• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

Chyba tylko kilka osób nie zaliczyło, kilka się nie stawiło. Myślę, że z 50% wykręciło maksymalną liczbę punktów, generalnie jeżeli ktoś się w miarę regularnie rusza to spokojnie zaliczy te 3 konkurencje na 15pkt.
 
Czy ilość punktów (powyzej w. 9 i minimum po 3 z każdej kategorii) z testu sprawnościowego ma jakieś znaczenie w naborze? W rozporządzeniu jest że osoba która uzyska minimum po 3 punkty przystępuje do testu psychologicznego.
 
Czy ilość punktów (powyzej w. 9 i minimum po 3 z każdej kategorii) z testu sprawnościowego ma jakieś znaczenie w naborze? W rozporządzeniu jest że osoba która uzyska minimum po 3 punkty przystępuje do testu psychologicznego.
Na ten moment nie, ale potem przy rozmowie się to wlicza i mogą po prostu Cię odrzucić bo będą lepsi kandydaci
 
Witam,
Pytanie do osób z Lubelskiego.
Czy dużo jest osób, które w poprzednim naborze zaliczyły całe postępowanie czyli do rozmowy kwalifikacyjnej włącznie ale dyrektor nie wybrał Was do zatrudnienia? Staracie się teraz na obecny nabór?
Dajcie znać proszę.
Pozdrawiam
 
Witam,
Pytanie do osób z Lubelskiego.
Czy dużo jest osób, które w poprzednim naborze zaliczyły całe postępowanie czyli do rozmowy kwalifikacyjnej włącznie ale dyrektor nie wybrał Was do zatrudnienia? Staracie się teraz na obecny nabór?
Dajcie znać proszę.
Pozdrawiam
To co jest brane pod uwagę w naborze. Wykrztalcenie
 
Ma ktoś może wiedzę, jak sytuacja wygląda przy sprawnościówce, jak akurat się człowiek pochoruje?
Wygląda to słabo, ale taka pora, a z napuchniętym, kapiącym nosem i stanem podgorączkowym ciężko biegać.
Komuś się zdarzyło przesuwać termin bez pokpienia całej rekrutacji?
 
Ma ktoś może wiedzę, jak sytuacja wygląda przy sprawnościówce, jak akurat się człowiek pochoruje?
Wygląda to słabo, ale taka pora, a z napuchniętym, kapiącym nosem i stanem podgorączkowym ciężko biegać.
Komuś się zdarzyło przesuwać termin bez pokpienia całej rekrutacji?
Ja wczoraj poszedłem w takim stanie. Jak ci zależy i jesteś przygotowany to pójdzie do przodu.
 
To co jest brane pod uwagę w naborze. Wykrztalcenie
Jeżeli
Ma ktoś może wiedzę, jak sytuacja wygląda przy sprawnościówce, jak akurat się człowiek pochoruje?
Wygląda to słabo, ale taka pora, a z napuchniętym, kapiącym nosem i stanem podgorączkowym ciężko biegać.
Komuś się zdarzyło przesuwać termin bez pokpienia całej rekrutacji?
To nie są zabójcze wymagania, da się przebiec bez problemu, jestem na antybiotyku i wczoraj bez problemu dalam radę z minuta zapasu także szkoda rezygnować, bo terminu nie zmieniają chyba że osoba za osobę
 
Ma ktoś może wiedzę, jak sytuacja wygląda przy sprawnościówce, jak akurat się człowiek pochoruje?
Wygląda to słabo, ale taka pora, a z napuchniętym, kapiącym nosem i stanem podgorączkowym ciężko biegać.
Komuś się zdarzyło przesuwać termin bez pokpienia całej rekrutacji?
Ja jedynie mialam przesunięty termin kompetencyjnego i rozmowy bo siedziałam na covidzie
Jeżeli bardzo bedzie Ci dokuczało to zadzwoń do kadr i wyjaśnij sytuacje
Jeżeli nie to na luzie jesteś w stanie podejść z katarem
Powiedzenia!
 
Back
Do góry