• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zaproponowane przez DIAS Rzeszów porozumienie w sprawie podwyżek

@Poganiacz ja Twoich pieniędzy nie chcę. Ale skoro ich nie potrzebujesz to numer konta: 28 1020 4405 0000 2702 0525 9926 - Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Ty tych pieniędzy nie chcesz a im się przydadzą. Ciekawe czy tylko gadasz czy bedziesz miał odwagę to zrobić.
 
@Poganiacz ja Twoich pieniędzy nie chcę. Ale skoro ich nie potrzebujesz to numer konta: 28 1020 4405 0000 2702 0525 9926 - Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Ty tych pieniędzy nie chcesz a im się przydadzą. Ciekawe czy tylko gadasz czy bedziesz miał odwagę to zrobić.
Zrobię co będę uważał za słuszne. A tobie jesli nadal podoba się polityka firmy, podziały i łasisz się na ochłapy to szczerze gratuluję
 
@stefan 123 nie wiem co Cię tak bawi, ale tak jest prawda obecnie DIAS rozmawia - prowadzi indywidualne rozmowy, tylko z ZZ. Celnicy.pl. Nas pracowników niezrzeszonych w tym związku wcale nie bawi fakt, że ten związek bawi się Nami.
 
Ostatnia edycja:
ZZ Celnicy przygotował projekt który cieszy się dużym poparciem wśród swoich członków jak i środowiska. Każdy mógł się wypowiedzieć. Projekt premiuje ludzie najmniej zarabiających i na niższych stanowiskach, czy to źle?
 
ZZ Celnicy przygotował projekt który cieszy się dużym poparciem wśród swoich członków jak i środowiska. Każdy mógł się wypowiedzieć. Projekt premiuje ludzie najmniej zarabiających i na niższych stanowiskach, czy to źle?

Według małego, niezrzeszonego skarbowca, źle...

Będzie musiał z tym żyć...
 
Chciałbym widzieć to poparcie środowiska, bo oprócz poparcia przedstawicieli ZZ z Dębicy i Niska nie słyszałem pozytywnych opiniach o tym projekcie.
 
Chciałbym widzieć to poparcie środowiska, bo oprócz poparcia przedstawicieli ZZ z Dębicy i Niska nie słyszałem pozytywnych opiniach o tym projekcie.
Mały ilu członków mają pozostałe związki działające w IAS Rzeszów ?

Jako członek ZZ Celnicy.pl który jako jedyny jest związkiem reprezentatywnym popieram jego działania płacac składkę 15 pln , uczestnicząc w wyborach lokalnych władz ZOI Rzeszów, rozmawiając z wybrany w głosowaniu Przewodniczącym .

Pytam więc Panie Mały jak mam okazywać poparcie dla propozycji MOJEG związku ?
Ubrać czerwoną czapkę czy żółte skarpetki ?

Zdrowia
 
Back
Do góry