• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór funkcjonariusz SCS

' jeżeli byłaś(eś) umieszczona(y) na liście kandydatów określonej w §17 ust. 6 rozporządzenia
i ubiegasz się ponownie, w terminie 12 miesięcy od dnia poinformowania o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej o przyjęcie do służby w Służbie Celno-Skarbowej w tej samej jednostce organizacyjnej KAS, to nie bierzesz udziału w etapach postępowania z wyjątkiem złożenia kwestionariusza osobowego'
Tak jest napisane w ogłoszeniu
 
Witam. Czy są jakieś informacje kiedy będą planowane nabory w Lubelskim? Na stronie cisza. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
 
A jak wyglądały zajęcia, w każdą sobotę czy tylko co drugi weekend sobota była zajeta ?
Ja robiłem starym trybem i do tego doszły ograniczenia związane z pandemią. Mieliśmy większą część ZKZ online (nieporozumienie) + 3 dni psychologii na miejscu i 4 dnia egzamin z całości.
 
Ja robiłem starym trybem i do tego doszły ograniczenia związane z pandemią. Mieliśmy większą część ZKZ online (nieporozumienie) + 3 dni psychologii na miejscu i 4 dnia egzamin z całości.
Jasne, to zupelnie inna historia, dzięki za odpowiedź :)

Może ktoś posiada wiedzę, jak to wygląda obecnie w Otwocku, na profilu przestępczości ekonomicznej.
 
Jasne, to zupelnie inna historia, dzięki za odpowiedź :)

Może ktoś posiada wiedzę, jak to wygląda obecnie w Otwocku, na profilu przestępczości ekonomicznej.
Woow, to teraz i profile kursów zasadniczych są? Słuszna linię ma Wasza władza! A za chwilę cyk...i na granicę, bo jak zwykle brak ludzi...
 
Woow, to teraz i profile kursów zasadniczych są? Słuszna linię ma Wasza władza! A za chwilę cyk...i na granicę, bo jak zwykle brak ludzi...
Czemu ma służyć stwierdzenie, iż to "Nasza" władza? Chcesz ją niesłusznie komuś na siłę przypisać?
 
Czemu ma służyć stwierdzenie, iż to "Nasza" władza? Chcesz ją niesłusznie komuś na siłę przypisać?
Wasi, na szczęście już nie moi, zwierzchnicy. A to, że również nie podzielacie ich poglądów jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe! Niestety czasami musicie się z nimi zgadzać (dotyczy czynnych funków☹️), dlatego napisałem "Wasza"....
I faktycznie, nie powinienem tak pisać z szacunku do Was. Sorry. Po prostu cały czas się cieszę, że mnie tam już nie ma.
 
Wasi, na szczęście już nie moi, zwierzchnicy. A to, że również nie podzielacie ich poglądów jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe! Niestety czasami musicie się z nimi zgadzać (dotyczy czynnych funków☹️), dlatego napisałem "Wasza"....
I faktycznie, nie powinienem tak pisać z szacunku do Was. Sorry. Po prostu cały czas się cieszę, że mnie tam już nie ma.
Dziękuję za wytłumaczenie. Z większością podglądu się zgadzam, dziękuję za szacunek i również się nim odwdzięczam. Trzymam kciuki za to, żebyś lubił to co teraz robisz 👍
 
Ma ktoś odsprzedać opracowanie do poszczególnych etapow rekrutacji? Test wiedzy, test kompetencji itd
B.prosze
 
Back
Do góry