Nab贸r funkcjonariusz SCS

blu

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
11 Sierpie艅 2021
Punkty reakcji
3
A o kt贸rej mia艂a艣 testy i o kt贸rej ju偶 byli艣cie wolni?
Ile te testu trwaj膮? 2 godziny, p贸艂 dnia, czy trzeba si臋 przygotowa膰 na ca艂y dzie艅?
Przygotuj si臋 na ca艂y dzie艅, ja sko艅czy艂em kilka minut przed 14:00, a ostatnia grupa bieg艂a 1000m ko艂o 15:00. Niekt贸rzy przed 9:00 byli ju偶 po brzuszkach i pompkach i mieli przerw臋 do godziny 13:00, bo o tej zaczyna艂y si臋 biegi, tak偶e warto zabra膰 ze sob膮 co艣 do zjedzenia, ewentualnie zostaj膮 "rarytasy" z Orlenu ;-)

pangii

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
16 Sierpie艅 2021
Punkty reakcji
3
A o kt贸rej mia艂a艣 testy i o kt贸rej ju偶 byli艣cie wolni?
Ile te testu trwaj膮? 2 godziny, p贸艂 dnia, czy trzeba si臋 przygotowa膰 na ca艂y dzie艅?
To zale偶y od wojew贸dztwa, z tego co widz臋 po wpisach innych. W podkarpackim by艂o po ok 12 os贸b na jedn膮 godzin臋. Od 8 chyba zaczyna艂y pierwsze grupy i co godzin臋 a偶 do 15. Po oko艂o 45-50 minutach by艂o si臋 wolnym.

Nieznany

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
26 Sierpie艅 2021
Punkty reakcji
6
Czyli je偶eli kto艣 ma test wyznaczony np na 8:00 to trzeba si臋 przygotowa膰, 偶e bieg mog臋 mie膰 dopiero o godzinie 14:00? Przecie偶 to ca艂y dzie艅 stracony i cz艂owiek nawet siedz膮c si臋 m臋czy.
My艣la艂em, 偶e w ci膮gu godziny lub dwoch zrobi臋 pompki, brzuszki i od razu pobiegn臋 na 1000m. 艢miech na sali.

blu

Nowy u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
11 Sierpie艅 2021
Punkty reakcji
3
Ja pisa艂em o Lubelskim. Tak to wygl膮da i trzeba si臋 dostosowa膰 je偶eli komu艣 zale偶y, no ale skoro cz艂owiek si臋 meczy nawet jak siedzi, to ja ju偶 nie wiem kiedy cz艂owiek odpoczywa ;)

lupus

Aktywny u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
14 Wrzesie艅 2011
Punkty reakcji
46
Zaliczone z zapasem, pomimo nadszarpni臋tego zdrowia. By艂em dobrze przygotowany jak na te niewielkie w sumie wymagania, tylko pechowo si臋 zarazi艂em jakim艣 dziadostwem od dzieciak贸w tu偶 przed testami.
To by艂y prawdziwe cierpienia fizyczne, biec w takim stanie. No ale warto by艂o si臋 spi膮膰 i nie pokpi膰.

lupus

Aktywny u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
14 Wrzesie艅 2011
Punkty reakcji
46
Czy kto艣 ma wiedz臋 lub do艣wiadczenie, 偶eby Raven by艂 przyczyn膮 odpadni臋cia?
Wyszed艂 mi zdecydowanie poni偶ej oczekiwa艅, s艂abo po prostu...

nowy79

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
11 Luty 2021
Punkty reakcji
22
To nie na tym polega.zrobienie ravena0 tego w 30 min jest praktycznue niewykonalne.w tych testach nie szukaja najleopszych i najszybszych tylko wpasowujacych sie w wymagany profil

Agatka

Aktywny u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
27 Luty 2021
Punkty reakcji
85
Przy Ravenie masz te偶 cos takiego co si臋 zwie testem osobowo艣ciowym
Te dwa czynniki daj膮 rezultat czy wpasujesz si臋 w profil jakiego szukaj膮 czy nie
Nie musisz by膰 mistrzem w Ravenie aby przej艣膰 psychologa
To jest 1/2 tego co sie sk艂ada na wynik
Na spokojnie

lupus

Aktywny u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
14 Wrzesie艅 2011
Punkty reakcji
46
Je艣li baaardzo przeci臋tny to jest idealny profil funka, to tym razem si臋 wpasowa艂em :)))
Dzi臋ki za s艂owa otuchy, wydawa艂o mi si臋, 偶e jestem w tym lepszy a tu zawiecha i czas uciek艂.
Mo偶e te 30minut to jest jaki艣 hak?
Normalnie ten test jest przewidziany na 45 minut...

nowy79

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
11 Luty 2021
Punkty reakcji
22
Oczywoscie ze to tak.musisz jedno zrozumiec ta rekrutacja to test cierpliwosci.jeszcze daleka droga przed toba.Ravena bedziesz mial jeszcze raz jak nie dwa.

