• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

"CHWAŁA OFIARNYM I NIEUSTRASZONYM" - wyróżnienie dla ZZ CELNICY PL

Związek Zawodowy Celnicy PL został uhonorowany orderem "CHWAŁA OFIARNYM I NIEUSTRASZONYM". W dniu 15.06. w Katedrze Polowej Wojska Polskiego miałem zaszczyt uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej i przyjąć to prestiżowe odznaczenie z rąk Księdza Biskupa Polowego WP Józefa Guzdka.
Ps. Cieszy mnie niezmiernie, że działalność związku jest zauważana i doceniana. Wcześniej przez świat nauki - Medal "VIRTUS EST PERFECTA RATIO" i obecnie przez Ordynariat Polowy Wojska Polskiego i Koleżanki i Kolegów z Policji, za co bardzo serdecznie dziękuję.
Ośrodki władzy odbierają naszą działalność nieco inaczej, co jest znamienne, choć podłoże takiego podejścia jest dość czytelne. To mnie specjalnie nie martwi, bo władza dużo czerpie z naszych pism, pomysłów, ale oczywiście tym się nie chwali. Ważne, że wdraża, choć niedobrze, że dużo zniekształca, osłabiając tym samym możliwości skuteczniejszej walki z szarą strefą. Jestem przekonany, że także ośrodki władzy otworzą się prędzej czy później na rzeczywistą współpracę.
Pozdrawiam wszystkich walczących. Tych pól walki mamy niestety stale bardzo dużo. CHWAŁA WAM OFIARNI I NIEUSTRASZENI!!!
Pod linkiem są dostępne fotografie.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry