• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

TEMAT RZEKA - UC OKĘCIE

Woda Brzozowa

To już kpina na zastępce tej Porażki dali następnego wysokiej klasy fachowca. To jest jakiś klucz aby na kierownicze stanowiska na lotnisku w zdecydowanej większości dawac takich matołów. Ani to się na niczym nie zna ani decyzji samo nie podejmie ale najważniesze że szarego pracownika stłamsic potrafi , dupe komu trzeba wyliże i o żadnym problemie naczalstwu nie zamelduje. Tragedia:(
 
Woda Brzozowa

Mela punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia. Niech D zostanie sobą jak najdłużej czego nie tylko ja mu też życze.
 
dużo sie na cargo zmieniło,odkąd zmieniła sie kadra kierownicza,wreszcie jest normalnie,po naprawde wielu latach.
funkcje kierownicze powinni pełnic ludzie z rodzinami,aby innych byli w stanie zrozumiec-a nie jak poprzednia rządząca-samotna krzykaczka:p
 
Woda Brzozowa

Mela obawiam się że niestety sytuacja zmieni się za panowania nowej kierowniczki. Natomiast robienie przełożonych z ludzi nie posiadających rodzin to wygoda góry. Mamy przecież kilka takich "perełek" na lotnisku i wiadomo że nic dobrego się po nich spodziewac nie można.
 
Brzozowa Woda

Ale nam kierowniczka zważniała ho , ho !! Kilka osob przestala nawet poznawac , awans odebral rozum temu tłumokowi :eek:
 
pracuje juz troche czasu na tym naszym lotnisku,z wieloma osobami ktore obecnie pelnia ,,wysokie,,funkcje byłam na ty,i jak sie spotykamy to mowia do mnie na Pani,a ja ze stoickim spokojem mowie im po imieniu i odpuszczają bufonade ..zaczynaja zachowywac sie ,,normalnie,,:p
 
per Ty

a ja odwrotnie jak ważniaki przechodza na Pan , Pani ja również to stosuje ale już nigdy nie wracam do formy po imieniu bo nie warto z takim byle kim komu w tak niewinnych okolicznosciach tak bardzo odwala wracac do w końcu bądż co bądż przyjacielskiej formy zwracania się do siebie po imieniu.
 
CD

a ja odwrotnie jak ważniaki przechodza na Pan , Pani ja również to stosuje ale już nigdy nie wracam do formy po imieniu bo nie warto z takim byle kim komu w tak niewinnych okolicznosciach tak bardzo odwala wracac do w końcu bądż co bądż przyjacielskiej formy zwracania się do siebie po imieniu.

Mam pytanie czy ktoś wie jak długo bedzie w UC III Port Lotniczy rządzil niejaki Marian Z oraz jego przyjaciel " Blady trup" ?! już wszyscy w Polsce zostali powymieniani a tu...........BETON !
Panie Jacku - najwyższy czas zrobić porządek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tu już śmierdzi !
ABC "zamieszało w tym kociołku" już w październiku ubiegłego roku. I co ??? i Nic ! Ktoś chyba jednak "strzela z ucha" - obstawiam Mariana Z. starego przyjaciela dobrych przyjaciół !
Aha i jeszcze jedno.
Ile czasu można być P.O np. dyrektora IC ? Z tego co wiem to 6 miesięcy ale w tym przypadku jakoś czas się zatrzymał ???!!!! Tu potrzeba człowieka, ktory swego czasu zrobił porządek w Łodzi. Wykonał piękny ruch na początku eliminując księżniczki z WZP na Okęciu. Jedna w finansowym a druga pod skrzydełkami Mariana Z. Taka główna specjalistka od spraw zbędnych i iepotrzebnych. Tak, tak Pani Reniu............
Czyli czekamy.............????
 
@standby2,a moze jakies konkrety co do Naczelnika?
Krzywde ci jakas zrobil?
Akurat jego sie nie ma co czepiac.:mad:

Szanuj szefa swego możesz mieć gorszego wiele razy sie sprawdzało czyz nie?
 
cd

Ty koleżanko sprawiasz wrażenie "swojego " człowieka. mamusia czy tatuś zarekomendowali cię w tym UC ? Jest duża szansa, ze dobry wujek Marian wypadnie jednak z baru ! Oby !!!!
 
Sama sobie w zyciu radze i sama znalazlam sobie prace.
Takim ludziom jak ty, ktorzy wszedzie wesza manipulacje jak widac trudno to zrozumiec.
I co oznacza "swoj czlowiek" , bo nie rozumiem.?


Nie odpowiedziales jednak na moje pytanie, dlaczego uwazasz,ze naczelnik powinien odejsc?
Pytanie trudne czy nie masz na nie odpowiedzi?
 
cd

Ano dlatego moja koleżanko, ze ten czlowiek mimo zmian opcji politycznych w dalszym ciągu jest na swoim stanowisku !Wszędzie powymieniali naczelników i dyrektorów a ten wciąż trwa! Wita i żegna delegacje ! Taki rodzaj : "Reklamy i reprezentacji" plus ustawione córeczki poprzednio w LGS a obecnie w LS. Taki niby niewidzialny nepotyzm! Kilka niewymienialnych osob w o/Osobowym. Dziwne awanse dziwnych osób - niczym wcześniej niewyróżniających się ! Ważne, że ich żony/mężowie są albo pracownikami MF ewentualnie TV POLSAT co nie oznacza burmistrzów dzielnic np. Bemowo czy inne Białołęki a także Wilanów. Otwórzcie już to okno ! Przewietrzcie to mieszkanie!!!!!!!!!!
 
Czyli boli cie tylko to,ze jego corki pracuja w porcie a twoje nie?
Rozejrzyj sie , pol portu to rodzina, nie tylo w uc.
Nie bardzo mnie obchodza takie historie i kto jest czyim mezem. O wiekszosci z tego co napisales nie mam pojecia i nawet nie wiem ile w tym prawdy i po co mi takie wiadomosci.
Musisz byc bardzo sfrustrowany i dawno cie nikt nie docenil,skoro lecisz po rodzinach.
Wierzysz, ze nowa wladza da ci wiecej i lepiej?
 
Ostatnia edycja:
cd

Ty jesteś taka Celna jak ja Hiszpański !. Moje zdanie jest takie :" UWAGA na tę Celną ! to farbowany lis" Przypuszczam skądinąd słusznie, ze przydupas jednego albo drugiego! Uwaga na ten nick!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Brawo.
Oto twoja merytoryczna dyskusja.
Jesli tak samo zachowujesz sie w pracy i w stosunku do innych wspolpracownikow nie dziwi mnie twoje rozgoryczenie ani tez twoje posty,ani tez fakt,ze jak widac nic nie osiagnales i nic juz nie osiagniesz w tym zawodzie i pewnie w zyciu. Bo czlowiek szczesliwy inaczej postrzega swiat i ludzi.
I nawet zmiana 10 naczelnikow i dyrektorow ci nie pomoze.
 
Back
Do góry