• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

1 LIPCA OPIEKA MEDYCZNA W PZU ZDROWIE

Zdrowie jest bezcenne - bardzo dobre ceny w pakiecie ubezpieczeniowym PZU POMOC MEDYCZNA

Szanowni Państwo,

Program Opieki Medycznej w PZU Zdrowie ma szansę ruszyć w dacie 1 lipca 2024 roku!!!

To ostateczny termin jaki udało się wynegocjować z PZU. Łączna liczba osób wymagana do uruchomienia programu w skali całego kraju to: 332 pracowników będących jednocześnie członkami ZZ Celnicy PL.

Bez spełnienia limitu program nie zostanie uruchomiony.

Ostateczny termin na zgłaszanie się chętnych to 21 czerwca 2024 roku, do tego dnia wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie skanów deklaracji na adres e-mail ubezpieczeniakas@pib-broker.pl a następnie oryginałów deklaracji na adres naszego biura: PIB Broker S.A. ul. Migdałowa 4 lok. 28, 02-796 Warszawa.

W przypadku osób aktualnie korzystających z programu PZU Opieka Medyczna, a chcących przystąpić do programu oferującego korzystniejsze warunki tego samego ubezpieczenia- promowanego przez ZZ Celnicy PL, proponujemy pozostanie na miesiąc lipiec w aktualnej Opiece Medycznej, a zapisu do nowej Opieki Medycznej dokonać od 1 sierpnia (poprzez złożenie deklaracji w lipcu), czyli w momencie uzyskania potwierdzenia od nas, że program został uruchomiony.

Wszystkie dodatkowe pytania i wątpliwości możecie Państwo kierować bezpośrednio do Biura Ubezpieczeń Grupowych:

PIB BROKER S.A. (dawniej WDB S.A.)
Ul. Migdałowa 4 lok.28
02-796 Warszawa
T: +48 22 628 46 41
E: ubezpieczeniakas@pib-broker.pl

Ten pakiet jest wyjątkowy- najniższe ceny spośród wszystkich programów funkcjonujących w KAS, dedykowana infolinia Brokera w kwestiach dotyczących warunków Programu, ponad 2000 placówek opieki zdrowotnej na terenie kraju, szybki dostęp do badań i specjalistów!

Zadbaj o siebie i rodzinę - niezależnie od liczby dzieci płacisz tylko za jedno w pakiecie rodzinnym!

 

Attachments

  • Ulotka OPIEKA MEDYCZNA ZZ CELCNICY PL.pdf
    568 KB · Wyświetleń: 359
  • Dokumenty_zawierające_informacje_o_produkcie_ubezpieczeniowym_i_ogólne_warunki_ubezpieczeń.PDF
    425,3 KB · Wyświetleń: 70
  • Zakres_uslug_medycznych_Komfort.PDF
    337 KB · Wyświetleń: 141
  • Zakres_uslug_medycznych_Komfort_Plus.PDF
    337,5 KB · Wyświetleń: 84
  • Zakres_uslug_medycznych_Optimum.PDF
    341,1 KB · Wyświetleń: 58
  • Zasady_realizacji_uslug_medycznych_w_formie_pienieznej_zgodnie_z_cennikiem_uslug_medycznych.PDF
    70,2 KB · Wyświetleń: 42
  • Cennik uslug medycznych.PDF
    212,3 KB · Wyświetleń: 123
  • deklaracja ubezpieczony.pdf
    229,1 KB · Wyświetleń: 43
  • deklaracja współubezpieczony.pdf
    217,1 KB · Wyświetleń: 29
  • Lista placówek medycznych PZU Zdrowie 2024 r.xlsx
    296,7 KB · Wyświetleń: 83
Dobrze by było gdyby ktoś wytłumaczył jak chłopu te wszystkie wyjątki i zastrzeżenia w umowach PZU. Dotyczy również ubezpieczeń na życie bo tam są te same zapisy. Czy np jeżeli lekarz rodzinny mnie zbada i stwierdzi ze mam podwyższony cukier to pomimo tego że będę płacił składki przez X lat na kilka tys PLN to ostatecznie nie dostanę odszkodowania z tego powodu? Albo zwykłe podwyższone ciśnienie zapisane w dokumentacji medycznej wraz z wypisaną receptą na leki.
Nie chcemy się zapisywać bo przed tym trzeba iść do papugi zajmującej się ubezpieczeniami.
 
Zapisujcie się! To sumarycznie nie wychodzi jakoś bardzo dużo.
Ubezpieczony byłem w Luxmedzie razem z żoną. Bardzo fajny pakiet.
Lecz emerytura mnie przygniotła i w końcu zrezygnowałem.
Konsultacje u specjalisty dalej jednak prowadzę. I o dziwo w kwietniu było 170, a dziś wyrzygalem 279zl. Prawie całą składkę miesięczną. Opłacają się te pakiety, bo licho nie śpi, a diagnostyka obrazowa jest najdroższa.
Niestety nie mogę się zapisać do PZU, bo już nie jestem członem ZZ.
 
Back
Do góry