• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

EtoSkarbowca

Nie wiem po co wy srarbowcy piszecie na naszym forum. Macie swoje to piszcie na swoim srarbowcy pl. Ja mam o was takie samo zdanie jak młspec67. Szkoda z wami gadać,. Co zrobiliście żeby to gówno sras zatrzymać? Wtedy jak my walczyliśmy o Służbę Celną i żeby sras nie wszedł to wy glizdy srarbowcy wpasowywaliście sie w nasze mundury i zastaniawiliście sie gdzie kto będzie w sras i ile będzie zarabiał. Taka jest prawda o was, a dla mnie jesteście tak jak dla wiekszości funkcjonariuszy celnych zwykłymi złamasami i tyle.
 
Żałosne są te próby przekonywania, że środowiska skarbowców i celników są zantagonizowane z powodu protestu lub jego braku wobec reformy KAS.

Bo jak rozumiem wcześniej to na tym forum o skarbowcach wyrażało się w samych superlatywach.
Sami w to nie wierzycie.

A czemu skarbowcy nie protestowali przeciwko KAS? Bo dla wielu po prostu gorzej już być nie może. W UKS też dla szeregowego pracownika lepsze już było. A dla niektórych KAS to wciąż nadzieja. Nawet jeśli płonna.
Przecież to wie większość myślących ludzi. To wszystko co piszesz to prawda.
Ale dlaczego dalej piszecie na tym forum.
Po reformie oprócz tego, ze nie będzie wielu lepiej będziecie jeszcze dojeżdżać po kilkadziesiąt - set km do roboty albo przyjdzie czas na zmianę zatrudnienia.
Próbuję nie udolnie wytłumaczyć na forum, że antagonizmy między kilkoma zapalczywcami na forum nie mają przełożenia na relacje między ludzkie.
Ludzie z UKS przyszli do Służby Celnej pracują, żyją "wódkę piją" i nic się nie dzieje. dajcie sobie siana a jak ktoś bardzo musi (nie ma bliższej rodziny ) niech wypisuje dyrdymały.
 
A wy bohaterzy z twardymi stolcami? Macie przecież mundury, to zapewnie i broń. No bo inaczej to po co byłyby Wam te mundury. Co wy zwojowaliście?
Wystarczy poczytać temat "Wielka pikieta f.c. i pracowników SC i ich rodzin w Wwie" na www.ciency.pl


I co srelnicy?
Cienkie Bolki jesteście. :D

Przynajmniej podjęliśmy walkę, nie wypięliśmy pośladków za 3000 brutto, co czyni was, sami wiecie kim:)
Co do broni kolejny dyletant, jest jedna służba, w pełni mundurowa a nie jest uzbrojona, zgadnij jaka :)
I ponawiam pytanie, dlaczego tu piszecie, macie swoje forum, tam się kas wychwala, wrzuca zdjęcia w balerinkach. Chcieliśmy zatrzymać fatalną reformę, wy ją poparliście. A to tylko za 3 brutto. Co byście zrobili jakby 5 wam obiecali?
 
Ostatnia edycja:
Merytoryczna polemika z kimś kto uprzejmie donosi do sąsiadów na dawnych znajomych? :confused:
To tak jakby polemizować z Kijowskim, Sikorskim czy Schetyną - donosicielami za granicę na własny kraj. :p
A Ty wiesz co to jest merytoryka?
Wykorzystywać śmierć kolegi do starych porachunków to nie jest merytoryka - to dno.
Ale odpowiem merytorycznie: prawda jest jak dupa - każdy ma swoją.

Jeszcze jedno dla kogoś kto wypisuje takie rzeczy.
Większość ma w dupie politykę a jedynym aspektem jaki nas interesuje jako obywateli Rzeczpospolitej jest jak to gówno przekłada się na nasze życie, życie naszych rodzin, naszych dzieci i najważniejszym dla nas jest to aby za rzetelnie wykonywane obowiązki Państwo czytaj rząd otaczał nas stosowną ochroną bo w jego imieniu działamy.
Większość patologii w naszych instytucjach jest przez to, że oszołomy twojego pokroju przenoszą swoje polityczne preferencje na grunt służbowy.
Tacy ludzie źle wpływają na funkcjonowanie instytucji państwowych w każdym wymiarze a w szczególności, kiedy rodzi to niepotrzebne spory wśród pracowników.
Jesteś po to aby wykonywać rzetelnie obowiązki służbowe bez względu na to kto rządzi w kraju a ideologje pozostaw w rodzinie (jeśli ją jeszcze masz) i skup się na tym aby UC, UKS, SC działały sprawnie dla dobra RP. Pozdrawiam.
 
młspeclat67 czy ty jesteś nasłany aby specjalnie zaśmiecać forum w dyskusji z nie wiem kim?
Przecież ten zasrany nie istotny temat jest jak temat "aborcja".
Zwróćcie uwagę także skarbowcy co się dzieje z waszymi miejscami pracy.
Czy jesteście pewni, że "gorzej być nie może".
Zdziwi się was wielu a szczególnie zaangażowani politycznie.
 
