• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Od 1 marca 2021r. podwyżki,

Francis mówisz połowa to dodatki, a co Twoim zdaniem jest tymi dodatkami? A nawet gdyby tak było to i tak ważne jest to co wpływa na konto
Nie wiem ponieważ wysokość mojej podwyżki za 2020r. jest o połowę niższa od Twojej a dodatkowe składniki uposażenia które wymieniłeś mnie nie dotyczą. Drażni mnie że jedni za wykonywanie swoich obowiązków otrzymywali w zeszłym roku stałe sute kwoty a innym pozostawało cieszyć się ich szczęściem - tak zwykł mawiać jeden z kierowników oc do tych (nielicznych) odważnych którzy się odezwali.
Dostałem w nagrodę z końcem roku kopa w żyć i turlam się z miejsca w miejsce a wszędzie spotykam się ze zgliszczami "cudu poczęcia z 2017r." i kompletnym brakiem pomysłu na poprawę sytuacji.
Nie przemawia przeze mnie zazdrość ale bardzo uwiera nieudolność która wyrządza krzywdę.

jutro-bedzie-lepiej-tymczasem-jutro-pokazuje-srodkowy-palec.jpg
 
Back
Do góry