Nabór funkcjonariusz SCS

blu

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Chyba tylko kilka osób nie zaliczyło, kilka się nie stawiło. Myślę, że z 50% wykręciło maksymalną liczbę punktów, generalnie jeżeli ktoś się w miarę regularnie rusza to spokojnie zaliczy te 3 konkurencje na 15pkt.

Lena1986

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
6
Chyba tylko kilka osób nie zaliczyło, kilka się nie stawiło. Myślę, że z 50% wykręciło maksymalną liczbę punktów, generalnie jeżeli ktoś się w miarę regularnie rusza to spokojnie zaliczy te 3 konkurencje na 15pkt.
Grupa mieszana była wiekowo .

pangii

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Czy ilość punktów (powyzej w. 9 i minimum po 3 z każdej kategorii) z testu sprawnościowego ma jakieś znaczenie w naborze? W rozporządzeniu jest że osoba która uzyska minimum po 3 punkty przystępuje do testu psychologicznego.

Agatka

Użytkownik
Punkty reakcji
80
Czy ilość punktów (powyzej w. 9 i minimum po 3 z każdej kategorii) z testu sprawnościowego ma jakieś znaczenie w naborze? W rozporządzeniu jest że osoba która uzyska minimum po 3 punkty przystępuje do testu psychologicznego.
Na ten moment nie, ale potem przy rozmowie się to wlicza i mogą po prostu Cię odrzucić bo będą lepsi kandydaci

Moni Ka

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Czy zwracają bardzo uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń?

Celnabiala

Użytkownik
Punkty reakcji
5
Witam,
Pytanie do osób z Lubelskiego.
Czy dużo jest osób, które w poprzednim naborze zaliczyły całe postępowanie czyli do rozmowy kwalifikacyjnej włącznie ale dyrektor nie wybrał Was do zatrudnienia? Staracie się teraz na obecny nabór?
Dajcie znać proszę.
Pozdrawiam

Lena1986

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
6
Witam,
Pytanie do osób z Lubelskiego.
Czy dużo jest osób, które w poprzednim naborze zaliczyły całe postępowanie czyli do rozmowy kwalifikacyjnej włącznie ale dyrektor nie wybrał Was do zatrudnienia? Staracie się teraz na obecny nabór?
Dajcie znać proszę.
Pozdrawiam
To co jest brane pod uwagę w naborze. Wykrztalcenie

lupus

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
25
Ma ktoś może wiedzę, jak sytuacja wygląda przy sprawnościówce, jak akurat się człowiek pochoruje?
Wygląda to słabo, ale taka pora, a z napuchniętym, kapiącym nosem i stanem podgorączkowym ciężko biegać.
Komuś się zdarzyło przesuwać termin bez pokpienia całej rekrutacji?

Caballowiec

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Ma ktoś może wiedzę, jak sytuacja wygląda przy sprawnościówce, jak akurat się człowiek pochoruje?
Wygląda to słabo, ale taka pora, a z napuchniętym, kapiącym nosem i stanem podgorączkowym ciężko biegać.
Ja wczoraj poszedłem w takim stanie. Jak ci zależy i jesteś przygotowany to pójdzie do przodu.

Panna

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
To co jest brane pod uwagę w naborze. Wykrztalcenie
Jeżeli
To nie są zabójcze wymagania, da się przebiec bez problemu, jestem na antybiotyku i wczoraj bez problemu dalam radę z minuta zapasu także szkoda rezygnować, bo terminu nie zmieniają chyba że osoba za osobę

Agatka

Użytkownik
Punkty reakcji
80
Ja jedynie mialam przesunięty termin kompetencyjnego i rozmowy bo siedziałam na covidzie
Jeżeli bardzo bedzie Ci dokuczało to zadzwoń do kadr i wyjaśnij sytuacje
Jeżeli nie to na luzie jesteś w stanie podejść z katarem
Powiedzenia!

szymek123456789

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Rzeszów - pytanie
Jaki jest średni czas oczekiwania na testy psychologiczne po zdaniu testu sprawności fizycznej?

Do góry