Ostatnia edycja:

piracius

Dobrze znany u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
15 Maj 2020
Punkty reakcji
853
Oczywoscie ze to hak.musisz jedno zrozumiec ta rekrutacja to test cierpliwosci.jeszcze daleka droga przed toba.Ravena bedziesz mial jeszcze raz jak nie dwa.
Pe艂na zgoda. Jak TO co艣 zwane naborem lub rekrutacj膮 przetrwasz, to nerwy Ci臋 nie b臋d膮 z偶era膰 w oczekiwaniu na wyr贸wnania, nagrody, podwy偶ki
i co tam jeszcze MF i szefowa (wesp贸艂 zesp贸艂) wymy艣l膮. Taka rada praktyczna ;) na stabilizacj臋 ( stagnacj臋) uodparniaj te偶 najbli偶szych, no mo偶e to
si臋 troch臋 zmieni jak zalegalizuj膮 niekt贸re zio艂a, bez recepty :alien:

bdk

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
6 Luty 2021
Punkty reakcji
49
Oczywoscie ze to tak.musisz jedno zrozumiec ta rekrutacja to test cierpliwosci.jeszcze daleka droga przed toba.Ravena bedziesz mial jeszcze raz jak nie dwa.
Dok艂adnie. Ravena mia艂em na rekrutacji, komisji lekarskiej MSWiA i medycynie pracy. Z ka偶dym razem jest coraz 艂atwiej 馃檪 Po matrycach na psychotestach na etapie rekrutacji te偶 nie by艂em do ko艅ca zadowolony z wyniku, ale tak jak pisali przedm贸wcy - wa偶ne 偶eby艣 si臋 wpisa艂 osobowo艣ci膮 w profil, kt贸ry jest po偶膮dany w KAS. Zdziwi艂em si臋 potem troch臋 jak t膮 sam膮 ksi膮偶eczk臋 dano mi w przychodni MSWiA i potem jeszcze w przychodni medycyny pracy. System troch臋 bez sensu, bo przecie偶 mogli by przenie艣膰 wyniki dalej (nie tylko z psychotest贸w) 偶eby cz艂owiek potem ju偶 tyle nie lata艂, ale jak to powiedzia艂 m贸j kumpel stra偶ak - ka偶da przychodnia i ka偶dy lekarz musi zarobi膰, tak dzia艂a system ochrony zdrowia w Polsce 馃槈

Agatka

Aktywny u偶ytkownik
Do艂膮czy艂
27 Luty 2021
Punkty reakcji
85
Dok艂adnie. Ravena mia艂em na rekrutacji, komisji lekarskiej MSWiA i medycynie pracy. Z ka偶dym razem jest coraz 艂atwiej 馃檪 Po matrycach na psychotestach na etapie rekrutacji te偶 nie by艂em do ko艅ca zadowolony z wyniku, ale tak jak pisali przedm贸wcy - wa偶ne 偶eby艣 si臋 wpisa艂 osobowo艣ci膮 w profil, kt贸ry jest po偶膮dany w KAS. Zdziwi艂em si臋 potem troch臋 jak t膮 sam膮 ksi膮偶eczk臋 dano mi w przychodni MSWiA i potem jeszcze w przychodni medycyny pracy. System troch臋 bez sensu, bo przecie偶 mogli by przenie艣膰 wyniki dalej (nie tylko z psychotest贸w) 偶eby cz艂owiek potem ju偶 tyle nie lata艂, ale jak to powiedzia艂 m贸j kumpel stra偶ak - ka偶da przychodnia i ka偶dy lekarz musi zarobi膰, tak dzia艂a system ochrony zdrowia w Polsce 馃槈
Jeeeeez na medycynie mia艂e艣 jeszcze raz Ravena? To u nas jest taki standardowy 鈥瀙lik鈥 lekarzy z medycyny - sama nie wiem na co i po co bo to wszystko by艂o w komisji, jakby艣my byli niezdolni to nie wydaliby orzeczenia
Absurd goni absurd

Do g贸ry