• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Tematy na spotkanie z Szefem KAS

Pracownicy i Funkcjonariusze KAS

Koleżanki i Koledzy.

W związku z zaproszeniem ZZ na spotkanie z Szefem KAS, które odbędzie się przy okazji narady kadry kierowniczej KAS, zwracam się z uprzejmą prośbą o przesyłanie zagadnień i tematów do poruszenia na spotkaniu.
Proszę o przesyłanie zagadnień wraz z uzasadnieniem.
Tematy można przesyłać w terminie do dnia 27.06.2019r. do godz. 20:00 na e-mail slawomir.siwy@celnicy.pl
Spotkanie odbędzie się w dniu 8.07. jednak strona ministerialna zastrzegła termin na zgłoszenia zagadnień do 28.06.2019r.
Proszę o rozpowszechnienie tej informacji w KAS. Jeżeli ktoś nie zdąży zgłosić zagadnień w ww. terminie to proszę o przekazanie ich wyjątkowo w takich przypadkach do dnia 28.06. do godz. 12:00

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
ZZ Celnicy PL
 
Ostatnia edycja:
Możesz ją ujawnić?

O ile wiem, to w KAŻDEJ instytucji czy organizacji, publikacją informacji
zajmują się wyłącznie osoby do tego powołane!

Zaznaczam, nie chodzi tu o jakieś "tajemnice", lecz zachowanie właściwego
ładu, uniknięcie wyłączenia części publikacji z kontekstu itp.

Nie twierdzę, że Związek ma nie publikować notatki na Forum - bo powinien
to zrobić (i zapewne zrobi), ale jako "właściciel" notatki, to on nią dysponuje.
 
Szczerze mówiąc @cat to o tym nie pomyślałam natomiast prawdą jest, że to forum czyta się coraz gorzej... pretensje i roszczeniowe postawy mnie wqrwiają w sytuacji sponiewierania wielu z nas.... stąd mój wpis do @zbuntowany dotyczący notatki.
 
Ostatnia edycja:
Szczerze mówiąc @cat to o tym nie pomyślałam natomiast prawdą jest, że to forum czyta się coraz gorzej... pretensje i roszczeniowe postawy mnie wqrwiają w sytuacji sponiewierania wielu z nas.... stąd mój wpis do @zbuntowany dotyczący notatki.

Ależ @Magda66 - wszak Ci nic nie wypominam, ani nie chcę pilnować jakiejś "tajemnicy".
Moje słowa - skierowane do @lynks - były rodzajem prośby o cierpliwość, ze wskazaniem
na przyjęte zwyczaje.

@Hawranek - nie ma tam nic, po czym byś się przyznał do zadowolenia, lecz także nic,
co wzbudziłoby u Ciebie nowe niezadowolenie. Oczywiście - to jest moje zdanie.
Być może - czytając przecież w końcu sam - odczytasz "między wierszami" coś więcej
czym (mam nadzieję) się podzielisz. Te same słowa, często każdy czyta inaczej ...
 
Back
Do góry