• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2020

Według plotek korytarzowych im dłuższy staż tym większa średnia podwyżki w danej grupie. Szczegółów jak to będzie wyglądać kwotowo i czy suma w danej grupie idzie każdemu do podziału po równo, czy też ma być różnicowana nie znam.
 
Ostatnia edycja:
Według plotek korytarzowych im dłuższy staż tym większa średnia podwyżki w danej grupie. Szczegółów jak to będzie wyglądać kwotowo i czy suma w danej grupie idzie każdemu do podziału po równo, czy też ma być różnicowana nie znam.

Czyli ploty - bez komentarza ...
 
Cat obawiam się że tak będzie.

Nie gniewaj się, ale ja - całkowicie poważnie - obawiam się wybuchu III wojny światowej.
Nie epatuję tym jednak i nie rozpowiadam wokół o jej oznakach.

Poza tym, jeśli nawet ze stażowym to prawda - jest możliwe, że stanowi ono tylko jedno
kryterium, bardziej złożonej kalkulacji. Możliwości jest mnóstwo, więc puszczanie plotek,
może być "podpuchą" pewnych, ciekawskich środowisk, chorobliwie zainteresowanych -
- co też mógł Zarząd ZZ Celnicy.pl przygotować, by móc temu przeciwdziałać i to nie
dla dobra ogółu, a tylko dla własnego dobra i "chwały" ...
 
A ktos to podpisane pismo widział?
Jeżeli jest oficjalne, powinno byc opublikowane lub....przeslane do zapoznania się (chociażby przez ZZ - jakiekolwiek)
Tak, widziałem na zmianie. Nie mam po co ściemniać, jeżeli się mylę niech zdementuje to ktoś z naszego zwiazku. Wiem co widziałem. Sam łapie się do drugiej grupy i sam jestem ciekaw ile mi ostatecznie utną.
 
Tak, widziałem na zmianie. Nie mam po co ściemniać, jeżeli się mylę niech zdementuje to ktoś z naszego zwiazku. Wiem co widziałem. Sam łapie się do drugiej grupy i sam jestem ciekaw ile mi ostatecznie utną.

to może wklej na forum to pismo, pewnie inni dyrektorzy podobnie będą dzielić podwyżki
 
To trochę słabe. Wiadomo że in wiekszy staż to wieksza podwyzka 6 procent i teraz jeszcze zależna tylko od stażu...
 
Na tą chwilę ustalono tylko przedziały. Nie ma mowy o kwocie w poszczególnych kategoriach. Przy poprzednich podwyżkach preferowani byli pracownicy/funkcjonariusze z małym stażem i już wtedy były zapowiedzi, że w tym roku będzie odwrotnie. Staż nie będzie też jedynym wyznacznikiem wysokości podwyżki. Wnioskowałem o uwzględnienie też wartościowania i zapowiedziałem, że zaproponuję konkretne rozwiązania. Jak to wyjdzie jest jeszcze mocno przedwcześnie, żeby o tym mówić. Mamy luty.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 
ale przecież w porozumieniu jest wyraźnie napisane, ze podwyżki maja na celu wyróżnianie nierownosci w wynagrodzeniam ze szczególnym uwzględnieniem osób nowo zatrudnionych
 
Back
Do góry