A tak przy okazji to mam głęboko w dupie kto w tym kraju rządzi czy to jest PZPR czy PIS, PO czy SLD lub inny PSL lub Kukiz 15. Jestem funkcjonariuszem a politycznym. Teraz głosowałem na PIS ale przedtem na SLD. Bo dla mnie jest najważniejsze żeby rządzili tym krajem ludzie mądrzy a nie barany. Przed wyborami wydawało mi sie że ludzie w PIS zmądrzeli i to był mój błąd. Oni są tak samo durni jak 8 lat temu. Przez te osiem lat niczego się nie nauczyli. I tyle na temat polityki.
 

Czy Szanowne Koleżeństwo, może sobie w końcu włączyć Myślenie ???

Czyżby nieprawdopodobnym było, iż przedstawiający się za "skarbowca", Skarbowcem nie jest ?!


ps
A jeśli jest, to może Nas - mundurowych - tak mu przedstawiono,
że każde słowo Celnika odbiera przez pryzmat skrzywionej "opinii" ...

 
A wy bohaterzy z twardymi stolcami? Macie przecież mundury, to zapewnie i broń. No bo inaczej to po co byłyby Wam te mundury. Co wy zwojowaliście?
Wystarczy poczytać temat "Wielka pikieta f.c. i pracowników SC i ich rodzin w Wwie" na www.ciency.pl


I co srelnicy?
Cienkie Bolki jesteście. :D

srelnicy? nieładnie

na podstawie kilku userów, w części zapewne nie - celników i nie - członków celników.pl takie sądy?

nienajlepiej to o TOBIE świadczy
 
srelnicy? nieładnie
na podstawie kilku userów, w części zapewne nie - celników i nie - członków celników.pl takie sądy?
nienajlepiej to o TOBIE świadczy


To chyba nawet dzisiaj, ktoś pisał o "wulgaryzmach" czy też "wyzwiskach", przy braku argumentów ?!
Bodaj był to nawet jakiś "skarbowiec" ...
 
Sławek prosił żeby nie wdawać się w dyskusję ze skarbowcami, na tym forum, bo to podpucha MFu, a wie co mówi.
Opanujcie się.
 
Skarbonka!

diagnoza-siadlo-pani-na-mozg.jpg

i zacznij coś z tym robić...
 
Sławek prosił żeby nie wdawać się w dyskusję ze skarbowcami, na tym forum, bo to podpucha MFu, a wie co mówi.
Opanujcie się.


krew mnie zalewa jak czytam niektóre kłamliwe posty, bzdury

a Sławka to bym poprosił o wyjaśnienie, dlaczego moderator lub admin pousuwał część moich dzisiejszych postów?

nie były obraźliwe, nie były niezgodne z regulaminem

owszem - były niezgodne z PROŚBĄ Sławka - ale to chyba nie powód do nieuzasadnionej cenzury?

co to jest? Białoruś? skarbowcy.pl?

Sławek - tak nie może być że userzy nie mają prawa do wyrażania swojego zdania - nawet wbrew Twoim prośbom
 
z tymi zarobkami to też róźnie bywa - jedni mają mniejsze od niektórych z nas, inni mają duuużo wyższe od niektórych z nas

jesli mowa o średniej czy najniższej to wybacz - w służbie, gdzie występuje inny zupełnie charakter obowiązków, stosunek administracyjny, obostrzenia i przede wszystkim służba w sytuacjach nadzwyczajnych i łatwość przenoszenia w inne miejsce RP - to różnica w średniej czy minimalnej ma według mnie uzasadnienie - jak duża winna być ta różnica? nie wiem - ale jej istnienie jest zasadne - wynika chociażby z dodatków granicznych czy wzp
Bla bla bla... Dwa lata temu pewien celnik wprowadził wszystkim celnikom możliwość bezproblemowego przechodzenia z tej ciężkiej i wymagającej służby w SC do lekkiej pracy w US, z zachowaniem kosmicznego wynagrodzenia. Ilu celników skorzystało z tej superowej okazji? Program nazywał się "praca blisko domu" albo podobnie.
 
