• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Największy progres zapisów do ZZ❗

Z satysfakcją informujemy, że w styczniu i lutym br. zapisało się do ZZ Celnicy PL około 450 nowych członków, w tym 150 nowych członków emerytów.

❗Jest to największa dynamika zapisów do ZZ w KAS❗ DZIĘKUJEMY❤️🤝❗

Nie wiemy jeszcze ilu z odchodzących na emkę funkcjonariuszy pozostanie w Związku - odeszło na emeryturę około 10%. Zachęcamy wszystkich do pozostania z nami. 🇵🇱 W maju odbędzie się Zjazd Jubileuszowy, gdzie planujemy założyć strukturę emerytów i zwolnionych, po czym upoważnić Waszego przedstawiciela do działania. Następnie postanowimy wspólnie o wyborach w nowej strukturze.

W naszym ZZ następuje także na dużą skalę wymiana pokoleniowa❗ Zapisują się bardzo licznie nowi funkcjonariusze i pracownicy zaraz na początku kariery zawodowej oraz z kilku i kilkunastoletnim stażem. Bardzo nas to cieszy, gdyż to 💪do Was należy przyszłość tej formacji, jak również Związku Zawodowego Celnicy PL.💪 To Wy przejmiecie w niedalekiej przyszłości pałeczkę po nas. Zachęcam gorąco do zaangażowania i obejmowania funkcji w celu sprawdzenia się i wdrożenia w działalność społeczną.💪

Prężnie powstają nowe struktury Związku❗ Ostatnio Koło w OC Korczowa, wcześniej w OC Medyka, w ZOI Rzeszów i innych ZOI są już także struktury ZZ Celnicy PL w US, Zakładowa Organizacja w Krajowej Informacji Skarbowej, ZOI w Katowicach reaktywacja 👍, 16 marca odbędzie się także Konferencja Izbowa w IAS w Opolu. Niezwykle szybko rozwijają się pozostałe ZOI ZZ Celnicy PL - Gdańsk, Białystok, Lublin, Warszawa. Olsztyn, Wrocław i inne. Dołączajcie proszę i angażujcie się do pracy w zarządach. Dziękujemy Wam za to wsparcie.

Otrzymujemy od Was informacje, że środowisko zawodowe utożsamia ZZ Celnicy PL z najbardziej skutecznym, profesjonalnym, innowacyjnym i merytorycznym działaniem, stąd tak wielu z Was okazuje nam wsparcie i zaufanie poprzez złożenie deklaracji członkowskiej, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Nie odpoczywamy ani przez chwilę. Przed nami jako środowiskiem potężne wyzwania. Po drugim sukcesie modernizacji (wcześniej wywalczona w 2018 r.) stawiamy sobie ambitne cele - status urzędnika KAS i ustawa o Służbie Celno - Skarbowej. Osiągniemy je na pewno, jeśli za kilka miesięcy wprowadzimy do Sejmu projekty obywatelskie.

Zachęcamy do zbierania podpisów. Wykazy do pobrania w załącznikach.

Nie musisz być wielkim, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być wielkim❗ Les Brown
Pamiętajmy: WSZYSTKO W NASZYCH RĘKACH❗


Pozdrawiam
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
Sławomir Siwy
WSTĄP DO NAS❗ Zapisy możliwe także przez platformę elektroniczną
 

Attachments

  • Komitet SCS wykaz.doc
    73,5 KB · Wyświetleń: 137
  • Komitet KAS wykaz.doc
    79 KB · Wyświetleń: 122
  • deklaracja_IAS_elektroniczna_RODO.doc
    41,5 KB · Wyświetleń: 107
  • deklaracja emeryci, renciści, zwolnieni.doc
    40 KB · Wyświetleń: 126
Niewątpliwie gratulacje. Jako członek ZZ z kilkuletnim stażem życzyłbym sobie i Państwu aby nie była to pusta statystyka, podobnie jak w przypadku niektórych naszych działań, lecz trend mający przynieść wymierne korzyści dla wszystkich. Innymi słowy aby ilość przeszła w jakość.
 
