• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

uchodźcy na granicy

W WOP byłem 1 ( jeden ) miesiąc i to niepełny bo 21 dni resztę w SG. Nie obrażaj mnie proszę. Poza tym na granicy zjadłem zęby aż do korzeni. Nikt mi nie wyprał mózgu. Co do zabrania emerytur- nie byłem w żadnym pionie wyszczególnionym w ustawie który sugerujesz więc oczekuję przeprosin za Twoją sugestię- może być na priv.
Prawdziwy obrońca granic i znawca prawa. Brawo Ty. Niech wszyscy umrą z głodu i chłodu. Łukaszenka nie będzie nami grał. Co innego nasze władze. Te ujawniają prawdę o tych wstrętnych terrorystach i zoofilach.
 
Prawdziwy obrońca granic i znawca prawa. Brawo Ty. Niech wszyscy umrą z głodu i chłodu. Łukaszenka nie będzie nami grał. Co innego nasze władze. Te ujawniają prawdę o tych wstrętnych terrorystach i zoofilach.
..........................
 
Ostatnia edycja:
Od utrzymania tych ludzi jest rząd , który żyje z podatków. Jedna elektrownia (chyba wiemy która) to jak podają około 1,5mld zł. wyrzucona w przysłowiowe błoto. Myślę, że taka kwota by wystarczyła Wiem, że taniej wychodzi pogonić ludzi jak bydło. Tylko w którym momencie my staniemy się bydłem.
 
Niemcy sami zaprosili i maja, Szwecja nawpuszczala, wiele innych krajów tez. Teraz maja strefy no go zone, gdzie nikt, nawet policja nie wchodzi, rządzi tak szariat, przestępstwa , gwalty, i nie można o tym mówić, bo to mniejszość. W statystykach podaje się tylko wzrost ilości gwaltów, rozbojow bez rasy czy pochodzenia sprawcy bo poprawność polityczna nie pozwala… ile chcecie ich wpuścić? Codziennie odpieranych jest kilkaset osób, codziennie na bialorus przylatuje po kilka samolotów po kilkaset osób w każdym. Ile chcecie przyjąć? Z naszych podatków na to pójdzie, dostaną zapomogi itd, zakwaterowanie, przecież te pieniądze na elektrownie zostały już przewalone i ich nie ma, nie można ich dac na uchodźców, po co wiec to przywoływać? Może zamiast
naszych podwyzek ich finansować i tylko czekać na strefy no go zone w Polsce.
czy to są w ogole konta celników piszące o konieczności wpuszczania czy działaczy totalnej opozycji czy to teksty za kasę jak niemal wszystkie te artykuliki pseudo dziennikarzy?
 
Ja ich nie muszę przyjmować. Instytucje Unijne są chyba zainteresowane pomocą Polsce i rozwiązaniem problemu ….
No to dobra, niech organizacje podstawia autokary na granice, wskażą ile weżną osób pod opieke, wskażą miejsce docelowe ich zakwaterowania i zagwarantują tym osobom pomoc w pełnym zakresie bez finansowego udziału Polski. Niech odpowiadają te organizacje karnie i finansowo za wszystkie szkody i krzywdy wyrzadzone przez ich podopiecznych?

mysle ze jak się takie konkrety pojawia to i zostaną wpuszczeni…

czy takie rozwiązanie jest złe? To teraz co robią te organizacje co drą ryja ze się nie godzi ich nie wpuszczać? Tylko drą ryja żeby wpuszczać a finansować maja to wszyscy Polacy…

czemu te organizacje skoro nie mogą dojść do ludzi niewpuszczonych od strony Polski bo stan wyjątkowy nie pojadą z pomocą na bialorus i tamyje strony w świetle kamer białoruskich nie udziela pomocy tym ludziom?
w czym problem?
 
Przeczytajcie uważnie cały artykuł o tym kogo wy chcecie wpuścić!!!


widzicie tu i teraz a nie patrzycie na jutro, za rok za 10 lat…
 
Przeczytajcie uważnie cały artykuł o tym kogo wy chcecie wpuścić!!!


widzicie tu i teraz a nie patrzycie na jutro, za rok za 10 lat…
Tez uwazam ze nalezy sie zastanowic nad pomoca w Pl.pomahajmy im w ich kraju po prostu
 
To jest inna kultura która musi z założenia dominować i dyktowac warunki.
a tolerancja to nie Jest pozwolenie na obcięcie sobie głowy w myśl poprawności politycznej…

krążył w sieci kiedyś taki schemat islamizacji państwa nieislamskiego, jak zaczynało się od napływu imigrantów i jak potem o się działo i jak zmieniało wraz ze wzrostem % islamizacji, przy jakim % był juz w całym kraju szariat. Najlepsze zaczynalo się jak taki zislamizowany kraj osiągał 100% islamizacji, wtedy zaczynaja sami się morodowac nawzajem… jak się komus uda odnaleźć ten schemat to proszę tu wrzucić… to nie byl mem a opracowanie naukowe na podstawie badań…
 
Pomijam już kwestię 500 plus bo wszyscy psioczą na PiS.i wszyscy chętnie biorą a najchętniej ci co najwięcej krzyczą przeciwko . Arkan ty się idealnie wpisujesz ze swoim podejściem w wielu kwestiach w jedyna słuszną telewizję czyli TVN 24 i powinieneś swoimi poglądami podzielić się z córką pułkownika SB Moniką Olejnik. Tam podziel się swoją poprawna.tolerancją, chęcią przyjęcia z Białorusi młodych Syryjczyków i powiesz tam jakie.to 500 plus jest be..

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
Hej. Orientujesz się co może kiedy w październiku wpłynie pińset?
 
Back
Do góry