• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

(...)O, przepraszam! Ja dotąd nie siedziałem cichutko, choć "za cienki" jestem, aby
móc zwoływać pospolite ruszenie. Aczkolwiek przyznam, że tylko z szacunku
do Sławka, na jego prośbę o cierpliwość, zaprzestałem przekonywania o tym,
że "rozpuszczenie wojska" - wszak gotowego do wymarszu - jest błędem.

Uwierz, że tak jak i Ty - niemiłosiernie się wk*r**am - a będąc przekonanym
o podobnym stanie wielu z nas, wręcz dostaję "białej gorączki". Pozostaje więc
nam tylko wierzyć, że istnieje jakiś plan Związku i że to dobry plan, albo ...
Uważam podobnie jak Cat.
Po udanej "rozgrzewce" nie można usiąść na ławce rezerwowych i czekać aż wszystkie mięśnie ostygną. Zwłaszcza, że drużyna rozgrzewała się przed meczem w piłkę nożną, a z tego co widać emef do gry szykuje piłkę plażową. Niby ta piłka też okrągła, niby zasady gry podobne, ale i boisko mniejsze i do gry potrzeba mniej graczy. Żeby nie wyszło, że przyjdzie nam grać na jego zasadach, z jego sędziami a może i nawet kibolami na trybunach, co to potrafią przyłożyć kijem bejsbolowym tak żeby bolało, albo nawet sięgną po maczetę by wyciąć część naszej drużyny.
Dlatego trzeba poderwać ludzi do gry, bo w przeciwnym razie od tego siedzenia jednym nogi ścierpną i gdy przyjdzie czas nie będą gotowi do walki, innym do ławki przyrośnie część poniżej pleców a jeszcze inni zadowolą się skaperowaniem do drużyny rywala za połowę tego mogliby dostać pozostając u nas.
Ot taki piłkarsko-KAS-owy poker. Oby na końcu nie okazało się, że z boiska/od stołu odejdziemy z pustymi kieszeniami...
 
Ostatnia edycja:
Niestety po ostatnich wydarzeniach w naszej służbie mój stan zdrowotny znacznie się pogorszył, jestem na długim L4. Wspieram nasze działania całym sercem, ale już z domu.
 
" Z kolei dwóch funkcjonariuszy zostało wyznaczonych do pracy na komisariacie Wrocław-Krzyki "w celu zapewnienia prawidłowości realizowanych zadań poprzez wzmocnienie osobowe komisariatu". .......Skąd my to znamy..........? "....kierując się dobrem służby....bla, bla.......przenoszę panią/pana...z dniem......"
Nihil novi jak mawiali starożytni Rosjanie.
 
" Z kolei dwóch funkcjonariuszy zostało wyznaczonych do pracy na komisariacie Wrocław-Krzyki "w celu zapewnienia prawidłowości realizowanych zadań poprzez wzmocnienie osobowe komisariatu". .......Skąd my to znamy..........? "....kierując się dobrem służby....bla, bla.......przenoszę panią/pana...z dniem......"
Nihil novi jak mawiali starożytni Rosjanie.
Po wejściu spec ustawy zamiast przenosić będą cofać dodatki.
 
Nie "na co" ale "na kogo"!
Na Hevletów i im podobnych aktywistów, budzących się średnio raz na miesiąc!
Idę spać, może jakieś olśnienie na mnie spadnie, ale na pobudkę po 10 lipca to będzie troszkę nie nada.
KTO śpi ten nie wydaje (ale i nie zarabia ---to do MF i SKAS, pytanie retoryczne,
ile zaoszczędzili:unsure: dla budżetu DIAS opóźniając wypłaty,
może jakiś SPRYTNY VACIK to wyjaśni:sleep: poczekamy do 28.06.2020 i jeszcze trochę.
 
A "S" organizuje protest przed Izbą w Katowicach 26 czerwca ...
PRZEBUDZENIE,
a reszta ZZ ....w innych IS, 😍 ŚPIJ KOCHANIE ŚPIJ, pozostałe rejony kraju CUDOWNIE ocalone przed wirusem?
poczekajmy do sierpnia, będziemy przetrzebieni albo przez COVID-19 albo przez TARCZĘ-4,
pozostaje 10 dni,
potem KUPĄ MOŚCI PANOWIE, KUPĄ....jakieś wybory🤑 ? eeeee, czekamy do 15 września, koniec,...tatkalatka,
przy przejściu na EMKĘ, ZAMIAST KASY dostaniemy 🌻
 
Zamknąć temat. Ten ZZ jak i inne porozumiały się z MF. Nie chcę tego nazywać gorzej.
Wyciszać i tonować nastroje. Gdzieś to już słyszałem...

Nie ma sensu się gotować, szkoda zdrowia.
 
Zamknąć temat. Ten ZZ jak i inne porozumiały się z MF. Nie chcę tego nazywać gorzej.
Wyciszać i tonować nastroje. Gdzieś to już słyszałem...

Nie ma sensu się gotować, szkoda zdrowia.


Nie mamy wyjścia skoro tako rzecze lama

Lama, a ty w ogóle jesteś w zz?

I co chcesz zamykać jak granice zamknięte?
 
Nie mamy wyjścia skoro tako rzecze lama

Lama, a ty w ogóle jesteś w zz?

I co chcesz zamykać jak granice zamknięte?
Wszystkie zamknięte? Myslisz że mimo przeniesienia funków z pobliskich przejść jest pełna obsada? Szczególnie za chwilę w okresie urlopowym?
 
Back
Do góry