• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

TEMAT RZEKA - UC OKĘCIE

Z

Dajcie spokój to nie czas i miejsce na takie sprzeczki. Jeśli już chcecie sobie pogadać to róbcie to między sobą na zasadzie wymiany prywatnych wiadomości. Standby ma dużo racji w tym co napisał ale obawiam się że jest to głos wołającego na puszczy. Niebawem czekają nas zmiany ale z tego co widać M.Z. nie weżmie w nich udziału i doczeka te kilka lat do emeryturki.
 
Trzeba przyznac ze kierownikow to mamy teraz dostatek. Dochodzi do takich absurdów w niektorych miejscach na lotnisku podczas absencji chorobowych pracowników ( o tej porze roku to normalne: grypa , przeziębienia itp.) że na jednego celnika dokonującego odprawy przypada 1,5 kierownika. Czegoś takiego to nawet za komuny nie było :confused:
 
Krzywdy nie zrobili !

KRZYWDY NIE ZROBILI ! MATURA I ĆHĘĆ SZCZERA! KASY TEŻ NIE POSKĄPILI ! AWANS ZA AWANSEM ! MA BYĆ W/G NIE WCZEŚNIEJ NIŻ DWA LATA , TO DAWAJ PUKI MOŻNA :mad:
 
Celnik z polski

CELNIK Z POLSKI
Użytkownik
i tak trzymać!!!!!, więcej będzie dla tych ... co i tak mają dużo!!!!!, nie przyszło do głowy "ZZ", że można sprawdzić kto ma "zawyżone" pensje (i tym nie dać), a nie ROBIĆ nowe kominy ( aby samemu dostać .... Panie Henryku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Jest Pan Przewodniczącym - czyta Pan to forum......... - nie wstyd????, sięgać po kolejną podwyżkę (nawet tak mizerną) kosztem tych co mieli tyle lat zaniżane pensje???
Posiada Pan uposażenie kierownika zmiany (może teraz bez dodatków),...i co, jest Pan przedstawicielem tych, którzy przez całe lata zarabiali poniżej minimum, a teraz "zabiera" Pan im to, co mogli dostać - gdyby ZZ myślały, o tych co najmniej zarabiają, a nie .....O SOBIE !!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD!!!!!!!!! (DOTYCZY UC III PORT LOTNICZY W WARSZAWIE)

wstyd jest dla tego Pan OBCY !!! chciałby wrócić na swoją starą miejsce i zrobi wszystko !:D
 
popieram,żenada- porozumienie podpisane z DIC-kompromituje zwiazki
No tak -jakby nie bylo TEGO porozumienia nawet nikt by nie wiedział kto i co (ile) dostanie ... CZY WÓWCZAS BYŁO BY LEPIEJ?? a tak - dostana ci co m. in. od 1999 nie mieli awansów... a ze nie dostaną ci co we wrześniu awansowali- cóż zalożenie było takie by podwyżki i awanse dostali ci co najdłuzej nie dostawali. Ponieważ zwiazki dostrzegły jakieś manipulacje w rozdziale tydz temu zwróciły sie do Dyrektora z wnioskiem-prośbą-oczekiwaniem-żądaniem spootkania przed wypłata srodków z porozumienia. (na piśmie) z tego co wiem Dyrektor wstrzymał. Teraz czekają na spoiotkanie.
Zresztą - każdy moze uczestniczyć w życiu swojej organizacji związkowej - jeśli macie jakieś uwagi czy pomysły - śmiało - zapewne zwiazki warszawskie chętnie skorzystają. Najlepiej głośno krzyczeć...nieprawdaż- To mozę jakiś wzór SPRAWIEDLIWEGO porozumienia ktoś przygotuje i wrzuci na forum albo do HENRYKA?
 
Do rozważnej

KRZYWDY NIE ZROBILI ! MATURA I ĆHĘĆ SZCZERA! KASY TEŻ NIE POSKĄPILI ! AWANS ZA AWANSEM ! MA BYĆ W/G NIE WCZEŚNIEJ NIŻ DWA LATA , TO DAWAJ PUKI MOŻNA

CELNIK Z POLSKI
Użytkownik
i tak trzymać!!!!!, więcej będzie dla tych ... co i tak mają dużo!!!!!, nie przyszło do głowy "ZZ", że można sprawdzić kto ma "zawyżone" pensje (i tym nie dać), a nie ROBIĆ nowe kominy ( aby samemu dostać .... Panie Henryku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Jest Pan Przewodniczącym - czyta Pan to forum......... - nie wstyd????, sięgać po kolejną podwyżkę (nawet tak mizerną) kosztem tych co mieli tyle lat zaniżane pensje???
Posiada Pan uposażenie kierownika zmiany (może teraz bez dodatków),...i co, jest Pan przedstawicielem tych, którzy przez całe lata zarabiali poniżej minimum, a teraz "zabiera" Pan im to, co mogli dostać - gdyby ZZ myślały, o tych co najmniej zarabiają, a nie .....O SOBIE !!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD!!!!!!!!! (DOTYCZY UC III PORT LOTNICZY W WARSZAWIE)


TU SĄ WŁŚNIE PROPOZYCJE DO POROZUMIENIA PROSZĘ CZYTAĆ UWAŻNIE , MOŻE SIĘ PRZYDADZĄ NA SPOTKANIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
no to sobie DIC poczeka na spotkanie z zz a niektorzy na podwyzki -jak sie pan przewodniczacy wyurlopuje,
rozwazna-wytlumacz mi dlaczego podwyzki nie dostana osoby,ktore dostaly wyrownanie do minimalnego uposazenia powyzej 200zl
 
no to sobie DIC poczeka na spotkanie z zz a niektorzy na podwyzki -jak sie pan przewodniczacy wyurlopuje,
rozwazna-wytlumacz mi dlaczego podwyzki nie dostana osoby,ktore dostaly wyrownanie do minimalnego uposazenia powyzej 200zl

może dlatego ze te osoby dostały cokolwiek (wyrównanie) a inni 10-14 lat bez awansu nie dostali nic - a im - jak i tobie (ups tym co dostali 200) przez 10 lat tak samo chlebek czy mleczko drożało. zreszta jak mysle nie jeden wolałby dostac wyrównanie te 200zł niz 49,00 czy 60,00... To moje domysły - tak rozsadek mi podpowiada ze takie były intencje. Choc nie wsyztskich zadowoli - powiem tak - nadal sa osoby ktore od 1993 (od poczatku służby)nie miały awansu pomimo dobrych ocen okresowych - i na dodatek - na żaden dodatek wyrównianie itp który chcesz par. 3 czy 4 sie nie załapali. Oni mogą mówić o niesprawiedliwosci
 
CELNIK Z POLSKI
Użytkownik
i tak trzymać!!!!!, więcej będzie dla tych ... co i tak mają dużo!!!!!, nie przyszło do głowy "ZZ", że można sprawdzić kto ma "zawyżone" pensje (i tym nie dać), a nie ROBIĆ nowe kominy ( aby samemu dostać .... Panie Henryku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Jest Pan Przewodniczącym - czyta Pan to forum......... - nie wstyd????, sięgać po kolejną podwyżkę (nawet tak mizerną) kosztem tych co mieli tyle lat zaniżane pensje???
Posiada Pan uposażenie kierownika zmiany (może teraz bez dodatków),...i co, jest Pan przedstawicielem tych, którzy przez całe lata zarabiali poniżej minimum, a teraz "zabiera" Pan im to, co mogli dostać - gdyby ZZ myślały, o tych co najmniej zarabiają, a nie .....O SOBIE !!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD!!!!!!!!! (DOTYCZY UC III PORT LOTNICZY W WARSZAWIE)


