• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zgnilizna w oc białystok

Twoja wizja niestety jest realna. Po głowie dostaną rewidenci, natomiast na górze jak zwykle w takim wypadku nastąpi karuzela na stołkach. Najgorsze jednak jest to, że ci ludzie poprzez swoje rządy robią pośmiewisko z naszej służby. Bo to co się teraz dzieje przypomina kawał o Dawidzie Copperfieldzie i tirze z zielonym groszkiem. A każe się łapać muchy typu wędlina w kanapkach, dwie paczki papierosów i 10 litrów ON w baku passata. Poza tym mogę się założyć, że fachowcy z Pentagonu na Octowej mocno teraz się głowią, jak przekuć tą porażkę w sukces i zrobić np wspólny wynik z SG. 😐

I zgodnie z przewidywaniami zrobił się wspólny wynik😀 Ciekawe, co nasi ,, fachowcy'' obiecali SG za to, że podciągnęła ich pod ujawnienie. Swoją drogą warto czytać między wierszami- fajne jest zdjęcie przerażonego KO, który patrzy co się dzieje i modli się w duchu aby na naczepie były tylko deski 😂
 
A ja spytam co tam słychać na tonącym okręcie zwanym OC Białystok ? Czy ktoś tam jeszcze żyję , pracuje? Czy już zostali sami kierownicy ?

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
 
do tego sprawa z ock kuznica -czas na dymisje na górze i zainteresowanie sie tym co zaszlo w prokuraturze -i doic ile sie da za bledy na orze -panie maszynisto
 
jak to jest w tej izbie ,że jedne komórki chodzą na zdalną a inne nie, funkcjonariusze z tych komórek wykonują takie same lub podobne zadania. kto tak decyduje?
 
Tym bardziej że ciepło się robi , pojechać na można sobie na zdalnej ....

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
 
Tym bardziej że ciepło się robi , pojechać na można sobie na zdalnej ....

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
jak to jest w tej izbie ,że jedne komórki chodzą na zdalną a inne nie, funkcjonariusze z tych komórek wykonują takie same lub podobne zadania. kto tak decyduje?
Przełożony decyduje. Kiedyś była pogadanka że nie można wyjeżdżać i niby wyrywkowo mieli dzwonić na zdalnej i do pracy kazać przyjść. (Służbę)
 
są komórki w których pracownik z rana i po zakończeniu pracy melduje się kierownikowi, a kierownik w czasie pracy zdalnej dzwoni 1-3 razy pracownika i sprawdza co on robi . to o jakim wyjeździe ty mówisz?
 
I co z tego że dzwoni , może odbierać telefon gdzie chec i kiedy chce

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
 
są komórki w których pracownik z rana i po zakończeniu pracy melduje się kierownikowi, a kierownik w czasie pracy zdalnej dzwoni 1-3 razy pracownika i sprawdza co on robi . to o jakim wyjeździe ty mówisz?
Ty chyba zapomniałeś, że teraz telefony nie mają kabla :) A druga sprawa to fajnie jak się ma szwagra któremu można przekazać robotę - a swoją komórkę można wysłać na prace zdalne typu wiosenne sprzątanie, "M jak miłość" i gotowanie mężowi :)
 
Back
Do góry