Zaproponowane przez DIAS Rzeszów porozumienie w sprawie podwyżek

Mały

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
142
@Poganiacz ja Twoich pieniędzy nie chcę. Ale skoro ich nie potrzebujesz to numer konta: 28 1020 4405 0000 2702 0525 9926 - Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Ty tych pieniędzy nie chcesz a im się przydadzą. Ciekawe czy tylko gadasz czy bedziesz miał odwagę to zrobić.

Poganiacz

Użytkownik
Punkty reakcji
22
@Poganiacz ja Twoich pieniędzy nie chcę. Ale skoro ich nie potrzebujesz to numer konta: 28 1020 4405 0000 2702 0525 9926 - Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Ty tych pieniędzy nie chcesz a im się przydadzą. Ciekawe czy tylko gadasz czy bedziesz miał odwagę to zrobić.
Zrobię co będę uważał za słuszne. A tobie jesli nadal podoba się polityka firmy, podziały i łasisz się na ochłapy to szczerze gratuluję

Mały

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
142
Panowie Związkowcy jak tam dzisiejsza, kolejna już, tura negocjacji? Nastąpiło zbliżenie stanowisk?

Mały

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
142
@stefan 123 nie wiem co Cię tak bawi, ale tak jest prawda obecnie DIAS rozmawia - prowadzi indywidualne rozmowy, tylko z ZZ. Celnicy.pl. Nas pracowników niezrzeszonych w tym związku wcale nie bawi fakt, że ten związek bawi się Nami.

Ostatnia edycja:

Ardonil

Użytkownik
Punkty reakcji
20
@stefan 123 nie wiem co Cię tak bawi, ale tak jest prawda obecnie DIAS rozmawia - prowadzi indywidualne rozmowy, tylko z ZZ. Celnicy.pl. Nas pracowników niezrzeszonych w tym związku wcale nie bawi fakt, że ten związek bawi się Nami.
Dlaczego uważasz, że ZZ Celnicy PL bawi się Wami?

retronix

Użytkownik
Punkty reakcji
22
ZZ Celnicy przygotował projekt który cieszy się dużym poparciem wśród swoich członków jak i środowiska. Każdy mógł się wypowiedzieć. Projekt premiuje ludzie najmniej zarabiających i na niższych stanowiskach, czy to źle?

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
816
Miasto
warmia
ZZ Celnicy przygotował projekt który cieszy się dużym poparciem wśród swoich członków jak i środowiska. Każdy mógł się wypowiedzieć. Projekt premiuje ludzie najmniej zarabiających i na niższych stanowiskach, czy to źle?
Według małego, niezrzeszonego skarbowca, źle...

Będzie musiał z tym żyć...

Mały

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
142
Chciałbym widzieć to poparcie środowiska, bo oprócz poparcia przedstawicieli ZZ z Dębicy i Niska nie słyszałem pozytywnych opiniach o tym projekcie.

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Punkty reakcji
1 246
Miasto
ZZ Celnicy PL
Chłopaki z ZOI ZZ CELNICY PL z IAS Rzeszów trzymajcie się.
Dziekuję Mirkowi i Pawłowi z ZZ w US za wzorową moralną postawę.

Sebull

Użytkownik
Punkty reakcji
30
Chciałbym widzieć to poparcie środowiska, bo oprócz poparcia przedstawicieli ZZ z Dębicy i Niska nie słyszałem pozytywnych opiniach o tym projekcie.
Mały ilu członków mają pozostałe związki działające w IAS Rzeszów ?

Jako członek ZZ Celnicy.pl który jako jedyny jest związkiem reprezentatywnym popieram jego działania płacac składkę 15 pln , uczestnicząc w wyborach lokalnych władz ZOI Rzeszów, rozmawiając z wybrany w głosowaniu Przewodniczącym .

Pytam więc Panie Mały jak mam okazywać poparcie dla propozycji MOJEG związku ?
Ubrać czerwoną czapkę czy żółte skarpetki ?

Zdrowia

Do góry