Zaproszenie 26.07.21r. ZOI IAS KATOWICE

Funkcjonariusze SCS i Pracownicy KAS

Izby Administracji Skarbowej

w Katowicach


Koleżanki i Koledzy!

Zarząd Główny ZZ Celnicy PL, mając na uwadze rezygnację (z uwagi na sprawy rodzinne), upoważnionego przez ZG Kolegi Michała Ratowskiego, który reprezentował Was w IAS Katowice z ramienia ZZ Celnicy PL


zwołuje Konferencję Izbową, na której wybrany zostanie Zarząd ZOI Katowice.

Konferencja odbędzie się w dniu 26.07.2021 r. salach szkoleniowych nr 25 i 25a na parterze Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego przy ul. Słonecznej 34 o godzinie 15:15.

W spotkaniu będzie uczestniczył przedstawiciel Zarządu Głównego Wiceprzewodnicząca ZZ Celnicy PL Koleżanka Danuta Pencarska i Przewodniczący ZZ Celnicy PL Sławomir Siwy oraz dotychczasowy reprezentant ZOI Katowice Kolega Michał Ratowski.

Apelujemy o przybycie i zaangażowanie się w prace na rzecz funkcjonariuszy i pracowników Waszej Izby, a także zgłoszenie w dniu wyborów swojej kandydatury, czy to na przewodniczącego lub też członka Zarządu ZOI - wiceprzewodniczących. Idealnie byłoby, aby w Zarządzie byli reprezentanci z całego województwa i wszystkich jednostek organizacyjnych.

Prosimy też o przybycie w celu zgłoszenia spraw, którymi pilnie należy zająć się w Waszej Izbie.

Apel kierujemy do wszystkich członków ZZ Celnicy PL przy IAS w Katowicach.

Na koniec czerwca 2021 roku jest Was 395 osób. Rok temu na koniec czerwca było 409, a dwa lata temu 405, a więc liczebność mimo licznych odejść na emerytury, jest na takim samym poziomie.

Zachęcamy też osoby niezrzeszone, aby zaangażowały się w pracę społeczną czy też jeżeli nie czują się na siłach, wspierały te działania, poprzez samo złożenie deklaracji członkowskiej. W tym celu proszę przesłać skan deklaracji członkowskiej do Kolegi Michała Ratowskiego na adres michal_ratowski@o2.pl lub na e-mail slawomir.siwy@celnicy.pl albo danutapencarska@o2.pl po czym można stawić się na zebraniu i także kandydować, do czego gorąco zachęcamy.

Do zobaczenia w Katowicach 26.07.2012r. o godz. 15:15.


Zał. DEKLARACJA


Z Pozdrowieniem:

Przewodniczący

ZZ Celnicy PL

Sławomir Siwy
 

Attachments

  • celnicy36-21-Katowice.doc
    82,5 KB · Wyświetleń: 66
  • deklaracja_IAS_RODO.doc
    40,5 KB · Wyświetleń: 70
Do góry