• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zamach na ZZ Celnicy.pl

"Zamordyzm" i walka z niezależnymi związkami zawodowymi - to jak widać prawdziwa reforma Służby Celnej.
 
Panie Sławku! Jesteśmy z Panem i prosimy potwierdzić numer konta. Pachnie nieładnie, nie wiadomo co kombinują.... Proszę wybrać najlepszego adwokata, pomożemy.

Pomysł z panią redaktor Jaworowicz jak najbardziej popieramy. Trzeba do niej "uderzyć" jak naszybciej, ona też ma swoje "terminy".

i, może to nie na miejscu, ale chciałbym wszystkich przeprosić - głosowałem na PO. Obiecuję poprawę:mad:
 
Bardzo chciałbym pomóc lecz niestety nagle zachorowałem i muszę natychmiast udać się do lekarza. Pozdrowienia dla wszystkich i dużo zdrowia ( bo w naszym systemie tylko zdrowy ma siłę się leczyć).
 
poparcie

... Jesteśmy z Panem .... W naszym interesie jest to , aby Pan wygrał dzisiaj , tak jak w styczniu wygrał Pan dla nas ... jeżeli potrzeba pomocy finansowej służę pomocą ...
Przy okazji apel do wszystkich .... My musimy poprzeć Sławka !!! może więcej deklaracji członkowskich ??? Nie wiem ....
Sławek znalazł się w wyjątkowej sytuacji .... Ma przeciwko sobie niektóre ZZ oraz MF.... Wiele osób takich jak B.S. i IF. itp drażni popularność Sławka ... Dlatego dzisiaj ma NAS i my go nie możemy zawieść !!!
 
to prawda, wielce wymowne jest milczenie pozostałych związków. Ja przynajmniej wyrobiłem już sobie zdanie o nich:mad: Panie Sławku, prosimy o komentarz do całej tej sytuacji...
 
Kwestia wpłat na rzecz ochrony prawnej

Zarząd Główny ZZ Celnicy PL w związku z pytaniami o możliwość wsparcia finansowego na pomoc prawną informuje. Wpłat można dokonać na konto związku - Dominet Bank S.A nr konta 59169000132256005316110001 z dopiskiem "Darowizna- Pomoc Prawna". Prosimy o podawanie danych identyfikujacych darczyńców co pozwoli rozliczyć finansowo otrzymane środki w przyszłości.
 
Jaki jest cel tego działania?

- podstawy wątpliwe, ale odwrócona zostanie uwaga i energia, która byłaby ukierunkowana tylko w jedną stronę(reforma), zostanie rozproszona;
- informacja dla innych przewodniczących zz (przecież art, 26 pkt 10 jest uniwersalny);
- niedawno przeliczono wszystkich członków zz, więc może to taki mały teścik solidarności zafundowany przez władzę;
- kiedyś takie działanie nazwano by samodestrukcyjnym, ale wg mnie tu nie ma żadnego przypadku i wszystko jest dokładnie przemyślane, a każda ewentualna kontrakcja dawno przewidziana.

Wszystkie ZZ muszą się zjednoczyć, bo tylko taki może być efekt takiego działania.
 
Przypominam że nagłę zachorowania nie dadzą nic!!!Niestety w ramach grup szybkiego reagowania szkolą się już kadry do zastąpienia chorych funkcjonariuszy.dla potwierdzenia tej informacji proszę odwiedzić Koroszczyn i zobaczyć 30 osób na zmianie (normalnie jest nas około 15 0sób) w tym"Czarni",wewnętrzni i koledzy z innych oddziałów.władza bardzo szybko się przygotowała na to co chcecie zrobić!!!
 
przelew poszedł.... numer konta zapisałem. Coś czuję, że niedługo się znów przyda.... Panie Sławku, wiem, że czas aż nadto gorący, ale prosimy o komentarz........
 
Czy media są powiadomione o tej sprawie? Może faktycznie poinformować programy interwencyjne różnych kanałów?
 
Przypominam że nagłę zachorowania nie dadzą nic!!!Niestety w ramach grup szybkiego reagowania szkolą się już kadry do zastąpienia chorych funkcjonariuszy.dla potwierdzenia tej informacji proszę odwiedzić Koroszczyn i zobaczyć 30 osób na zmianie (normalnie jest nas około 15 0sób) w tym"Czarni",wewnętrzni i koledzy z innych oddziałów.władza bardzo szybko się przygotowała na to co chcecie zrobić!!!


A to kierowniku/naczelniku (sam wybierz) uważasz, że "Czarni" i ci z oddziałów wewnętrznych są zadowoleni z tego co się dzieje w naszej Służbie. Że tylko czekają by zastąpić ludzi na granicy, że znają specyfikę pracy, jest ich odpowiednio dużo?. Przecież nawet przy normalnej obsadzie stoją długie kolejki na granicach. Może chcesz tylko wprowadzić ludzi w błąd, zasiać zwątpienie zniechęcić do działania? Mam nadzieję,że się mylę.Pozdrawiam.
 
A to kierowniku/naczelniku (sam wybierz) uważasz, że "Czarni" i ci z oddziałów wewnętrznych są zadowoleni z tego co się dzieje w naszej Służbie. Że tylko czekają by zastąpić ludzi na granicy, że znają specyfikę pracy, jest ich odpowiednio dużo?. Przecież nawet przy normalnej obsadzie stoją długie kolejki na granicach. Może chcesz tylko wprowadzić ludzi w błąd, zasiać zwątpienie zniechęcić do działania? Mam nadzieję,że się mylę.Pozdrawiam.

Masz rację. Ile dni by pociągneli na granicach? Ile są im w stanie zapłacić?
Jeżeli tyle ile wynoszą tegoroczne nagrody to na pewno długo będą tam pracować:D, ale nie odbiegajmy od tematu. Nie możemy tak tego zostawić. Proszę czytajcie między wierszami i wczytajcie się w wypowiedź p. Sławka. ;)
 
Celnicy z oddziałów wewnętrznych i większość czarnych po za "szybkimi" to tacy sami normalni ludzie których z łapanki wysłano na Koroszczyn. W razie zawieruchy wspomogą każdy protest a nie chore pomysły władzy.
 
Back
Do góry