• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

A mnie najbardzie bawi to:
"Podwyżki 2020 - realizacja Uchwały modernizacyjnej. Pani Minister poinformowała, że Uchwała modernizacyjna zaplanowana na rok 2020 została wykonana. Związek poinformował, że nie, gdyż Uchwała mówi o 500zł podwyżce, czyli należy dodać 6% wzrostu kwoty bazowej do tych 500zł. To nie zostało wciąż zrealizowane, także z przekazanymi aktualnie do IAS środkami na podwyżki, a zatem mamy do czynienia z brakiem realizacji Uchwały."

I co dalej? Nic :D
 
A mnie najbardzie bawi to:
"Podwyżki 2020 - realizacja Uchwały modernizacyjnej. Pani Minister poinformowała, że Uchwała modernizacyjna zaplanowana na rok 2020 została wykonana. Związek poinformował, że nie, gdyż Uchwała mówi o 500zł podwyżce, czyli należy dodać 6% wzrostu kwoty bazowej do tych 500zł. To nie zostało wciąż zrealizowane, także z przekazanymi aktualnie do IAS środkami na podwyżki, a zatem mamy do czynienia z brakiem realizacji Uchwały."

I co dalej? Nic :D
Myślę, że "trzeba będzie poprosić Nacza albo DIASa o wypłatę środków pieniężnych w formie gotówkowej.....przynajmniej nie będzie
uśmiechów w banku przy "wypłacie"....:cool: i podwyżka będzie zrealizowana "w żywym pieniądzu" zamiast w %.:devilish:
 
A tymczasem rząd lekką ręką rozdaje kolejne 20mld zł na dofinansowanie branży gastronomicznej.
No cóż, żyć trzeba, a żeby żyć..trzeba jeść, a żeby jeść trzeba kupować...jedzenie "na wynos",
nowe hasło JAŚNIE PANUJĄCEGO MF "darmowe jedzenie dla wszystkich"....oczywiście po darmowym leczeniu, tym na kwarantannie:mad:
są równi i równiejsi....nas stać najwyżej na "zakupy bazarowe (po południu) i "promocje marketowe"...i cieszmy się, że nas STAĆo_O
Premier oprócz wsparcia w bankach... szuka wsparcia "restauratorów" jak poprzedni, (no cóż, przecież doradzał)🤫.
Kiedyś w rządzeniu pomagały "ośmiorniczki", teraz wirus....tylko jego nie można "nagrywać"...
 
A mnie najbardzie bawi to:
"Podwyżki 2020 - realizacja Uchwały modernizacyjnej. Pani Minister poinformowała, że Uchwała modernizacyjna zaplanowana na rok 2020 została wykonana. Związek poinformował, że nie, gdyż Uchwała mówi o 500zł podwyżce, czyli należy dodać 6% wzrostu kwoty bazowej do tych 500zł. To nie zostało wciąż zrealizowane, także z przekazanymi aktualnie do IAS środkami na podwyżki, a zatem mamy do czynienia z brakiem realizacji Uchwały."

I co dalej? Nic :D
Podwyżka będzie...po zmianie MF....obecny najwyraźniej jest "zadowolony z wykonania budżetu".....przecież z 70 mld "rzuconych"
w ramach wsparcia od maja....co najmniej 50 mld wróci i zasili "bieżący",
o następne lata zadba przewidywany po "uspokojeniu" pandemii "wzrost gospodarczy", :sick:, żeby mieć możliwość działalności przedsiębiorcy SAMI zaczną wpłacać podatki... na BANK, teraz nie ma potrzeby, bo realizacja budżetu "niezagrożona" i po prostu się nie opłaca.
A jak realizacja OK, to i nagrody dla kadry zarządzającej (czytaj swoich) się PO PROSTU NALEŻĄ:cool:
A zasilanie dodatkowymi środkami "kosztownej administracji skarbowej" PO PROSTU się nie opłaca:unsure:....no i ludzie (klienci) są szczęśliwi,
a człowiek szczęśliwy "chętnie dzieli się" swoim majątkiem....(czytaj ....chętnie wpłaca podatek;))
 
Zaproponowałem najprostsze rozwiązanie, takie jak w SG czy Policji w IAS Opole i nawet słuchać nie chcieli, mimo iż proponowałem konsensus, czyli tylko połowa średniej dla młodych. Nie było zatem szans na najprostsze rozwiązanie.
Podwyżki w IAS Opole? Z tego co wiem to kilku funkcjonariuszy ze stażem 3/5 lat zrównało się mnożnikiem świeżo przyjętych funkcjonariuszy. Zero podwyżki jedynie podnieśli kwotę bazowa z 1700 na 1800 zł..
 
Podwyżki w IAS Opole? Z tego co wiem to kilku funkcjonariuszy ze stażem 3/5 lat zrównało się mnożnikiem świeżo przyjętych funkcjonariuszy. Zero podwyżki jedynie podnieśli kwotę bazowa z 1700 na 1800 zł..
Wiesz to na wschodzie ludzie po 3 i po 10 mają tyle samo! To dopiero granda
 
Można wiedzieć jakie to kwoty?
Można. Śmieszne kwoty! Na głowę 103 zł brutto +wysługa. A miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle, wyrolowanie nas przez Min.Fin. Nic dla nich nie znaczymy, jesteśmy tylko murzynami do roboty. Za każdym razem liczymy, że ktoś u góry doceni ważność naszej pracy i jak zwykle dostajemy po dupie!!!
 
Można. Śmieszne kwoty! Na głowę 103 zł brutto +wysługa. A miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle, wyrolowanie nas przez Min.Fin. Nic dla nich nie znaczymy, jesteśmy tylko murzynami do roboty. Za każdym razem liczymy, że ktoś u góry doceni ważność naszej pracy i jak zwykle dostajemy po dupie!!!
A w Lublinie cisza. Czyżby dopiero zbierali kasę na podwyżki, a może już przegrali na automatach?
 
Można. Śmieszne kwoty! Na głowę 103 zł brutto +wysługa. A miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle, wyrolowanie nas przez Min.Fin. Nic dla nich nie znaczymy, jesteśmy tylko murzynami do roboty. Za każdym razem liczymy, że ktoś u góry doceni ważność naszej pracy i jak zwykle dostajemy po dupie!!!
Szału nie ma, musieli "uzbierać" na dodatki COVIDowe 🥳
 
W lublinie cisza? Przecież już dawno podzielone. Po 50 zl brutto na głowę plus stazowe A dla wybrańców trochę więcej. My jak zawsze w czarnej d... sprawdź na intranecie kadry-kominikaty
 
Czy dodatek covidowy jest przewidziany dla funkcjonariuszy? Bo na zaprzyjaźnionym forum piszą ze kierownicy maja do dzisiaj podać osoby które taki dodatek dostaną...
 
Back
Do góry