Podwyżki 2020

franek kisiel

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
237
A ja wczoraj dostałem na konto 271 zł / wyrównanie za styczeń-kwiecień 2020 , bo od maja jestem szczęśliwym emerytem /. Ogólnie jako emeryt dostałem w tym roku trzy wyrównania średnio miesięcznie po / 249 zł +147 zł +68 zł = 464 zł /. Tak więc moja tegoroczna podwyżka gdybym dalej pełnił służbę wyniosła by łącznie 464,00 zł netto miesięcznie / a służyłem w IAS Wrocław / , ale wcale nie żałuję że pożegnałem się ze " służbą gorszego sortu ".

Kosa

Użytkownik
Punkty reakcji
30
U nas (WLKP) wczoraj zaczęły spływać wyrównania - w moim przypadku 10 x 57zł. To już chyba ostatnia część, teraz tylko zsumować te wszystkie składniki do kupy, odjąć 1% wzrostu wysługi i awans w stopniu i w końcu dowiem się ile zarabiam i ile faktycznie wyniosła moja podwyżka. Teraz tylko nie yebnąć się w obliczeniach... pierwsze szacunki wynoszą ok 400 zł na łapę więcej niż przed wszystkimi tegorocznymi elementami podwyżki

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
542
U nas (WLKP) wczoraj zaczęły spływać wyrównania - w moim przypadku 10 x 57zł. To już chyba ostatnia część, teraz tylko zsumować te wszystkie składniki do kupy, odjąć 1% wzrostu wysługi i awans w stopniu i w końcu dowiem się ile zarabiam i ile faktycznie wyniosła moja podwyżka. Teraz tylko nie yebnąć się w obliczeniach... pierwsze szacunki wynoszą ok 400 zł na łapę więcej niż przed wszystkimi tegorocznymi elementami podwyżki
Może jakiś niespodziewany dodatek od przełożonego, w końcu tyle uzgodnień i wariantów podwyżek...czyli zadowolony ?

franek kisiel

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
237
A ja wczoraj dostałem na konto 271 zł / wyrównanie za styczeń-kwiecień 2020 , bo od maja jestem szczęśliwym emerytem /. Ogólnie jako emeryt dostałem w tym roku trzy wyrównania średnio miesięcznie po / 249 zł +147 zł +68 zł = 464 zł /. Tak więc moja tegoroczna podwyżka gdybym dalej pełnił służbę wyniosła by łącznie 464,00 zł netto miesięcznie / a służyłem w IAS Wrocław / , ale wcale nie żałuję że pożegnałem się ze " służbą gorszego sortu ".
I jeszcze jedno-zapomniałem napisać że czekam jeszcze na ostatnie wyrównanie odprawy, nagrody jubileuszowej oraz ryczałtu za nie wykorzystany urlop / coś około 550 zł netto /. A po tym wszystkim psychicznie się odłączam od byłego pracodawcy i niczego więcej od niego już nie oczekuję!!!
Pozdrawiam wszystkich obecnych oraz przyszłych emerytów .(y) ;)

zdzicho

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
od czego zależy wysokość tych najświeższych podwyżek? Jakieś wyliczenia są czy fanaberie kierowników?

cr7

Użytkownik
Punkty reakcji
32
I zwiazki tak uzgodnily że ze wszystkich podwyzek, łącznie z tym dzisiejszym wyrownaniem(!) wyszlo nieco ponad 270zl netto. Ias Lublin

mimi11

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
47
270.00 zł wszyscy równo ok, ale jaka to kwota na później? Ile wyjdzie miesięcznie?

cr7

Użytkownik
Punkty reakcji
32
Troche ponad 270 netto zl to moja CAŁOŚCIOWA kwota podwyzki na miesiac liczac 6 % i dwie podwyzki modernizacyjne. Niektorzy to z 6% tyle dostali

Krisk

Użytkownik
Punkty reakcji
70
od czego zależy wysokość tych najświeższych podwyżek? Jakieś wyliczenia są czy fanaberie kierowników?
U nas był komunikat dyrektora. A czy związki miały wpływ na te uzgodnienia to nie sądzę. Przynajmniej nie nasz związek.

Do góry