Podwyżki 2020

AplikantPL

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
284
Troche ponad 270 netto zl to moja CAŁOŚCIOWA kwota podwyzki na miesiac liczac 6 % i dwie podwyzki modernizacyjne. Niektorzy to z 6% tyle dostali

Widocznie młody jesteś i tylko tyle Ci się należy!
Pamiętaj, że starsi też mieli kiedyś źle i Ty też tak musisz mieć...

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 136
Miasto
warmia
Widocznie młody jesteś i tylko tyle Ci się należy!
Pamiętaj, że starsi też mieli kiedyś źle i Ty też tak musisz mieć...

Po co jątrzysz?

Skąd ta ironia?

Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek ktokolwiek wypowiedział się w tym tonie...

Masz jakiś kompleks młodego?

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
542
Troche ponad 270 netto zl to moja CAŁOŚCIOWA kwota podwyzki na miesiac liczac 6 % i dwie podwyzki modernizacyjne. Niektorzy to z 6% tyle dostali
Dobrze napisałeś?? Niektórzy dostali JESZCZE MNIEJ:mad:, więcej raczej nie będzie:cool:
Tylko z czego wnioskujesz, że dwie modernizacyjne ?

AdamDworcow

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
385
I jeszcze jedno-zapomniałem napisać że czekam jeszcze na ostatnie wyrównanie odprawy, nagrody jubileuszowej oraz ryczałtu za nie wykorzystany urlop / coś około 550 zł netto /. A po tym wszystkim psychicznie się odłączam od byłego pracodawcy i niczego więcej od niego już nie oczekuję!!!
Pozdrawiam wszystkich obecnych oraz przyszłych emerytów .(y) ;)

AdamDworcow

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
385
nareszcie nas nie pominęli.

ibris

Użytkownik
Punkty reakcji
26

Dobry czarny humor, albo angielski. Jak kto woli.

Wysłane z mojego LM-X420 przy użyciu Tapatalka

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
542

Tak, nieuchronnie idziemy w kierunku "praca za wyżywienie" (miska ryżu wystarczy)....
Ciekawe jak zareagują pozostałe służby na to "zrównanie praw":sleep:

cat

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
2 031
Tak, nieuchronnie idziemy w kierunku "praca za wyżywienie" (miska ryżu wystarczy)....
Ciekawe jak zareagują pozostałe służby na to "zrównanie praw":sleep:
Jak ?! Spokojnie !!!
Oni mogą liczyć na to, że ich przełożony - w razie czego - coś wymyśli ... 😎

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
542
Dobra, urąbali Nam wszystko co się dało.
Kiedy Magdalena zostaje generałem?
Zrobiła już chyba wszystko co mogła.
Mission completed.
Niestety ,obserwuję to jako "osoba postronna" i coś mi się wydaje, że to nie koniec możliwości Szefowej...:mad:

cat

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
2 031
Dobra, urąbali Nam wszystko co się dało.
Kiedy Magdalena zostaje generałem?
Zrobiła już chyba wszystko co mogła.
Mission completed.
Niestety ,obserwuję to jako "osoba postronna" i coś mi się wydaje, że to nie koniec możliwości Szefowej...:mad:

I @Lama i @piracius - obydwoje macie rację i obydwoje nie macie.

Tak, zrobiła wszystko dla obrzydzenia obecnej formy tej służby i TA jej misja dobiega końca!

Niewiadoma jest jej rola w powstaniu "nowej służby", która ze słowem "celnik", nawet się
nie kojarzy ...

tosia

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
124
Kiedy w IAS LB będą pobory ? A znimi wyrównania podwyżek - chodzi o.odliczenie l4.

angel81

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
158
IAS Lublin staż 11 lat, wyrównanie modernizacji podwyżka 73zł/msc z tych dodatkowych 1,9%. Podwyżki poprzednie (bazowa i modernizacja) 323,65zł. Łącznie 399zł netto/msc + kilka zł większe nocki + lekko większa gruszka.

