• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zamach na ZZ Celnicy.pl

Ludzie z Federacji - MEDALE, a ludzie z ZZ Celnicy PL - DYSCYPLINARKI. Fajnie. Gratuluję FEDERACJO !!! Chciałem zaproponować aby kupić Panu J.S. tubkę wazeliny ale on chyba już jej nie potrzebuje.
 
"Ładnie" Państwo wynagradza funkcjonariuszy publicznych odpowiedzialnych za wpływy do budżetu ... co na to Minister Finansów,Premier Rządu oraz Prezydent???
 
Pepe gdzie Ty masz oczy ? Ich interesują ICH wpływy :) A budżet? Jak pier......nie to zwolni się trochę urzędników, celników, przytnie emerytury i będzie ok. Patrz Grecja.
 
Czy działacz związkowy celników „wyleci” ze służby? KORCZOWA, JAROSŁAW, PRZEMYŚL. IC w Przemyślu – To dla dobra służby! Artur Kaczor: – To nauczka za to, że ośmieliłem się mówić.- Nie jestem leserem i nie udawałem chorego – podkreśla Artur Kaczor, celnik i wiceprzewodniczący Związku Zawodowego CELNICY.PL. – Teraz wszczęto wobec mnie procedurę zmierzającą do zwolnienia ze służby, rzekomo dlatego, że zbyt długo byłem na zwolnieniu lekarskim – opowiada Kaczor.
- Nie mam wątpliwości, że chodzi o coś innego! Mianowicie o to, że nie siedziałem cicho, gdy widziałem nieprawidłowości w przemyskiej Izbie Celnej – dodaje. – Jestem niewygodny, więc trzeba się mnie pozbyć – stwierdza celnik.
Więcej w Super Nowościach
Monika Kamińska


http://supernowosci24.pl/czy-dzialacz-zwiazkowy-celnikow-wyleci”-ze-sluzby/
 
A może by tak zrobić postępowania kierownictwu za małą liczbę osób na zmianie, gdzie jeden funkcjonariusz ma m.in. 2 stanowiska ???
 
No to mamy nowy – „motywacyjny” sposób wynagradzania funkcjonariuszy celnych po wejściu w życie Ustawy o S.C. tj.

• Za wykrycie, ujawnienie wielkiego wielomilionowego przestępstwa skutkującego uszczupleniem Skarbu Państwa - 2 zwolnienia ze służby i 3 dyscyplinarki
• Za wykrycie przestępstwa, przemytu – 1 zwolnienie i 2 dyscyplinarki
• Za wykrycie wykroczenia – 1 dyscyplinarka za złe sporządzenie protokołu np. zatrzymania rzeczy


• Za wprowadzenie wartościowania tj. odsunięcie/zdegradowanie bardzo doświadczonych w ujawnianiu przemytu funkcjonariuszy celnych – 3 nagrody pieniężne , 2 pochwały i awans
• Za przygotowanie święta S.C. – 2 nagrody, 1 pochwała i awans
• Za puszczenie przemytu – dla kierownictwa nagroda, pochwała i ...awans
 
Miałem nadzieję, że po wyborach j.k. się wyciszy, może zajmie się jakąś spokojniejszą robotą. Przecież spełnił swoje marzenia z dzieciństwa - ma kordzik honorowy, lampasy, został generałem, nawet był szczurem pustyni.
Ale nie, dalej męczy Służbę Celną (i nie tylko), jak długo jeszcze to będzie trwało?
 
Panie Ministrze Finansów, dlaczego Pan Minister nie chce większych wpływów dla Państwa ???
Dlaczego Pan niszczy służbę,która przynosiła b.duże wpływy finansowe dla państwa polskiego???
Jaki Pan ma w tym cel ???
 
Panie Ministrze Finansów, dlaczego Pan Minister nie chce większych wpływów dla Państwa ???
Dlaczego Pan niszczy służbę,która przynosiła b.duże wpływy finansowe dla państwa polskiego???
Jaki Pan ma w tym cel ???



Nie chciej tego wiedzieć ...
 
Back
Do góry