• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

2534+211+136= 2600 netto na początek, tej matematyki nie rozumiem, kapisz? Później piszesz o 2800. Ochłoń.
Piszę na początek 2600 netto, a po roku dojdzie 13-tka więc będzie 2811, co w tym jest do zrozumienia? cytat "....2600 netto na początek, 2811 po roku ..."
 
Zasadniczo z jednego kierunku do każdego można startować.....

1582142680956.png


nie rozkminiam czy warto ;)
 
Stanowczo wolę jedną tożsamość, którą ewentualnie można rozpatrzeć z różnych stron ...
 
EOT - end of transmission czyli koniec tematu - Agatko córko Flisaka
Dodałam dla jasności, aby nie pisać dla kolejnej osoby tak rozwiniętej - Celino Ferdkowa Halino :)
Widać nie da się pociągnąć narzekania na niskim wynagrodzeniu dla nowych, bowiem jest takie jak w innych służbach, a niewiele mniejszym od ludzi z kilku i kilkunastoletnim stażem (nie licząc przydupasów za uprzedniej i aktualnej górki - tacy każdemu będą dla apanaży i pagonów włazić w....).
 
Ostatnia edycja:
Zwykle trzymam się pewnych ram kultury, ale tego nie jestem w stanie ogarnąć!

Jakim prawem ta kreatura ośmiela się orzekać, że jakiś pracownik (CYWIL) czy funkcjonariusz
powinien bądź nie powinien coś dostać z podwyżek ?!

Gościu, przeczytaj swój własny statut 5 razy i ustawę o ZZ ze 3 razy, a potem bądź uczciwy
tylko wobec siebie samego, odpowiadając (sobie), dlaczego coraz bardziej oddalasz się od
swych obowiązków i łamiesz coraz więcej przepisów prawa?
 
Czytac się tego nie da. Na pewno nie mozna się zgodzić na na podwyżkę, która ma zalezec od stażu... No sorry jak system mi losuje odprawy to nie pyta ile mam stażu. Nie wiem po co te spotkania skoro idzie się po najkrótszej linii oporu. Mam nadzieję że Sławek spotka się już niedługo i jeszcze coś się naprawi
 
Przepracujcie 40 lat w cle i się wypowiadajcie co i ile komu się należy . Ja 40 lat pracowałem na swoje aktualne wynagrodzenie i mam co mam a pieniądze zawsze różnią środowisko .
 
Back
Do góry