• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

A ja wczoraj dostałem na konto 271 zł / wyrównanie za styczeń-kwiecień 2020 , bo od maja jestem szczęśliwym emerytem /. Ogólnie jako emeryt dostałem w tym roku trzy wyrównania średnio miesięcznie po / 249 zł +147 zł +68 zł = 464 zł /. Tak więc moja tegoroczna podwyżka gdybym dalej pełnił służbę wyniosła by łącznie 464,00 zł netto miesięcznie / a służyłem w IAS Wrocław / , ale wcale nie żałuję że pożegnałem się ze " służbą gorszego sortu ".
 
U nas (WLKP) wczoraj zaczęły spływać wyrównania - w moim przypadku 10 x 57zł. To już chyba ostatnia część, teraz tylko zsumować te wszystkie składniki do kupy, odjąć 1% wzrostu wysługi i awans w stopniu i w końcu dowiem się ile zarabiam i ile faktycznie wyniosła moja podwyżka. Teraz tylko nie yebnąć się w obliczeniach... pierwsze szacunki wynoszą ok 400 zł na łapę więcej niż przed wszystkimi tegorocznymi elementami podwyżki
 
U nas (WLKP) wczoraj zaczęły spływać wyrównania - w moim przypadku 10 x 57zł. To już chyba ostatnia część, teraz tylko zsumować te wszystkie składniki do kupy, odjąć 1% wzrostu wysługi i awans w stopniu i w końcu dowiem się ile zarabiam i ile faktycznie wyniosła moja podwyżka. Teraz tylko nie yebnąć się w obliczeniach... pierwsze szacunki wynoszą ok 400 zł na łapę więcej niż przed wszystkimi tegorocznymi elementami podwyżki
Może jakiś niespodziewany dodatek od przełożonego, w końcu tyle uzgodnień i wariantów podwyżek...czyli zadowolony ?
 
A ja wczoraj dostałem na konto 271 zł / wyrównanie za styczeń-kwiecień 2020 , bo od maja jestem szczęśliwym emerytem /. Ogólnie jako emeryt dostałem w tym roku trzy wyrównania średnio miesięcznie po / 249 zł +147 zł +68 zł = 464 zł /. Tak więc moja tegoroczna podwyżka gdybym dalej pełnił służbę wyniosła by łącznie 464,00 zł netto miesięcznie / a służyłem w IAS Wrocław / , ale wcale nie żałuję że pożegnałem się ze " służbą gorszego sortu ".
I jeszcze jedno-zapomniałem napisać że czekam jeszcze na ostatnie wyrównanie odprawy, nagrody jubileuszowej oraz ryczałtu za nie wykorzystany urlop / coś około 550 zł netto /. A po tym wszystkim psychicznie się odłączam od byłego pracodawcy i niczego więcej od niego już nie oczekuję!!!
Pozdrawiam wszystkich obecnych oraz przyszłych emerytów .(y) ;)
 
I zwiazki tak uzgodnily że ze wszystkich podwyzek, łącznie z tym dzisiejszym wyrownaniem(!) wyszlo nieco ponad 270zl netto. Ias Lublin
 
Troche ponad 270 netto zl to moja CAŁOŚCIOWA kwota podwyzki na miesiac liczac 6 % i dwie podwyzki modernizacyjne. Niektorzy to z 6% tyle dostali
 
Back
Do góry