Niewątpliwie gratulacje. Jako członek ZZ z kilkuletnim stażem życzyłbym sobie i Państwu aby nie była to pusta statystyka, podobnie jak w przypadku niektórych naszych działań, lecz trend mający przynieść wymierne korzyści dla wszystkich. Innymi słowy aby ilość przeszła w jakość.
Jasne. Ostatnio sukcesów jest sporo, ale wyrażam taką samą troskę na przyszłość. Przyda się każda nowa para rąk i otwarty umysł do pracy społecznej. Pomyśl o włączeniu się i aktywne wsparcie zarządu. Napisz do mnie w tej sprawie lub bezpośrednio do przedstawiciela lokalnego.
 
niestety ponad miesiąc temu chciałam zapisać się do związków jako zwolniony w 2017 r. funkcjonariusz, obecnie emeryt na SORGA. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam nicku i hasła ( kontaktowałam się z przewodniczącą związku w moim województwie) i nadal cisza.
 
niestety ponad miesiąc temu chciałam zapisać się do związków jako zwolniony w 2017 r. funkcjonariusz, obecnie emeryt na SORGA. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam nicku i hasła ( kontaktowałam się z przewodniczącą związku w moim województwie) i nadal cisza.
SORGA jest wciąż w fazie wdrażania i nawet nie funkcjonuje jeszcze tak jak planujemy docelowo, ale już swoją pozytywną rolę odegrała ta platforma. Gdy było zarejestrowanych na początku 1500 użytkowników zrobiliśmy akcję do Sejmu - dodatki motywacyjne - dosłownie trzydniową włącznie z weekendem i sprawdziło się super.
A zatem potwierdzam, że było rzeczywiście trochę dni jakiejś awarii. Trzeba spróbować jeszcze raz. Teraz już powinno być wszystko w porządku. Następnie napisz do przewodniczącej, które konto usunąć. Napisz po prostu maila, że to wcześniejsze i podaj dane jakie tam zadeklarowałaś.
 
SORGA jest wciąż w fazie wdrażania i nawet nie funkcjonuje jeszcze tak jak planujemy docelowo, ale już swoją pozytywną rolę odegrała ta platforma. Gdy było zarejestrowanych na początku 1500 użytkowników zrobiliśmy akcję do Sejmu - dodatki motywacyjne - dosłownie trzydniową włącznie z weekendem i sprawdziło się super.
A zatem potwierdzam, że było rzeczywiście trochę dni jakiejś awarii. Trzeba spróbować jeszcze raz. Teraz już powinno być wszystko w porządku. Następnie napisz do przewodniczącej, które konto usunąć. Napisz po prostu maila, że to wcześniejsze i podaj dane jakie tam zadeklarowałaś.
Panie Sławku,
dziękuję za odpowiedź, tym razem udało mi się zalogować na SORGA, wszystko jest już w porządku.
pozdrawiam
 
Sławku brawo za działanie i upartość w obnażaniu tej chorej, patologicznej i rodzinnej instytucji. Funkcjonariusze z granicy w końcu się przekonali ze tylko jeden związek Celnicy.pl może o nich zadbać. Inne układające się z kadrą związki umrą śmiercią naturalną. Dostrzegamy to już od kilku lat-co bardzo cieszy. Wierzę, że z każdym rokiem bedzie coraz lepiej i mam nadzieję że się nie zeszmacicie dla stołków. Pozdrawiam gorąco.
 
Sławku brawo za działanie i upartość w obnażaniu tej chorej, patologicznej i rodzinnej instytucji. Funkcjonariusze z granicy w końcu się przekonali ze tylko jeden związek Celnicy.pl może o nich zadbać. Inne układające się z kadrą związki umrą śmiercią naturalną. Dostrzegamy to już od kilku lat-co bardzo cieszy. Wierzę, że z każdym rokiem bedzie coraz lepiej i mam nadzieję że się nie zeszmacicie dla stołków. Pozdrawiam gorąco.
Dzięki. Jestem zawiedziony. Miałem nadzieję na działania SKAS w sprawie poprawy sytuacji na granicy, ale nawet drugiego spotkania w tej sprawie wciąż nie ma w MF. Złowrogie lobby rządzi granicą i nikomu poza ZZ Celnicy PL nie zależy by to zmieniać? Ale my nie ustąpimy tak łatwo.
 
Back
Do góry