Nabór funkcjonariusz SCS

Luppiter

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Jeeeeez na medycynie miałeś jeszcze raz Ravena? To u nas jest taki standardowy „plik” lekarzy z medycyny - sama nie wiem na co i po co bo to wszystko było w komisji, jakbyśmy byli niezdolni to nie wydaliby orzeczenia
Absurd goni absurd
Wszyscy mają ravena, jest to standardowa procedura podczas wykonywania badań psychotechnicznych.

bdk

Użytkownik
Punkty reakcji
49
Wszyscy mają ravena, jest to standardowa procedura podczas wykonywania badań psychotechnicznych.
Nawet już nie chodzi o to że Raven był na medycynie pracy, tylko że nie przepisali wyników, skoro miałem go miesiąc i dwa miesiące wcześniej w identycznej formie.

PJS

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 698
Miasto
Polska
Ale nie na medycynie pracy
Na komisji owszem
Ja miałem testy Ravena nawet na badaniach okresowych przy przedłużeniu ważności badań na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych. Testy te robiłem już kilka razy będąc w służbie

Lena1986

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
12
Dzisiaj ostatni dzień był. Od jutra pocztę trzeba sprawdzać🚙 i na białą się szykować

Monika1234

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Czy ktoś się wybiera do Białej na testy psychologiczne okolic Tomaszowa Lubelskiego 04.10

AplikantD

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Witam
Czy da się przygotować jakoś do testu psychologicznego? Co oprócz Ravena może tam być?

Do góry