• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Troche ponad 270 netto zl to moja CAŁOŚCIOWA kwota podwyzki na miesiac liczac 6 % i dwie podwyzki modernizacyjne. Niektorzy to z 6% tyle dostali

Widocznie młody jesteś i tylko tyle Ci się należy!
Pamiętaj, że starsi też mieli kiedyś źle i Ty też tak musisz mieć...
 
Widocznie młody jesteś i tylko tyle Ci się należy!
Pamiętaj, że starsi też mieli kiedyś źle i Ty też tak musisz mieć...

Po co jątrzysz?

Skąd ta ironia?

Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek ktokolwiek wypowiedział się w tym tonie...

Masz jakiś kompleks młodego?
 
Troche ponad 270 netto zl to moja CAŁOŚCIOWA kwota podwyzki na miesiac liczac 6 % i dwie podwyzki modernizacyjne. Niektorzy to z 6% tyle dostali
Dobrze napisałeś?? Niektórzy dostali JESZCZE MNIEJ:mad:, więcej raczej nie będzie:cool:
Tylko z czego wnioskujesz, że dwie modernizacyjne ?
 
I jeszcze jedno-zapomniałem napisać że czekam jeszcze na ostatnie wyrównanie odprawy, nagrody jubileuszowej oraz ryczałtu za nie wykorzystany urlop / coś około 550 zł netto /. A po tym wszystkim psychicznie się odłączam od byłego pracodawcy i niczego więcej od niego już nie oczekuję!!!
Pozdrawiam wszystkich obecnych oraz przyszłych emerytów .(y) ;)
 
nareszcie nas nie pominęli.

 
nareszcie nas nie pominęli.

Dobry czarny humor, albo angielski. Jak kto woli.

Wysłane z mojego LM-X420 przy użyciu Tapatalka
 
nareszcie nas nie pominęli.

Tak, nieuchronnie idziemy w kierunku "praca za wyżywienie" (miska ryżu wystarczy)....
Ciekawe jak zareagują pozostałe służby na to "zrównanie praw":sleep:
 
Dobra, urąbali Nam wszystko co się dało.
Kiedy Magdalena zostaje generałem?
Zrobiła już chyba wszystko co mogła.
Mission completed.
Niestety ,obserwuję to jako "osoba postronna" i coś mi się wydaje, że to nie koniec możliwości Szefowej...:mad:

I @Lama i @piracius - obydwoje macie rację i obydwoje nie macie.

Tak, zrobiła wszystko dla obrzydzenia obecnej formy tej służby i TA jej misja dobiega końca!

Niewiadoma jest jej rola w powstaniu "nowej służby", która ze słowem "celnik", nawet się
nie kojarzy ...
 
IAS Lublin staż 11 lat, wyrównanie modernizacji podwyżka 73zł/msc z tych dodatkowych 1,9%. Podwyżki poprzednie (bazowa i modernizacja) 323,65zł. Łącznie 399zł netto/msc + kilka zł większe nocki + lekko większa gruszka.
 
ze skarbowców:

"Zabrano nam kolejne pieniądze?​


Otrzymaliśmy (z kilku źródeł - na razie nie potwierdzoną oficjalnie) informację, że Dyrektor Generalny MF p. Renata Oszast zablokowała przekazanie środków na wypłaty dodatków zadaniowych i specjalnych, które miały być wypłacane w IAS w związku z dodatkowymi zadaniami wykonywanymi w ramach pandemii. Przypominamy, że to na nasz wniosek te środki zostały „odnalezione” i trwały przez ostatnie tygodnie działania mające na celu ich wypłatę.
Zadaliśmy odpowiednie pytania Ministrowi Finansów (poniżej) – przecież nie raz zdarzało się, że zabierano nam środki z paragrafu 19 ustawy budżetowej, przyznać jednak musimy, że jeszcze nigdy na taką skalę, jak w ramach KAS.
Zabranie środków przeznaczonych de facto na nagrodzenie osób wykonujących dodatkowe czynności w ramach walki (pracy) z koronawirusem byłby kolejnym sygnałem, jak jesteśmy traktowani. Mamy nadzieję jednak, że to się nie potwierdzi, a brak dyspozycji o przekazaniu środków jest tylko chwilowy."
z tego, co słyszałam w niektórych IAS funkcjonariusze dostali, u Nas "NULL" !!!! Motywacja jak cholera. Mają nas za durne pacynki.
 
ze skarbowców:

"Zabrano nam kolejne pieniądze?​


Otrzymaliśmy (z kilku źródeł - na razie nie potwierdzoną oficjalnie) informację, że Dyrektor Generalny MF p. Renata Oszast zablokowała przekazanie środków na wypłaty dodatków zadaniowych i specjalnych, które miały być wypłacane w IAS w związku z dodatkowymi zadaniami wykonywanymi w ramach pandemii. Przypominamy, że to na nasz wniosek te środki zostały „odnalezione” i trwały przez ostatnie tygodnie działania mające na celu ich wypłatę.
Zadaliśmy odpowiednie pytania Ministrowi Finansów (poniżej) – przecież nie raz zdarzało się, że zabierano nam środki z paragrafu 19 ustawy budżetowej, przyznać jednak musimy, że jeszcze nigdy na taką skalę, jak w ramach KAS.
Zabranie środków przeznaczonych de facto na nagrodzenie osób wykonujących dodatkowe czynności w ramach walki (pracy) z koronawirusem byłby kolejnym sygnałem, jak jesteśmy traktowani. Mamy nadzieję jednak, że to się nie potwierdzi, a brak dyspozycji o przekazaniu środków jest tylko chwilowy."
z tego, co słyszałam w niektórych IAS funkcjonariusze dostali, u Nas "NULL" !!!! Motywacja jak cholera. Mają nas za durne pacynki.
MF z 26.11.2020 c1.jpg
MF z 26.11.2020 c2.jpg
 
Powiem krótko: BRAWO! To przecież przedsiębiorcy tylko i wyłącznie przyczyniają się do wzrostu dochodów państwa i inwestycji. Oczywiście, że trzeba kupić szczepionkę, choćby była nieskuteczna, niesprawdzona, ale za to na pewno droga i kupiona - jak w karuzeli VAT - przez pięciu pośredników, w tym znikającego szwagra. No i jasnym jest,m że przedstawiciele budżetówki (niektórzy na 1000%) wsparcia nie wymagają. Więc japa tam i nie mruczeć!!!
PS - To pismo to autentyk czy jakiś dowcip bo nie wiem czy poważnie się odnosić?
 
Powiem krótko: BRAWO! To przecież przedsiębiorcy tylko i wyłącznie przyczyniają się do wzrostu dochodów państwa i inwestycji. Oczywiście, że trzeba kupić szczepionkę, choćby była nieskuteczna, niesprawdzona, ale za to na pewno droga i kupiona - jak w karuzeli VAT - przez pięciu pośredników, w tym znikającego szwagra. No i jasnym jest,m że przedstawiciele budżetówki (niektórzy na 1000%) wsparcia nie wymagają. Więc japa tam i nie mruczeć!!!
PS - To pismo to autentyk czy jakiś dowcip bo nie wiem czy poważnie się odnosić?
nie przeklinałam nigdy oficjalnie, ale teraz to mnie k...ca zalała !!!! Ćwoki je...e !!!!
 
Back
Do góry