• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zamach na ZZ Celnicy.pl

Stop stop stop poza przesłankami czysto politycznymi musi przecież coś być.... nie wiem? kubka po kawie nie domył, krzywo ziewnął, za okągłe oczy miał...!
Jakieś uzasadnienie (choćby najgłupsze), trzeba w takiej decyzji podać...chyba?

Taa... czytanie ze zrozumieniem się kłania? Ale co wymagać od związkowców... Wszczęto postepowanie w sprawie.... tak mi się wydaje... Decyzja? Chyba dopiero będzie? Mam nadziję, że jak najszybciej :) Jeszcze przed świętami. Wszystcy związkowcy dostana gift na święta :D
 
MRUKO
Masz rację proponuję całą reformę Służby Celnej zrobić bez udziału celników - najlepiej przy udziale np SG. POLECAM !!!!!
 
Taa... czytanie ze zrozumieniem się kłania? Ale co wymagać od związkowców... Wszczęto postepowanie w sprawie.... tak mi się wydaje... Decyzja? Chyba dopiero będzie? Mam nadziję, że jak najszybciej :) Jeszcze przed świętami. Wszystcy związkowcy dostana gift na święta :D

Podejrzewam, że pisząc takie słowa ślinisz się, pocisz i doznajesz orgazmu.
Idź chłopie do specjalisty.
Administratorz, zablokujcie IP tego imbecyla.
 
Do Admina...

Nie chcę już czytać postów Masakra, słuszna uwaga z blokadą kompa tego facia, i niech już nie straszy jakimiś jak to nazwał giftami na święta dla wszystkich związkowców.Co chce nas internować, jak w stanie wojny,co to za dziwny człowiek, a fuj, a fuj...
 
Podłość

Horror
Jak nisko upadł dyrektor i Placek Kłamlica aby sięgać po metody z okresu stalinizmu.
Widać że się boją i posuną się do najgorszych podłości, dodatkowo ich panika objawia się tym że pod koniec grudnia w izbach wschodnich naszych czynności ma się zacząć uczyć SG - już są opracowywane harmonogramy szkoleń.
 
Horror
Jak nisko upadł dyrektor i Placek Kłamlica aby sięgać po metody z okresu stalinizmu.
Widać że się boją i posuną się do najgorszych podłości, dodatkowo ich panika objawia się tym że pod koniec grudnia w izbach wschodnich naszych czynności ma się zacząć uczyć SG - już są opracowywane harmonogramy szkoleń.

pamiętajmy starą zasadę, nie ma niepojętnych uczniów są tylko źli nauczyciele,

chyba nie muszę pouczać jak macie uczyć, no bo niby kto ma ich uczyć ?
na początek proponuję rzucić im wszystkie przepisy do poczytania:

WKC
RWKC
Zwolnienia celne
Prawo Celne
Rozporządzenia do prawa celnego
Otworzyć przeglądarkę z Isztarem do poczytania
Wszystkie ograniczenia, a jest ich trochę
Instrukcje: Celina, ECS, NCTS łącznie z procedurami awaryjnymi
i tak dalej
będzie tego na dwa lata czytania
a jak już się naczytaja to mogą popatrzeć co robicie bez wyjaśniania oczywiście
 
Nie lubię związków zawodowych, powiedzmy, że źle mi się kojarzą. Tym niemniej, uważam to za naprawdę tani chwyt.:eek:
 
HAŃBA HAŃBA HAŃBA. Metody stalinowskie. Ludzie zobaczcie co robią ze Sławkiem Siwym. Za komuny tak ludzi traktowali. Niszczą Sławka Siwego bo walczył o nasze prawa. Ludzie obudżcie się i stańcie w obronie Sławka bo dzisiaj zwalniją jego, a jutro zwolnią was albo obniżą wynagrodzenie przy okazji pseudoreformy a podniosą generalicji. Jeszcze im tylko tytułów brakuje. Hańba!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Oto właśnie POLITYKA MIŁOŚCI :DPlatformy Obywatelskiej całe szczęście, że mój głos nie przyczynił się do zwycięstwa tej zakłamanej partii .Ktoś tu chciał powiadamiać organy-po co? Przecież to ICH robota (za wyjątkiem Prezydenta oczywiście i może w Nim jakaś nadzieja dla Nas)
 
Dzisiaj "siwy",....jutro....???

dzisiaj "Siwy" się naraził naszym "panom" - jutro to będzie każdy z nas, kto podejmie się tej funkcji!!! , celem nie jest zwolnienie "Siwego", a zastraszenie nas wszystkich.... i albo się poddamy temu,....albo czynnie zaprotestujemy!!!!!
KTO ZA .....???????
MOŻE ZROZUMIEJĄ, ŻE "SIWY" NIE WALCZYŁ TYLKO SAM, ALE MIAŁ ZA PLECAMI NAS............I MOŻE ..........WYWALCZYMY, TO CO NIE UDAŁO SIĘ JEMU POPRZEZ "POKOJOWE" NEGOCJACJE..........!!!!!?????
 
Ostatnia edycja:
Deja vu

Mam wrażenie Déjà vu -
Wikipedia, wolna encyklopedia Déjà vu (fr. już widziane) - odczucie, że przeżywana obecnie sytuacja wydarzyła się już kiedyś...
s48w.jpg
 
Myslę że to pytanie powinno pozostać retorycznym , wszyscy celni kytórzy jeszce chcą pracować i być sznowanymi powinni powiedzieć solidarnie ....JESTEŚMY Z SIWYM
 
cieszy mnie radośc trola, bo to oznacza, że jest chory z zawiści a to oznacza natomiast że nie jest w życiu szczęśliwy :)
że nie przebiera w słownictwie świadczy o jego bezsilności...
koledzy/kolezanki- niech pisze on sobie zlać post, to jakiś pajac z MF-u albo "turysta".

Myslę że trzeba poznać co legło u podstaw tych działań- jeśli to jakiś tani bajer reakcja nasza powinna byc adekwatna. Dzisiaj Siwy jutro każdy z nas....
w jedności siła!

Pozostałe związki - bez znaczenia na poglądy głoszone- powinny kategorycznie wesprzeć Siwego! Ten punk na który się Dyrektor powołuje to takie inny z innych w taryfie celnej. Zawsze WSZYSTKO do tego pasuje!


Tak wygląda demokracja na kołku....
 
Back
Do góry