Nabór funkcjonariusz SCS

Agatka

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
86
Będzie jak wpisze w kartę przed internistą, że ma problemy w tym zakresie - tak to nie ma
I lepiej nie wpisywać na karcie, że jest sie chorym w jakimkolwiek zakresie bo każą donosić dokumentacje medyczną przed 10 lat i sie czepiają wiec komisja zamiast trwać standardowe tygodnie trwa o wiele dłużej przez wzgląd na dodatkowych lekarzy (jesteście pod opieką specjalistów we własnym zakresie i nic jednorazowa akcja na komisji wam nie polepszy a pogorszy także z własnego niestety doświadczenia nie polecam zaznaczać jakiegokolwiek TAK na karcie, która dostaniecie przed wydaniem obiegówki u internisty)

lupus

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
82
Widzę, że tu głównie wschód pisze.
Podzielicie się wiedzą, jaki mniej więcej procent odpadł na psychologicznym?
Mnie na przykład się niestety nie powiodło z powodu kiepskiego wyniku z tablic Ravena...

Agatka

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
86
Widzę, że tu głównie wschód pisze.
Podzielicie się wiedzą, jaki mniej więcej procent odpadł na psychologicznym?
Mnie na przykład się niestety nie powiodło z powodu kiepskiego wyniku z tablic Ravena...
Skąd wiesz, że na pewno chodziło o Ravena a nie również o test osobowościowy?
Nie podają jako takiego wyniku, a zarówno jedna i druga część jest wiążąca do całości opinii

szymek123456789

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
5
Skąd wiesz, że na pewno chodziło o Ravena a nie również o test osobowościowy?
Nie podają jako takiego wyniku, a zarówno jedna i druga część jest wiążąca do całości opinii
No właśnie to samo miałem pisać.
Negatywny Wynik z testu psychologicznego można omówić... omawiales wynik?

prawdziwycol

Użytkownik
Punkty reakcji
30
skąd ta ekscytacja ?? ludzie zobaczcie jak ten dziwny twór jest traktowany. Zamiast liczyć na przyjęcie to tego syfu lepiej się zastanówcie gdzie tu uciekać. Pozdrawiam

Do góry