się podpisy.
W IAS Kraków informacja była na wszystkich mailach co najmniej trzy razy.
 
A ile mamy podpisów pod projektem obywatelskim dotyczącym f-ry SC-S , czy dużo brakuje , żeby złożyć u Marszałka Sejmu?
Funkcjnariuszy proszę o wyrozumiałość i cierpliwość przez najbliższe trzy tygodnie. Jak najbardziej zbieramy podpisy pod projektem ustawy o SCS, ale tam nie ma jeszcze terminu, więc spokojnie. Przez najbliższy czas skupmy się nad projektem urzędnika KAS. Pomóżmy pracownikom, następnie zajmiemy się wyłącznie ustawą o SCS, jak już jeden projekt złożymy w Sejmie.
 
Nadal pomawiam prośbę o rozesłanie informacji o projekcie tej ustawy po us w Małopolsce, bo nic do urzędów do tej pory nie wpłynęło, a czas ucieka.
 
Funkcjnariuszy proszę o wyrozumiałość i cierpliwość przez najbliższe trzy tygodnie. Jak najbardziej zbieramy podpisy pod projektem ustawy o SCS, ale tam nie ma jeszcze terminu, więc spokojnie. Przez najbliższy czas skupmy się nad projektem urzędnika KAS. Pomóżmy pracownikom, następnie zajmiemy się wyłącznie ustawą o SCS, jak już jeden projekt złożymy w Sejmie.
A początkowo była mowa, że projekty będą szły równolegle
 
Pomawiam prośbę o rozesłanie informacji o projekcie tej ustawy po urzędach w Małopolsce, bo nic do tej pory nie wpłynęło, a czas ucieka. E-maile utknęły w izbie i nie rozesłano ich do urzędów.
 
chyba trzeba sobie powiedzieć, że coś jest nie tak z kanałami dystrybucji informacji.Pytanie co i co z tym zrobić, jeszcze jest trochę czasu ale nie za dużo na zrobienie z tym czegoś.
 
Back
Do góry