• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

TEMAT RZEKA - UC OKĘCIE

do Celnej

Droga Koleżnko
dziękuje Ci za zbawienne rady a już szczególnie za tą z naczelnikiem. Wspaniały pomysł !!! Jeśli nie wiesz co to gang rozaliński to musze przyznać że prawie nic nie wiesz co się na tym lotnisku dzieje i to zdecydowanie niepozytywnego. Pracuj sobie dalej w spokoju , oczka skieruj w papierki nie interesuj co się dzieje obok a w razie problemów udaj się z nimi do naczelnika , wysłucha cie napewno.:cool:
 
A co ty mozesz wiedziec o lotnisku pracujac na towarowym?
A jak wiesz co sie dzieje niepozytywnego, to nie lec do szmaty fucktu, tylko zalatw sprawe po mesku,skoro ci tak lezy na sercu.
 
Wow, tylko tyle masz do powiedzenia?
Prawda w oczy kole,co?
Skoro nie potrafisz odpowiedziec na proste pytania to sie na necie nie napinaj i tyle.
 
do celnej

Koleżanko z twoich wszystkich wypowiedzi idzie łatwo wywnioskować że nie wiesz co się na lotnisku dzieje lub udajesz że nie wiesz. Wyrażnie stoisz po stronie dawno już skompromitowanego naczalstwa w postaci Maryjana jego koleżki Witka i całej plejady kierowniczków dupolizów. Ciebie również zaliczam do tego "wspaniałego" grona. Obudzisz się kiedyś z ręką w nocniku i wspomnisz moje słowa. Niestety nie stoimy po tej samej stronie barykady i dalsza dyskusja z tobą jest bezcelowa. Przenieś się na coryntie a tutaj nie szpieguj i nie prowokuj.
 
Nie szanuje ludzi, ktorzy nie maja odwagi w tzw realu powiedziec tego co pisza w necie.
Napinanie sie na forum to po prostu tchorzostwo i takim wlasnie tchorzem jestes ty i tobie podobni.
A jak juz wlejasz cos co wklej calosc, bo osoba,ktora cytujesz jakos szybko umilkla :D

Strasznie zabawne sa twoje posty Waldku :D
Z mojej strony koniec,szkoda czasu,ale ubaw z ciebie mamy wszyscy niezly :D
 
Dla waszego spokoju informuje,ze nie bede juz sie tu udzielac i polemizowac, bo nie ma o czym. Mozecie odetchnac i dalej obrzucac innych blotem.
K.,nawet nie wiem gdzie jest Rozalin i nie wiem o co chodzi z tym gangiem.
 
sytuacja w mediach po wydarzeniach pod Smoleńskiem oraz zbliżająca się zawierucha wyborcza nie jest sprzyjająca aby ukazał się artykuł. Poczekamy troche.
 
waldek

po Smoleńsku miesiąc , wybory to chyba czas , żeby pokazać anomalia póżniej to ....................... puściłeś tylko sygnał ,żeby sprawdzić nastroje !!! szkoda :eek:
 
woda brzozowa

Moja ulubiona brzozowa kierowniczka przechodzi sama siebie nie dość że na robocie nie zna się kompletnie to jeszcze rozbawia stwierdzeniami typu ( cytuje org. ) - " ja to skończyłam dwa studia " lub " zawsze kupuje makaron ardente " :D:D:D Mam nadzieje że egzamin do którego podchodzi skutecznie ją wyeliminuje z grona kadry kierowniczej. To samo mogłoby zdarzyć się głupkowatemu karierowiczowi z dhl-u , mowa o gazarze.
Nikomu żle nie życze ale jeśli już ktoś jest przełożonym i bierze za to konkretne pieniądze to przynajmniej niech sobą coś reprezentuje i na robocie niech się zna.
Jeśli chodzi o kase to mają coś niebawem kapnąć do kieszeni.
 
Moja ulubiona brzozowa kierowniczka przechodzi sama siebie nie dość że na robocie nie zna się kompletnie to jeszcze rozbawia stwierdzeniami typu ( cytuje org. ) - " ja to skończyłam dwa studia " lub " zawsze kupuje makaron ardente " :D:D:D Mam nadzieje że egzamin do którego podchodzi skutecznie ją wyeliminuje z grona kadry kierowniczej. To samo mogłoby zdarzyć się głupkowatemu karierowiczowi z dhl-u , mowa o gazarze.
Nikomu żle nie życze ale jeśli już ktoś jest przełożonym i bierze za to konkretne pieniądze to przynajmniej niech sobą coś reprezentuje i na robocie niech się zna.
Jeśli chodzi o kase to mają coś niebawem kapnąć do kieszeni.

Waldek ty to chyba wierzysz w cuda chłopaku !!!! A kto wypromował takie Tuzy ?!!!! Nie wiesz ano dobry wujek Marian Z. Chyba nie wierzysz w to, że polegną na egzaminach ? Nie wiem jak długo tu pracujesz ale ja deczko więcej zapewne i powiem ci, ze niewielu było sensownych i mądrych kierowników a tak na prawdę może 2-ch /słownie dwóch/ Brzoza przyszla do wawy z zadupia górnego wraz z mężem kurduplem i właściwie dzięki niemu wie co to Warszawa. Tak tak.....mąż jest w SG. A Gazar....? Dziwna postać od samego początku no ale jak ma się tatusia generala czy innego wysokiego rangą to dobry wujek Marian Z. zawsze otacza takich swoją opieką. Zauważ jak to jest - jak żona czy mąż w telewizji czy innym MF to zaraz cudowne awanse. Tak było z niejakim Adamem R, którego małżonaka robi w Polsacie itd...itp...........
 
waldek ty to chyba wierzysz w cuda chłopaku !!!! A kto wypromował takie tuzy ?!!!! Nie wiesz ano dobry wujek marian z. Chyba nie wierzysz w to, że polegną na egzaminach ? Nie wiem jak długo tu pracujesz ale ja deczko więcej zapewne i powiem ci, ze niewielu było sensownych i mądrych kierowników a tak na prawdę może 2-ch /słownie dwóch/ brzoza przyszla do wawy z zadupia górnego wraz z mężem kurduplem i właściwie dzięki niemu wie co to warszawa. Tak tak.....mąż jest w sg. A gazar....? Dziwna postać od samego początku no ale jak ma się tatusia generala czy innego wysokiego rangą to dobry wujek marian z. Zawsze otacza takich swoją opieką. Zauważ jak to jest - jak żona czy mąż w telewizji czy innym mf to zaraz cudowne awanse. Tak było z niejakim adamem r, którego małżonaka robi w polsacie itd...itp...........

i co z tego ????????? Karawana jedzie dalej i nikt nie ma zamiaru jej zatrzymać !!!!!!!!!!!!!!!
 
Back
Do góry