Agata Flis

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
308
ze skarbowców:

"Zabrano nam kolejne pieniądze?​

Otrzymaliśmy (z kilku źródeł - na razie nie potwierdzoną oficjalnie) informację, że Dyrektor Generalny MF p. Renata Oszast zablokowała przekazanie środków na wypłaty dodatków zadaniowych i specjalnych, które miały być wypłacane w IAS w związku z dodatkowymi zadaniami wykonywanymi w ramach pandemii. Przypominamy, że to na nasz wniosek te środki zostały „odnalezione” i trwały przez ostatnie tygodnie działania mające na celu ich wypłatę.
Zadaliśmy odpowiednie pytania Ministrowi Finansów (poniżej) – przecież nie raz zdarzało się, że zabierano nam środki z paragrafu 19 ustawy budżetowej, przyznać jednak musimy, że jeszcze nigdy na taką skalę, jak w ramach KAS.
Zabranie środków przeznaczonych de facto na nagrodzenie osób wykonujących dodatkowe czynności w ramach walki (pracy) z koronawirusem byłby kolejnym sygnałem, jak jesteśmy traktowani. Mamy nadzieję jednak, że to się nie potwierdzi, a brak dyspozycji o przekazaniu środków jest tylko chwilowy."
z tego, co słyszałam w niektórych IAS funkcjonariusze dostali, u Nas "NULL" !!!! Motywacja jak cholera. Mają nas za durne pacynki.

Gefreiter

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
226
Miasto
Kraina Szczęśliwego Kartofla
ze skarbowców:

"Zabrano nam kolejne pieniądze?​

Otrzymaliśmy (z kilku źródeł - na razie nie potwierdzoną oficjalnie) informację, że Dyrektor Generalny MF p. Renata Oszast zablokowała przekazanie środków na wypłaty dodatków zadaniowych i specjalnych, które miały być wypłacane w IAS w związku z dodatkowymi zadaniami wykonywanymi w ramach pandemii. Przypominamy, że to na nasz wniosek te środki zostały „odnalezione” i trwały przez ostatnie tygodnie działania mające na celu ich wypłatę.
Zadaliśmy odpowiednie pytania Ministrowi Finansów (poniżej) – przecież nie raz zdarzało się, że zabierano nam środki z paragrafu 19 ustawy budżetowej, przyznać jednak musimy, że jeszcze nigdy na taką skalę, jak w ramach KAS.
Zabranie środków przeznaczonych de facto na nagrodzenie osób wykonujących dodatkowe czynności w ramach walki (pracy) z koronawirusem byłby kolejnym sygnałem, jak jesteśmy traktowani. Mamy nadzieję jednak, że to się nie potwierdzi, a brak dyspozycji o przekazaniu środków jest tylko chwilowy."
z tego, co słyszałam w niektórych IAS funkcjonariusze dostali, u Nas "NULL" !!!! Motywacja jak cholera. Mają nas za durne pacynki.
MF z 26.11.2020 c1.jpg
MF z 26.11.2020 c2.jpg

taxman

Użytkownik
Punkty reakcji
30
Powiem krótko: BRAWO! To przecież przedsiębiorcy tylko i wyłącznie przyczyniają się do wzrostu dochodów państwa i inwestycji. Oczywiście, że trzeba kupić szczepionkę, choćby była nieskuteczna, niesprawdzona, ale za to na pewno droga i kupiona - jak w karuzeli VAT - przez pięciu pośredników, w tym znikającego szwagra. No i jasnym jest,m że przedstawiciele budżetówki (niektórzy na 1000%) wsparcia nie wymagają. Więc japa tam i nie mruczeć!!!
PS - To pismo to autentyk czy jakiś dowcip bo nie wiem czy poważnie się odnosić?

Agata Flis

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
308
Powiem krótko: BRAWO! To przecież przedsiębiorcy tylko i wyłącznie przyczyniają się do wzrostu dochodów państwa i inwestycji. Oczywiście, że trzeba kupić szczepionkę, choćby była nieskuteczna, niesprawdzona, ale za to na pewno droga i kupiona - jak w karuzeli VAT - przez pięciu pośredników, w tym znikającego szwagra. No i jasnym jest,m że przedstawiciele budżetówki (niektórzy na 1000%) wsparcia nie wymagają. Więc japa tam i nie mruczeć!!!
PS - To pismo to autentyk czy jakiś dowcip bo nie wiem czy poważnie się odnosić?
nie przeklinałam nigdy oficjalnie, ale teraz to mnie k...ca zalała !!!! Ćwoki je...e !!!!

Do góry