Bla bla bla... Dwa lata temu pewien celnik wprowadził wszystkim celnikom możliwość bezproblemowego przechodzenia z tej ciężkiej i wymagającej służby w SC do lekkiej pracy w US, z zachowaniem kosmicznego wynagrodzenia. Ilu celników skorzystało z tej superowej okazji? Program nazywał się "praca blisko domu" albo podobnie.

Nie przypominam sobie gwarancji wynagrodzenia. Gdyby oferowali zachowanie wynagrodzenia (nawet odejmując dodatek graniczny), to nie wątpię, że sporo osób by się zdecydowało. Znam wielu alokantów z Olsztyna. Nie znam żadnego, który zdecydował się skorzystanie z tej "superowej okazji". Widocznie w rzeczywistości nie była to taka "superowa oferta".
 
Ostatnia edycja:
Dużo racji w powyższym poście !!!

Prawda jest taka , jak nie uszanują dzisiaj naszych praw to w przyszłości nie będą szanować również Waszych praw !!!

Jak wprowadzali rewolucję w służbie cywilnej to był ich pierwszy test na co mogą sobie pozwolić !!!

Niestety będą kolejne rewolucje - tylko tym razem bez testów !!!
 
Skarbonko co chcesz osiągnąć Twoim wpisem ? Czy chcesz nas przekonać że właściciel strony Skarbowcy.pl jest apolityczny ? To chyba czytamy inne fora. Każdy z nas, czy to cywil czy mundurowy zgodnie ze swoja pragmatyką służbową przy wykonywaniu swoich obowiązków służbowych powinien zachowywać się apolitycznie. Nie oznacza to ze każdy z nas nie posiada takich czy innych sympatii politycznych. Ale to moim zdaniem jest mało istotne, istotne jest to, że partia która wygrała ostatnie wybory miedzy innymi przez oddanie głosu na nich przez celników i ich rodziny robi obecnie wszystko wbrew swoim deklaracjom wyborczym. I jeszcze jedno nie ma lepszych i gorszych skarbków czy też zolli sa ludzie i ludziska
 
Skarbonko potwierdzam mój wpis, że "swoje gówno rozrzucajcie na własne pole" - odnośnie twojego napastliwego wpisu - kłótni między tobą a innym pracownikiem skarbówki. PODTRZYMUJĘ!!!
Drugi cytowany przez ciebie wycinek z mojego wpisu:

"Jeszcze jedno dla kogoś kto wypisuje takie rzeczy.
Większość ma w dupie politykę a jedynym aspektem jaki nas interesuje jako obywateli Rzeczpospolitej jest jak to gówno przekłada się na nasze życie, życie naszych rodzin, naszych dzieci i najważniejszym dla nas jest to aby za rzetelnie wykonywane obowiązki Państwo czytaj rząd otaczał nas stosowną ochroną bo w jego imieniu działamy.
Większość patologii w naszych instytucjach jest przez to, że oszołomy twojego pokroju przenoszą swoje polityczne preferencje na grunt służbowy.
Tacy ludzie źle wpływają na funkcjonowanie instytucji państwowych w każdym wymiarze a w szczególności, kiedy rodzi to niepotrzebne spory wśród pracowników.
Jesteś po to aby wykonywać rzetelnie obowiązki służbowe bez względu na to kto rządzi w kraju a ideologje pozostaw w rodzinie (jeśli ją jeszcze masz) i skup się na tym aby UC, UKS, SC działały sprawnie dla dobra RP. Pozdrawiam. "

Proponuję ochłonąć, długi spacerek, zimny prysznic i czytać ze zrozumieniem.
Swoją drogą masz chyba dużo czasu w pracy, że masz czas wypisywać i lepić takie brednie.
 
Ostatnia edycja:
Skarbonko bardzo lubię ciepłą wodę w kranie i tak jak Ty pierogi.
Widzisz jesteśmy ludźmi o podobnych potrzebach.
Serio to przestańmy się obrzucać inwektywami przez kilku ............... .
Celnicy i Skarbowcy to Polacy, którym zależy na szczęściu swoim, swoich bliskich i bogatej, silnej Polski.
Tyle i tylko tyle!!!!
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry