• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

TEMAT RZEKA - UC OKĘCIE

Ale gdzie,o co chodzi.

Jakie zmiany,kogo zmieniono,chyba przesadzasz z tymi zmianami.....Jesteś mocno podniecony.
 
Zmiany

A może w końcu już pora na wymiane Pana Witolda. Przecież to naczelnik decyduje kogo się obsadza na kierowniczych stanowiskach , więc jak sie dało ''ciała'' to trzeba poniesc konsekwencje. Czy takie prawo obowiązuje tylko nas maluczkich na dole ?
 
tam zmiany???

jakie tam zmiany mogą zaistnieć???!!!- przecież zrobili roszady, dla ratowania swoich stanowisk!!!! i nawet "plebana" mam przyprowadzili, - teraz wiemy, że śluby i chrzty możemy "służbowo" załatwieć
jestem ciekaw ile kosztuje "posługa" u kapelana na etacie (pensje przecież bierze)
 
Zmiany by się przydały,niektórzy zasiedzieli się zbyt długo,kierownicy co nie znają OC osobowego,i odwrotnie co nie znają chleba z towarówki.Niektóre lalki mogłyby popracować na towarowym i z zobaczyć jak się pracuje.Czas na zmiany,a nie 20 lat lub więcej w jednym miejscu...
 
Zmiany by się przydały,niektórzy zasiedzieli się zbyt długo,kierownicy co nie znają OC osobowego,i odwrotnie co nie znają chleba z towarówki.Niektóre lalki mogłyby popracować na towarowym i z zobaczyć jak się pracuje.Czas na zmiany,a nie 20 lat lub więcej w jednym miejscu...


Jak siedza po 20 lat to juz chyba nie takie lalki.
A kolezanka to tak czesto zmienia oddzialy,ze taki lament nagle?
 
zmiany

no i po zmianach czyli po następnej wielkiej fikcji. 99% tych którzy powinni wziąc udzial w tych roszadach w dalszym ciagu grzeja swoje dotychczasowe foteliki.
 
kasa

Trzynastki już były , nawet do pensji przybyło kilka złotych. Teraz jeszcze mundurówki , gruszka i ewentualny ekwiwalent za PKP. Szkoda że nagród półrocznych nie będzie.:)
 
Waldek,kochany Waldek..........nie podkręcaj sie tymi najbliższymi kokosami,bo jakos nie zanosi sie na ich wypłate...:eek:
 
Oceny

Już kolejny raz zaczeła się farsa z ocenami rocznymi. Najśmieszniejsze a zarazem najtragiczniejsze jest to , że ci co mają wystawiac oceny w większosci przypadków nie wiedzą co i jak mają oceniac. Zazwyczaj bywa to tak ze tego lub ta lubie to postawie dobra ocene i odwrotnie ten lub ta kiedys mi podpadla bo nie chciała mi lub naczelnikowi polizac dupy to dostanie trójeczke lub jeszcze niżej. Moze w koncu juz czas na na zachodni model kiedy to przełożony ocenia pracownika ale jest tez punkt w którym pracownik rzetelnie ocenia przełożonego. Już widze protesty większosci kadry kierowniczej broniącej się przed takimi ocenami :D
Przytoczyłem jak to bywa w zachodnim modelu ale w zachodnim czy chociażby prywatnym sektorze nasi kierownicy w większosci zostaliby wylani na pysk po góra trzech dniach pracy:p
 
Woda Brzozowa

Podobno dostaniemy nową kierowniczke na Cargo ale ta o której są plotki że nią zostanie ma na drugie imie PORAŻKA !!!
 
Back
Do góry