• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

21 WRZEŚNIA - NASZE ŚWIĘTO!

Mnie nie tłumacz, i uważnie przeczytaj co napisałem, i mam nadzieję, że P. Profesor myśli tak jak ja,
SZACUNEK....w stosunku do P. Profesora... "mimo wszystko być człowiekiem" wyjaśnia wszystko.
Co do pretensji, to byłoby (wg mnie) wielu kandydatów/adresatów,
ale oni raczej od "spijania śmietanki" i "kręcenia lodów", co słusznie zauważyłeś.
Po co się nerwić w ostatnim dniu lata ...przypominaniem ich "zasług",
przecież ich osiągnięcia pozostaną w pamięci:unsure:.
Racja przepraszam poniosło mnie. Po prostu nie do końca w pierwszej chwili zrozumiałem sorki :) co do lodów i śmietanki to prawda. Po prostu wkurzyłem się jak ktoś-ALE NIE TY KOLEGO- myli Pana Profesora Czyżowicza z poprzedzającym Go SSC. To przydałby się uśmiech ale niestety nie potrafię.
 
Doskonale wiem, że likwidacja IC Cieszyn nastąpiła w czasie kiedy SSC był Robert Kwaśniak ale już w lutym 2004 roku SSC został Pan profesor. Nie przypominam sobie aby od lutego 2004 roku został załatwiony problem alokersów i alokowani na wschód funkcjonariusze cieszyńskiej izby wrócili do IC Katowice. To tyle z mojej strony. Każdy ma prawo do swojej oceny.
 
Panie Profesorze !!!!! U mnie ma Pan WIELKI SZACUNEK za to co Pan zrobił i za to co Pan próbował zrobić. O ile się nie mylę w wykazie prac Rządu bodajże w roku 2005 czy też 2006 był oficjalnie wpisany projekt wpisania Służby Celnej do beneficjentòw ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy..... lata mogą mi się mylić ale wiem że takie coś było. To był plan na po wyborach nie będę teraz sprawdzał ale wiem że taki wpis był. Dla Pana Panie Profesorze SZACUNEK WIELKI. Ja pamiętam ile Pan dobrego dla Nas zrobił. Mam nadzieję że Pan to czyta. Wszystkiego Najlepszego Panu życzę :)
 
Doskonale wiem, że likwidacja IC Cieszyn nastąpiła w czasie kiedy SSC był Robert Kwaśniak ale już w lutym 2004 roku SSC został Pan profesor. Nie przypominam sobie aby od lutego 2004 roku został załatwiony problem alokersów i alokowani na wschód funkcjonariusze cieszyńskiej izby wrócili do IC Katowice. To tyle z mojej strony. Każdy ma prawo do swojej oceny.
Tak i to była decyzja polityczną. Pan Profesor jedyne co mógł zrobić w tak krótkim czasie to złagodzić i nam pomagać i to robił. Wręcz narażając się. Krzywdy narobił Pan Robert. I do niego tylko i wyłącznie można mieć pretensje.
 
Back
Do góry