TU SĄ WŁŚNIE PROPOZYCJE DO POROZUMIENIA PROSZĘ CZYTAĆ UWAŻNIE , MOŻE SIĘ PRZYDADZĄ NA SPOTKANIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dla scislosci zwiazki nie maja wgladu w kwoty płac f.c (prawa) liczac na dobra wole dyr. pisemnie wystapiono do DIC z wnioskiem o udostepnienie pewnych danych ... wystarczy czytac pisma zwiazkowe. Z wlasnego podwórka wiem ze ci co mnajwiecejzawrabiaja nic nie dostasli z zadnego par porozumienia
 
rozważna

dla scislosci zwiazki nie maja wgladu w kwoty płac f.c (prawa) liczac na dobra wole dyr. pisemnie wystapiono do DIC z wnioskiem o udostepnienie pewnych danych ... wystarczy czytac pisma zwiazkowe. Z wlasnego podwórka wiem ze ci co mnajwiecejzawrabiaja nic nie dostasli z zadnego par porozumienia

Ponieważ zwiazki dostrzegły jakieś manipulacje w rozdziale tydz temu zwróciły sie do Dyrektora z wnioskiem-prośbą-oczekiwaniem-żądaniem spootkania przed wypłata srodków z porozumienia. (na piśmie) z tego co wiem Dyrektor wstrzymał. Teraz czekają na spoiotkanie

ci co mnajwiecejzawrabiaja nic nie dostasli z zadnego par porozumienia boDyrektor wstrzymał

JEZELI DOJDZIE DO SPOTKANIA :confused:40-60 TEŻ MOŻNA DAĆ KAŻDEMU JAK W STYCZNIU 2008 WSZYSTKIM RÓWNO PO 500 !!! I TAK NIE BYŁO RÓWNO , ALE ZAWSZE !!! JEST OKAZJA POROZUMIEĆ SIĘ !!!
 
Ostatnia edycja:
może dlatego ze te osoby dostały cokolwiek (wyrównanie) a inni 10-14 lat bez awansu nie dostali nic - a im - jak i tobie (ups tym co dostali 200) przez 10 lat tak samo chlebek czy mleczko drożało. zreszta jak mysle nie jeden wolałby dostac wyrównanie te 200zł niz 49,00 czy 60,00... To moje domysły - tak rozsadek mi podpowiada ze takie były intencje. Choc nie wsyztskich zadowoli - powiem tak - nadal sa osoby ktore od 1993 (od poczatku służby)nie miały awansu pomimo dobrych ocen okresowych - i na dodatek - na żaden dodatek wyrównianie itp który chcesz par. 3 czy 4 sie nie załapali. Oni mogą mówić o niesprawiedliwosci
o czy ty mówisz-dostali wyrownanie do najnizszej pensji-bo przez lata dostawali mniej niz inni-i nadal beda mieli mniej bo glupich 30-60zl nie dostaną..przeczytaj to co napisalas wyzej i przeczytaj o co mi chodzi=uwazam za NIESPRAWIEDLIWE ze osoby,ktore zarabialy ponizej min dla danego stanowiska-jesli dostaly podwyzke pow 200zl nie dostana teraz 30-60zl
 
dla scislosci zwiazki nie maja wgladu w kwoty płac f.c (prawa) liczac na dobra wole dyr. pisemnie wystapiono do DIC z wnioskiem o udostepnienie pewnych danych ... wystarczy czytac pisma zwiazkowe. Z wlasnego podwórka wiem ze ci co mnajwiecejzawrabiaja nic nie dostasli z zadnego par porozumienia
czy ty czytalas porozumienie???
jesli tak to zobacz ze wysokosc zarobkow nijak sie ma do podwyzki 30-60zl.
oczywiscie nie patrzymy na osoby z wyrownaniem do minimum
 
Jezeli dojdzie do spotkania 40-60 też można dać każdemu jak w styczniu 2008 wszystkim równo po 500 !!! I tak nie było równo , ale zawsze !!! Jest okazja porozumieć się z dic!!!

To jedyne sprawiedliwe rozwiązanie , żeby negociatorzy zachowali twarz i udowodnili ,że są za pracownikami i dbają o nich , a nie tylko myślą o sobie i dla siebie !!!
 
Back
Do góry